Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pau
Posty: 14
Rejestracja: sob sty 15, 2005 8:31 pm

Karmy POLECANE

Post autor: pau »

Niop, ja od początku kupuję Xtra Vital, jest urozmaicone, ale moje szczury i tak zostawiają ziarenka, jedzą tylko te większe kolorowe granulku, burżuje.
Ryzykowanie wszystkiego dla marzeń, których inni nie rozumieją.
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Farandil »

Ja swojego pase ANIMALS - Pokarm podstawowy dla szczura z dodatkiem probiotyku (nie wiem co to ten probiotyk ale brzmi fachowo). Kozak wcina az mu sie uszy trzesa.
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Serena
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 3:21 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Serena »

Polecam:
-"Biszkopty dla gryzoni" firmy- EvaPoz (moje szczurki moglyby jesc je caly czas)
-'Witaminowe dropsy z warzywami" - Trixie (jakas niemiecka firma bo wszystko jest po niemiecku)
-"Pelnowartosciowy pokarm dla szczura" - Vitapol
oraz kolby firmy Vitapol oprocz jednej jedynej , ktorej moje szczurki nie jadly , a jedynie zwisaly na niej- "Kolby z lucerny" (Vitapol)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Dinusia »

jA TEZ POLECAM VITAPOL!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

Karmy POLECANE

Post autor: Mortycja »

Fam, przez dłuższy czas karmiłam moje Potwory karmą Megan i to nie tylko tą standardową - tzw. przysmakami gryzonia też i nigdy mi sie nie zdarzyło napotkać pełzających niespodzianek :wink: w środku.
Ja zazwyczaj mieszam kilka karm ze sobą: np w litrowym kubełku 1/2 Vitapolu (jest ok, ale trochę ubogi - dla odchudzających się szczurków ), 1/41511/3 Xtra Vital (jak najbardziej polecam , tylko ciężko kupić i przy większej ilości ogonków czuć na kieszeni, a moje Potwory nie widzieć czemu nie lubią zielonych chrupek) i 1/61511/4 Przysmaku owocowego Megan (polecam - same ulubione kąski moich maluchów - suszone banany, orzeszki, pestki dyni i kolorowe chrupki, rodzynki, suszone figi, a do tego ślicznie pachnie) i uzupełniam jeszcze odrobiną kukurydzy, suszonej oczywiście. Taką mieszankę wcinają mniej więcej w całości :D
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: sachma »

ja bandycie robie mieszanke...
jedno wiaderko "przysmak gryzonia owocowy" MEGAN
jedno wiaderko "przysmak gryzonia exclusive" MEGAN
karma dla szczura VITAPOL
i czasem do tego dorzucam wiaderko przysmakow dla gryzoni exotik VITAPOLU ...

Bandyta wyjada prawie wszystko....

wszystko wyjada jak nie dorzucam karmy dla szczurkow tylko przysmaki same mu daje :P

ja cala karme mam w dosc duzym pokemniku prozniowym, to ulatwia mi robienie mieszanek :wink:
Obrazek
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Mimysia »

VITAPOL najlepszy!Ale teraz mam MEGAN i jest bardzo dobry.Tyle dotadków i przysmaków.Moja Mimi to uwielbia.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
EtonDuea
Posty: 61
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 2:21 pm

Karmy POLECANE

Post autor: EtonDuea »

ja zawsze kupuję luzem karmę dla moich szczurzaków 12zł/1kg i tam są: pestki dyni łuskane i niełuskane, chrupki; warzywne, drobiowe i mięsne, sasuszone plasterki bananów, kandyzowane paski marchewki i fasoli, orzechy arachidowe, ryż preparowany, kostki marchewki zasuszonej, sasuszone owoce; daktyle i jakieś takie bliżej nieokreślone, których nie mogę rozpoznać;-), ale moje szczurki b. je lubię i sprasowane jakieś warzywko, takie płatki z niego są i mieszam to z też luzem kupowaną karmą, gdzie są ziarna zbórz i słonecznika w proporcjach 1kg za 12 zł + 100g za 1kg/3 zł, ale moje szczurki dostają też dropsy witaminowe z Trixie, szczególnie uwielbiają warzywne z wit. C, chrupki marchwiowe z beta-karotenem, dropsy jogurtowe,czekoladowe, warzywne, owocowe, mleczne z Dako-Art, dropsy dla psa szynkowe z witaminami z Trixie, delicje warzywne, śmietankowe z Dako-Art, kolby z Vitapolu (szczególnie lubią serowe i bekonowe), czasami kolby dla papug, małe ilości Frolica 1/2 kóleczka dla jednego szczurka
Łazarz - XI IV MMIII - IX I MMV
Teofano - XI IV MMIII - XXII VI MMV
Dilemma - XI VI MMIII - V VI MMV

Słomka - V XI MMIV - XXI I MMVI
Misereux - XXVI IV MMV - XXI I MMVI
Malutka - XXVI IV MMV - XXI I MMVI
Kimi Hi Take - XXXI V MMV - XXI I MMVI
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

Karmy POLECANE

Post autor: Mortycja »

Farandil - Xtra Vital kupuję w opakowaniach 500 g - takich jak TU. Tylko że w innym sklepie i niestety nieco drożej - za to z darmową dostawą na terenie Krakowa :wink:
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
Serena
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 3:21 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Serena »

Polecam:
-"Biszkopty dla gryzoni" firmy- EvaPoz (moje szczurki moglyby jesc je caly czas)
-'Witaminowe dropsy z warzywami" - Trixie (jakas niemiecka firma bo wszystko jest po niemiecku)
-"Pelnowartosciowy pokarm dla szczura" - Vitapol
oraz kolby firmy Vitapol oprocz jednej jedynej , ktorej moje szczurki nie jadly , a jedynie zwisaly na niej- "Kolby z lucerny" (Vitapol)
JuStYnA
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 4:20 pm

czy ktos moze mi pomuc w wyborze karmy??

Post autor: JuStYnA »

Słyszałam (a nawet przez jakis czas kupowałam ) o karmie Vitakraft. Jest ona droga ale mój chomik bardzo ja lubił. Maja bardzo duzy wybór produktów. Tylko nie wiem czy dla szczurka to moze byc?? Prosze piszcie.
Ze mną szczurka Miśka <3D~ (przechrzczona Ashy :-P)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Dinusia »

Po pierwsze jest juz duzo takich tematow!Wystarczy poszuakc w opcji SZUKAJ!Ja osobiscie polecam jedzonko dla szczurka VITAPOL!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Karmy POLECANE

Post autor: Anita »

Vitakraft - kupiłam raz dla bestii i wchodziła im równo, ale zostawiały rodzynki. Więc nie kupuje, bo ja też nie lubie, więc nie zjem ;)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Karmy POLECANE

Post autor: Gumcia »

po pierwsze:
TU MASZ POLECANE KARMY
po drugie:
ja kupuje tylko papu MEGAN, wiele produktów i nic nie zostaje, zwłaszcza mieszanke owocową lubią :)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Damian15
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 1:18 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Damian15 »

a umnie jest zarcie niepamietam jakiej firmy na wage 2:80 zł za kg karma dzis kupilem pierwszy kg na sprobowanie i szczurek to wsuwa z checia a robaczkow niema bo sprawdzalem i przebieralem ziarna :p 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”