12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: spinka2430 »

http://smerfikowo.blog.pl/2012/11/24/dz ... /dscf4610/ normalnie skradła me serce :-* przepięknaaaaa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: Vesper »

Jestem chętna na samczyka nr 3 i 4. :)
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
Awatar użytkownika
czekol4dk4
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 26, 2012 10:30 am
Numer GG: 5191522
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: czekol4dk4 »

Witam serdecznie,
jestem nowa na forum i z pewną nieśmiałością chciałabym wstępnie zapytać o maluchy z tego tematu.
Aktualnie jestem opiekunką cudzego szczurka, ale ten tak zdobył serducha moje i mojego Partnera, że postanowiliśmy się zaszczurzyć "na własne konto" ;)
Chcielibyśmy jeśli będzie taka możliwość przyjąć dwa ogonki płci męskiej, ale po pierwsze możemy to zrobić dopiero po oddaniu naszego aktualnego podopiecznego prawowitym właścicielom, czyli prawdopodobnie najwcześniej w połowie grudnia. Pytanie więc brzmi czy można zarezerwować maluchy i czy byłaby możliwość "przechowania" ich do momentu, aż będziemy mogli nabyć im wyposażenie i bezproblemowo je u siebie aklimatyzować. Problem drugi to fakt, że mieszkamy na Śląsku, czy byłaby więc możliwość dotransportowania ich na Śląsk?
Z nami: Luis i Jordi :D
Za TM: Piorun, Messi, Dani, Xavi <3
Ga5bi
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 26, 2012 12:03 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: Ga5bi »

Hej,
Też jestem tu nowa, jednak forum czytam już jakiś czas (odkąd mam moja wspaniałą Zosię). Zosie przygarnęłam jak miała 4 miesiące, dostałam ją razem z klatką, niestety klatka była dość mała więc zbierałam na wille dla mojej małej. Nie chciałam żeby była sama jednak klatka była za mała na dwa szczuraski. Teraz kupiłam nową klatkę i szukam koleżanki dla mojej Zosi. W temacie mowa o mamie maluszków, jednak nie ma (lub nie znalazłam) zdjęć mamusi. Myślę o przygarnięciu jej, wtedy ani ona ani moja Zosia nie były by samotne. Jestem z Krakowa więc nie musiała by męczyć się długą podróżą. Czekam na jakieś info o mamusi ;)
Awatar użytkownika
szczurmyś
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 16, 2011 11:01 am
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: szczurmyś »

może ja bym mogła wziąć pana haszczaka...
Pimpkowo512
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 07, 2012 1:40 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: Pimpkowo512 »

szczurmyś, wysłałam ci wiadomość
Pimpkowo512
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 07, 2012 1:40 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: Pimpkowo512 »

czekol4dk4, tobie też:)
czarzyn
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 23, 2012 11:48 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: czarzyn »

Witam (też jestem nowy na forum)

Wraz z dziewczyną bardzo chcielibyśmy zaadoptować 2 dziewczynki (nawet mamy upatrzone - Panna nr 2 i 6 :) ).
Oboje studiujemy we Wrocławiu (ale mamy możliwość dojechania do Krakowa bezpośrednio z Wrocławia albo z Bielska gdzie mieszka moja dziewczyna).

Mimo tego że byłyby to nasze pierwsze szczurki na pewno im niczego nie zabraknie (m.in. duża klatka już jest w pogotowiu) , dużo też na ten temat czytaliśmy i rozmawialiśmy z znajomymi posiadającymi te zwierzaki.

Fajnie by było przyjąć takie maluchy do swojego grona.
Liczymy na kontakt i pozytywne rozpaczanie naszej kandydatury. :):)
Pozdrawiamy Darek i Karolina
zofiabarbara
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 27, 2012 10:52 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: zofiabarbara »

Witam

Chciałabym zaadoptować siostrzyczki (nr. 3 i 1 albo 3 i 4) czy jest jeszcze taka możliwość? Właśnie przygotowuję dla nich piękne 180-cio litrowe akwarium i nie mogę się doczekać na lokatorki! Nie chcę kupować maluchów w sklepie kiedy wiem, że jest wiele osób które potrzebują pomocy w znalezieniu domów dla takich sierotek.

Proszę o kontakt!
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: spinka2430 »

zofiabarbara pisze:Witam

Chciałabym zaadoptować siostrzyczki (nr. 3 i 1 albo 3 i 4) czy jest jeszcze taka możliwość? Właśnie przygotowuję dla nich piękne 180-cio litrowe akwarium i nie mogę się doczekać na lokatorki! Nie chcę kupować maluchów w sklepie kiedy wiem, że jest wiele osób które potrzebują pomocy w znalezieniu domów dla takich sierotek.

Proszę o kontakt!
Szczurków ńie mozna trzymać w akwarium !!! To nie chomik !! On musi mieć na czym sie wspinać,
Obrazek
zofiabarbara
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 27, 2012 10:52 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: zofiabarbara »

naprawdę jestem tego świadoma :) dużo czytałam na ten temat zanim podjęłam decyzję, a wcześniej opiekowałam się takim maluchem moich znajomych, znam ich potrzeby i obiecuję, że będą miały mnóstwo zabawy w tym mieszkanku :)

mam też znajomego, który obiecał zrobić mi odpowiednią wentylację w ścianach akwarium, bo wiem że to bardzo ważne w przypadku szczura. już się przymierzam do domków, hamaków, pięter, drabinek i całego parku linowego, zależy mi też żeby dziewczynki były dwie, nie chciałabym żeby się nudziły
Pimpkowo512
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 07, 2012 1:40 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: Pimpkowo512 »

Słuchajcie, kilka samiczek nadal szuka domu. Jeśli ktoś jest zainteresowany przygarnięciem tych przesłodkości to prosiłabym o pisanie raczej na adres pimpkowo512@gmail.com, ponieważ ostatnio okazało się, że nie wszystkie wysyłane przeze mnie wiadomości dochodziły do adresatów:/
Awatar użytkownika
czekol4dk4
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 26, 2012 10:30 am
Numer GG: 5191522
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: czekol4dk4 »

Pimpkowo512 dla zarezerwowanych dla nas facetów mamy transport na 20.12. - wysłałam Ci maila, ale na wszelki wypadek jakby nie doszedł, wolę też napisać tutaj ;) sprawdź proszę maila i daj znać co i jak :)
Z nami: Luis i Jordi :D
Za TM: Piorun, Messi, Dani, Xavi <3
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: hotkot »

Hej
Ja też byłabym zainteresowana 2 maluszkami, konkretnie chodzi mi o 2 panów.
Jestem z Katowic, więc myślę, że jakiś transport dałoby się zorganizować.
Pimpkowo512
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 07, 2012 1:40 pm

Re: 12 malutkich szczurków + mama (Kraków)

Post autor: Pimpkowo512 »

czekol4dk4, odpiszę dzisiaj.
hotkot, od kilku dni czekam na potwierdzenie od chłopaka z Krakowa, jeśli nie odezwie się do jutra to szczurki mogą jechać do ciebie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”