Pestunia ponad 2 latka...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: rastol »

dziś pożegnałam moją Szczurcię Pestkę.... miała ponad 2 latka...była okazem zdrowia..... o 17:30 wyszłam z domu kiedy wróciłam nie wiem co się stało... Pestka leżała... sztywna i zimna.... nie wyglądała już z okienka domku...nie witał mnie gryzieniem krat....nie zaobserwowałam choroby.... a dziennie szczurki wypuszczam... Otwarte oczka leżała w domku na boku..... chyba popłaczę do rana... ciężko mi:(:(... choć pewnie jest z Kropusią jej siostrzyczką która zmarła wcześniej... biegają po szczurkowym raju:(Żegnaj......
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: akzi »

ehh maluszkowi serduszko pewnie nie wytrzymało :(

żegnaj Pesteczko [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: rastol »

nie wiem jak się pozbieram w lutym straciłam Kropkę i do tej pory nie wyprałam jej kocyka............ nie wiem kiedy to zrobię....boje się funkcjonować nawet.... mam nadzieję że nie cierpiała ... załuję ze nie było mnie jak umierała.... przy Niej..... ale skąd miałam wiedzieć była żwawa i jadła dużoooo, leczona zawsze zadbana..... przyszłam z pracy i ta pusta klatka... choć mam jeszcze 3 szczurcie.....czuję putkę... tłumaczę sobie że jesrt Z Kropką.... bo nigdy pestka nie była taka sama po śmierci Kropki... nie dopuszczała szczurów innych do siebie a nawet jak już dopuściła po pewnym czasie nie chciała się z nimi bawić uciekałą do swojego pokoju i do swojej klatki albo do mnie.... już teraz mam różne myśli... ze czegoś nie zauważyłąm ze była zazdrosna ze czuła się zle ..........................(*) żegnaj Słoneczko moje .... zawsze Cię będę pamiętać.... Ciebie i gryzienie całonocne klatki... tak mi tego brak....
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: klimejszyn »

[*]
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: Venice »

[*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: unipaks »

:(
leć, ogonku... [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: BlackRat »

:( [*]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: rastol »

minął tydzień a ja wciąż ją rozpamiętuję.... wciąż wchodzę do domu i wołam... staram się nie myśleć i przy natłoku różnych spraw czasem się to udaje ale najgorzej jak przychodzi wieczór... najgorzej że wszystko mi Ją przypomina... Pestunia....kochana Pestunia.... pociesza mnie tylko to że biega już gdzieś ze swoją siostrzyczką.......Ale pustka zawsze pozostaje............(*):(
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
Alessa
Posty: 146
Rejestracja: wt mar 03, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Pestunia ponad 2 latka...

Post autor: Alessa »

Przykro mi,rozumiem Twoje cierpienie..Szczurkowa miłość jest piekna ale ciężka ,za szybko odchodzą nasze ogonki. Dla Pestuni[*]
Ze mną - wspomnienia
Za TM Sherlock[*], Wathson[*],Roland[*], Edek[*], Filip[*], Zuza[*] Lola [*]. .. Bazyl[*]...Fibi[*] Cleo[*] oraz Agrest - moje kochane słoneczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”