futrzaste momenty

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

A wklej może jakieś zdjęcia. Nie chce mi się, z racji lenistwa wiele lat pielęgnowanego, przeszukiwać całego wątku, ale jestem ciekawa, jak wygląda mały Taliben Terrorysten, czyli rodzona siora mojej Trish (która wróciła do tradycji podgryzania dużego palca od nogi). A i reszcie stadka chętnie się przyjrzę. Zwłaszcza, że i tak pewnie już się zmieniły od ostatnich tu zdjęć
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

A wkleję może, czemu nie :D dziś już padam na twarz, ale może jutro uda mi się coś popsytrykać :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

O, to chętnie popatrzę na tą Twoją niesforną zgraję, pełną indywiduów :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Gandzia pokazał, co myśli na temat robienia zdjęć słodko spiącym szczuraskom... Jeszcze trochę a wywieszą na klatce tabliczkę "zakaz fotografowania" ;)
Obrazek
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Uważaj, bo niektórzy paparazzi dostają po kubku za robienie niechcianych zdjęć :) A te Twoje szczury to, co jedna, to lepsza. Ja bym się miała na baczności :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Spoko luz, dziś jestem zaopatrzona w banana i gryzaki - każdą ćwiartkę mego stada mogę tym spokojnie przekabacić, co więcej: i na salami by się za to dały przerobić :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Mihajla »

Może miast knuć jakieś spiskowe teorie pomyślałybyście, że chciała Wam pokazać swoje wdzięki? :)
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Na zdjęciu nie widać miny szczura... pełnej utajonego wdzięku... wdzięku psychopaty, mówiącego: jeszcze raz błyśniesz mi po oczach...!!! :P
Tymczasem Greta z Gabą mają głupawkę, Gandzia się zbunkrowała gdzieś, a Gytia w transie kontemplacyjnym - będą zdjęcia :D Jak pokonam wrodzone lenistwo i je wrzucę :P
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Mihajla »

Pokonać palec wskazujący z enterem. :P
A tak w sumie najwięcej zdjęć szczurów, które każdy ma zapewne w domu, to odwłoki, bez twarzy. :D
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

No to mata ;D
A tak w sumie najwięcej zdjęć szczurów, które każdy ma zapewne w domu, to odwłoki, bez twarzy
A ja mam sporo ogonów, tu Gaby :)
Obrazek

ale i odwłok się znajdzie :)
Obrazek

Zwis szczurzy kontemplacyjny - ulubiona pozycja Gytii, która kiedyś spowoduje moje zejście na zawał
Obrazek

Goły brzuchol Gandzi
Obrazek

"Czego tu? Tu się śpi!"
Obrazek

Jabłuszko :D
Obrazek

A tak Gaba pocieszała Gytię po zerwaniu pazura i tamowaniu tryskającej naokoło krwi
Obrazek

Rolka musi być, Greta musi mieć na czym wyżyć się i zaspokoić swe potrzeby niszczycielskie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"No weź przestań"
Obrazek

Greta pozuje jak pantera :D
Obrazek

Greta robi pobudkę
Obrazek

Gaba - w poszukiwaniu dostępu do wody/
Obrazek
Obrazek

Dziewczyny podczas głupawki
Obrazek
Obrazek

Gaba - haszczenie jest dla cieniasów :P
Obrazek
Obrazek
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Ale one już są fajne, takie jaśniutkie. Oprócz oczywiście Gaby, która się zawzięła, bo to dla cieniasów :) Moja Trish chyba jest ciut jaśniejsza od niej. Za to pozostałe dwie krówki są jeszcze prawie czarne... Troszkę zeszpakowaciały, ale nieznacznie. Przy oczkach są jaśniejsze.
Zdjęcia ogonów - bezcenne. Też mi takie wychodzą, ale usuwam. A Gandzię proszę ucałować w ten biedny goły brzusio, oczywiście, jeśli nie dostaniesz kopniaka za spoufalanie się z autystykiem :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

dorloc pisze:A Gandzię proszę ucałować w ten biedny goły brzusio, oczywiście, jeśli nie dostaniesz kopniaka za spoufalanie się z autystykiem :)
Czynię to, jak tylko złapię Gandzię ;D Chwyt obezwładniający pod pachy, drugą ręką krępacja stóp i buziak w brzuchola ;D ;D ;D Skoro i tak ucieka przed człowiekiem, to niech ma powód :P
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Haha. Ja też moje tak na siłę obcałowuję. Nie ma, że boli, buziak dla mamusi musi być :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Porządek w stadzie został przywrócony! Gandzia sprawuje niepodzielnie władzę. Gaba została ostatecznie spacyfikowana i zna swoje miejsce - skończyły się wszelkie bójki i przepychanki! Wczoraj natomiast miała miejsce dziwna sytuacja. Gandzia leżała w domku, na samej górze klatki, w sitku leżał cały zapas Labo. Dziewczyny leżakowały na hamakach w środkowej partii klatki. Miny miały dziwne, więc dałam każdej z nich po kawałku Labo (z chęcią rzuciły się na jedzenie). Gytia skryła się w koszyczku, twarzą w kącie, pośladkami na świat. Greta z Gabą schroniły się w podwójnym hamaku. I rozległo się chrupanie. Gandzia się zbudziła. Poszła do Gytii, ale ta ją odgoniła nogą i jeszcze bardziej wcisnęła paszczę w róg koszyka. Gandzia poszła do Grety, zabrała jej Labo (bez kłótni) i zaniosła do sitka. Wróciła do Gaby, zabrała jej kawałek i zaniosła do sitka. Tylko Gytii udało się trochę zjeść, miała lepszą pozycję do obrony i była troszkę dalej, przyjęła logiczną taktykę ;) Ale no wiecie co? Całe sitko Labo, nikt tego nie je. Ale trzech kawałków pożałuje... No jakże tak? :o Na szczęście Labo nam się kończy, powrócimy do drobnoziarnistej paszy, bo tego nigdy nie składowały tylko jadły od razu przy misce ::)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

A może ona je po prostu odchudza ?
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”