Zabawa w wodzie?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Kaaa miiileeQ
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:46 pm
Numer GG: 45158392

Zabawa w wodzie?

Post autor: Kaaa miiileeQ »

Witam, mam pytanie otóż chciałbym , aby mój szczurek mógł "posmakować" tego czym jest zabawa w wodzie (Mój szczurek nie lubi bawić się piórkami , sznurkami ani nie lubi berka), lecz nie wiem jak to przyszykować.
Jeśli ktoś wie to proszę niech napisze: jakiej temperatury powinna być woda , co zrobić ze szczurkiem jak skończymy zabawę, czy to negatywnie zadziała na jego zdrowie?
Byle by brnąć do przodu
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Zabawa w wodzie?

Post autor: noovaa »

Bardzo mało szczurów lubi wodę, ale możesz spróbować ( tylko jeśli masz ciepło w domu ) nalać wody do miski i nasypać tam zielonego groszku, być może mu się spodoba.

Inna sprawa, że Twój szczurek koniecznie potrzebuje kolegi tej samej płci. Szczury są silnie stadne i nie powinny mieszkać same. Z przyjacielem na 100% byłby weselszy, żywszy i bardziej skory do zabaw, a kiedy zostaje sam w klatce miałby z kim pogadać, przytulić się, wyiskać i poprzepychać.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Kaaa miiileeQ
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:46 pm
Numer GG: 45158392

Re: Zabawa w wodzie?

Post autor: Kaaa miiileeQ »

noovaa pisze:Bardzo mało szczurów lubi wodę, ale możesz spróbować ( tylko jeśli masz ciepło w domu ) nalać wody do miski i nasypać tam zielonego groszku, być może mu się spodoba.

Inna sprawa, że Twój szczurek koniecznie potrzebuje kolegi tej samej płci. Szczury są silnie stadne i nie powinny mieszkać same. Z przyjacielem na 100% byłby weselszy, żywszy i bardziej skory do zabaw, a kiedy zostaje sam w klatce miałby z kim pogadać, przytulić się, wyiskać i poprzepychać.
Niestety , mój szczurek nie chce się złonczyć z drugim , jest takim "tyranem , samcem alfa" , pierwszego szczurka pomimo trzykrotnej próby zagryzł. Boję się spróbować z kolejnym
Byle by brnąć do przodu
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Zabawa w wodzie?

Post autor: noovaa »

Jasne .. ehh niektóre szczurki nie wiedzą co dla nich dobre ::)
Czytałaś temat o łączeniu ? Jest w dziale Stadko. Jeśli nie czytałaś, zachęcam, może coś zrobiłaś nie tak.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Kaaa miiileeQ
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:46 pm
Numer GG: 45158392

Re: Zabawa w wodzie?

Post autor: Kaaa miiileeQ »

noovaa pisze:Jasne .. ehh niektóre szczurki nie wiedzą co dla nich dobre ::)
Czytałaś temat o łączeniu ? Jest w dziale Stadko. Jeśli nie czytałaś, zachęcam, może coś zrobiłaś nie tak.

Napewno zerknę ;)
Byle by brnąć do przodu
Dorota15
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 3:55 pm

Re: Zabawa w wodzie?

Post autor: Dorota15 »

a co zrobić z ciurem po zabawie? Wycieranie wystarczy?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”