Drucik, Żelek, Roki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Drucik, Żelek, Roki

Post autor: Magdonald »

Zakładam ten temat po kontakcie z właścicielką szczurków, która szuka już domku m.in. na drugim forum dla 3 samczyków od początku czerwca, bez przerwy. Cały czas z nadzieją, że znajdzie dla nich nowy dom. Raz miała już ustaloną adopcję, lecz adoptujący w ostatniej chwili się wycofał. Szuka więc dalej...
Na tym forum nie ma konta, więc poprosiła mnie o założenie tematu dla chłopaków. Sama nie mogę pomóc, bo mam stadko samiczek i nie mam warunków na kolejne 3 szczurki.
Zacytuję kilka najistotniejszych wypowiedzi dot. szczurków z tematu ich właścicielki na drugim forum. Po zdjęcia i resztę informacji odsyłam pod link:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12535
Oraz z pytaniami bezpośrednio do autorki:
e-mail: sarab6@wp.pl
gg (często na niewidocznym): 1893618
Kochającego domku szuka Drucik- roczny, brązowy samiec, agresywny do innych szczurów. Jedyną szansą byłoby połączenie go z młodszym towarzyszem jeżeliby próbować. Ze starszymi odradzam. Też duża klucha, uwielbia mizianie. (...) Jest to szczur, który chodzi swoimi ścieżkami, tak jak kot przyjdzie gdy ma na to ochotę. Lubi smyranie po główce, boi się trochę podnoszenia ale gdy nosimy go dłużej przyzwyczaja się. Bardzo lubi biegać po łóżku i robić co mu się podoba Nie obgryzał nigdy kabli na szczęście i do dzisiaj tego nie robi. Jest troszkę płochliwy zwłaszcza do nowych osób. Będzie idealnym zwierzakiem dla jednego właściciela.
[...]
Żelek - rudy facet, ma 1,5 roku( brat Drucika), na początku trochę płochliwy, ale potem grandzi na łóżku. Grzeczny, załatwia potrzeby w klatce. Dzieli klatkę z Rokim i świetnie się dogadują, nie rozdzielam. Samiec alfa
Roki - fuzz, ok roku. Najłagodniejszy ze wszystkich szczurków, ogromna klucha którą można całować i bawić się z nią. Ma pogodne usposobienie, na początku może się trochę bać ale jak się rozkręci to chętnie zwiedza różne zakamarki.

Bardzo chciałabym żeby 2 samczyki które są razem wzięła osoba z forum ponieważ jeden z nich to fuzz, a nie chcę żeby trafił na rozmnażarkę.
Wraz ze szczurami oddam ich klatki i wszystko co do nich posiadam.
_________________
[...]
Przed oddaniem chcę znać kilka odpowiedzi na pytania przed adopcyjne które wyśle na pw, chcę też zrobić wizytę przed adopcyjną no i dostawać zdjęcia po adopcji-jest to mój wymóg. Szczury mieszkają w Poznaniu.
Oddam tylko w odpowiedzialne i dobre ręce. Oddaje je z powodów osobistych które mnie do tego zmuszają.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”