Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem

Post autor: Arau »

emi2410 pisze:
Eve pisze:Chmura jest w ciąży !!
Eve, chcesz żebym zawału dostała? ;D Moja reakcja po przeczytaniu tych słów - "Hyy?!! Jak to?!" ::)

Fota rozbraja! :D
Konsternacja.. czyżby Lu, jednak...?! Nieee.... ^^
Mina zabójcza, gratuluję refleksu! :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: unipaks »

Fota świetna! ;D Ona umie zwijać język w trąbkę :D
Piątkowa historyjka trochę mnie wzruszyła :)
Wygłaszcz Ktulusię ode mnie i moich dziewczyn, a Chmurka niech przestanie się wygłupiać i nie robi więcej niczego dziwnego; ::) cieplutkie myśli Wam ślemy :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Dziękujemy :-*
Ale wiesz Uni .. Chmurka to Chmurka - nie jestem w stanie jej nic wytłumaczyć po za tym w takim telegraficznym skrócie można rzec :

Jaki facet - taka ciąża ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Futra z charakterem

Post autor: Lilien »

Chwila grozy po czym już można się śmiać :) Urojona ciąża? To już się pewnie chmurencja chwali wszystkim w klatce że ona i Lu mamcia i tatkiem zostaną ;D Za Cthulhu trzymam kciuki również ja, wygłasiaj ją koniecznie, reszte futer też :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Futra z charakterem

Post autor: Szczurniętaaa »

Och Eve...swoim opowiadaniem zmoczyłaś mi oczy, co przyczyniło się do mokrej klawiatury.
Chmura w ciąży?? hahahhaa ;D miejmy nadzieję że ''urodzą się'' zdrowe :D zaniedbałam trochę czytanie Twojego wątku, nad czym ubolewam. Niedługo na prawdę czas założyć swój. Buńka niestety jeszcze towarzyszki nie ma :-[ ale to długa historia...teraz zbieram się do kupy i z niecierpliwością czekam na następny weekend :) i może nawet klatę nową się kupi... ::)

a tak na marginesie...Evciu, na prawdę, powinnaś napisać książkę! Masz niesamowity dar pisania, którego w pełni nie wykorzystujesz. Zajmij się tym profesjonalnie :* pozdrowionka i mizianko dla kobitek. Pogratuluj Chmurce ode mnie :D :*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: xiao-he »

No cóż, blondi to blondi minie maaaaaaaasa czasu zanim pojmie że Lusiek nie jeest wart tych całych ceregieli ::)
A fota bombowa!! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: odmienna »

Łaaaaaa! Faktycznie zwija jęzorek w trąbkę!

A Wy Wszyscy nie przesadzacie z obarczaniem Luiggiego odpowiedzialnością za wszelkie dziewczyńskie dziwactwa w Legnicy?
Lu, to refleksyjna istota ale co on może, że nie może ogarnąć kobiecej psychiki....no i co on może, że taki przystojny!

Ktuluś: Obrazek


Ps.: Eve; to jest opowiadanie; mądre, ciekawe, zabawne i...Rosjanie mają takie fajne słowo: „duszoszczypatielnoje”– dalej nie wiem (bo się na tym nie znam), czy w wydaniu książkowym miałoby szansę odbioru równie gorącego jak Tu, jednak jest to lepsze opowiadanie od wielu „bez krępacji” publikowanych....
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

GŁUPOTA LUDZKA ( moja) NIE ZNA GRANIC !! ;D
Najpierw posprzątałam klatkę - potem dałam wędzone szprotki !
Co będzie kolejnym krokiem ? ;D






Szczury miźnięte :-* :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: xiao-he »

Ale będzie bałagan! :D Powodzzenia w sprzątaniu szprotek :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

U mnie grypa się rozszalała na dobre, do tego stopnia że od jakiś ośmiu lat próbowałam ją "wyleżeć ". Słowo próbowałam jest bardzo adekwatne. Wyszło że jestem pracoholikiem a leżenie w wyrku tylko pogłębia nadwyrężone zniecierpliwienie tym stanem. Nie umiem chorować. A obiecywałam sobie że .. ( i tu można wstawić opis obłożnie chorego faceta -.. "POMOCY ! nie mogę dosięgnąć pilota !")
ale nie ..
choruję tak że dziewczyny ( I Lusiek oczywiście) dostały nowy komplet do klatki .. a że gorączka 40,5 stopnia - to wyszedł ..różowy .. Chmurka zachwycona .. a zwiedzała .. a wąchała .. prawie że głaskała hamaki .. Dlatego od wczoraj nie wierzę ..że One .. nie widzą kolorów !! ;D
Lu mniej zadowolony .. Ktulu szukała miejsca gdzie tu się schować , w końcu wybierając klasyczny dół klatki .. Owca podziela zawsze przestrzeń nad kolor a Podwawelska ostatnio nazywana częściej " don't touch me" mlaskała z pogardą ..
Nie mniej; co bardzo dziwne, mi się nawet podoba .. ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ktulusia .. jest słabsza - to widać, guzy powiększają się. Chemia jednak działa raczej bo kondycję psychiczną ma niezłą. Widać ze jej to przeszkadza w spaniu ale jakoś sobie radzi. Nie chce tylko tego leku jeść w niczym i muszę ją zamykać do klatki aż z czymś wciągnie albo wymyślać co rusz to nowe propozycje z czym to przemycać. Odpadły już : kaszka, pomidorówa, pasztet, miód, jogurt, masło, nutella! serek, ..... najlepiej jeszcze idzie w ziemniakach...

Lolek w weekend zamieszka w nowym domu. Rany się zasklepiły prócz jednej na grzbiecie która ciągle się paprze, co nie przeszkadzało mu zjeść swój własny opis choroby .. zostawiony na klatce przez panią Joannę ::)
Uzgodniłyśmy, że nie ma co chłopaka dalej stresować w lecznicy .. choć z kotami się już zaprzyjaźnił ;) i czas do domu !
Zamieszka z rocznym szczurem Picasso, którego właściciele przynieśli do innej lecznicy z zamiarem uśpienia .. bo ma już rok.
Picasso jest już u kumpla a nawet zna już Lolka i chłopaki ustalili że się po pyskach trzaskać nie będą.
Chyba jednak lubię happyendy O0

Stuknęło mi dwa lata na forum, za co Wam bardzo dziękuję, że mogłam tu bazgrolić i nie być sama w różnych chwilach :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem

Post autor: Arau »

Śliczny, różowy wystrój, idealny dla blondynki^^ Chyba będę cosik u Ciebie zamawiać, bo chłopaki pokonali już domek narożny, tunel ledwo dycha, a w domku kostce zaczyna się powoli praca rozbiórkowa. Masz coś w czerwieniach :>?
Lolek i Picasso, ładna będzie para :) Świetnie, że wszystko się dobrze potoczyło. Eh ale uśpić rocznego szczura? Za stary? ;/

Szkoda Ktulusi, ale jest taka dzielna.. ucałuj schorowaną mordkę :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Futra z charakterem

Post autor: Bandziornooo »

No ładnie tam u was :D Lu widać że kastrowany skoro nie walnął focha na róż :P haha
Zamieszka z rocznym szczurem Picasso, którego właściciele przynieśli do innej lecznicy z zamiarem uśpienia .. bo ma już rok.
czasem nie wierzę w ludzką głupotę :O
p.s. musiałam 5 razy przeczytać że nie chce ruszyć leku nawet z nutellą, bo az nie wierzyłam!
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem

Post autor: valhalla »

Eve pisze:GŁUPOTA LUDZKA ( moja) NIE ZNA GRANIC !! ;D
Najpierw posprzątałam klatkę - potem dałam wędzone szprotki !
Co będzie kolejnym krokiem ? ;D
Hehe, ja kiedyś dałam kaszkę do świeżo wymytej klatki. Jeszcze jak tymczasy mieszkały w piątkę. Węgielek wpakował pupcię do miski i rozniósł lepką maź po całej klatce :D

Niezmienne kciuki za Ktulusię, niech się trzyma dzielnie!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem

Post autor: IHime »

Evciu, gratuluję rocznicy! Obyś miała chęci i możliwości, żeby obchodzić ich jeszcze więcej tutaj z nami. :-*

Biedna, mała, mądra Ktulusia. Buziaki dla niej i coś dobrego na przekąskę proszę jej przekazać od ciotki IHime.

Nowy wystrój klatki bardzo mi się podoba teraz, kiedy ekran przełączyłam w tryb czarno-biały. ;) Więc nie choruj już! :-*
Moje dzieciochy hamaczki od Ciebie kochają pasjami. Niestety, niektóre chcą je tak bardzo przygarnąć do serca, że je pożerają. ;)
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Futra z charakterem

Post autor: Szczurniętaaa »

Lolek znalazł dom-wspaniale! :D ja również gratuluję rocznicy :) i mocno kciukam za Ktulusię! musi być dobrze. pozdrowionka i mizianko dla dziewczynek i Luśka :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”