Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Majaki Nocne

Post autor: Szczurniętaaa »

ooo, mopsik, jak miło :D a, no i czochranko dla kluseczków :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Proszę Państwa, jesteśmy nieodpowiednim domem adopcyjnym dla psa, bo mamy szczurki! ::)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: ^Yuuhi^ »

przeczytałam wątek i rozumiem że psiaka nie dostaniecie bo macie ogony? ::)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Majaki Nocne

Post autor: Eve »

Nie gada,j naprawdę to jest przeszkoda? Oja co za czasy.
Biedny mopsik a miał szansę na taką rewelacyjną chałupę 8)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Na to wychodzi - masz szczury, broń wielki lesie, żebyś miał psa, bo skończy marnie.
Jeszcze tłumaczę i uświadamiam, ale bez wielkiej wiary w sukces.
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: ^Yuuhi^ »

o matkoo skąd się tacy ludzie biorą :o no chyba że oni się o ogony martwią a nie o psa ::)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Majaki Nocne

Post autor: Lilien »

Czytam i uwierzyć nie mogę bo to takie ... niespodziewane? Psiak miałby wspaniały dom, a tu prosze nie mieli się do czego przyczepić to wzieli ogony na celownik. Szkoda, że tak wyszło :( Ale może jeszcze jest drobna szansa na przekonanie ich ?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

O szczury też się martwią, ale głównie o zdrowie i bezpieczeństwo psa.
Moje szczurochy miały już kontakt z psem i równo go ignorowały, żadnego strachu, żadnej agresji.
Wystosowałam sążniste pismo i zobaczymy, co wyniknie.
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Majaki Nocne

Post autor: pariscope »

My, miłośnicy szczurów, musimy jednak chronić nasze zwierzaczki przed terrierami. Mają we krwi coś takiego, że przez wiele wieków były używane do polowań na szczury. Nigdy nie wiadomo, czy w danym osobniku nie odezwie się instynkt. :o
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Może się jednak uda ::) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Arau »

Mam nadzieję, że im przemówisz do rozsądku... Dziwne myślenie... Jak masz psa to nie możesz mieć kota? Jak masz rybki to nie możesz mieć papugi? ???
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Pariscope, właśnie dlatego wymyśliłam sobie mopsa, bo jako jeden z niewielu psów małych ras nie ma domieszki teriera. Dlatego też nie chcę brać przypadkowej bidy ze schroniska.
Zrozumiałabym prędzej, gdyby zarzutem było mieszkanie w bloku. Przed decyzją o przygarnięciu psa radziłam się weta. Widzę przykłady Ajli i Klimki. Najwięcej zależy od zdrowego rozsądku opiekuna zwierzaków. Zaproponowałam jeszcze konsultację z behawiorystą. Więcej pomysłów nie mam.

Dzisiaj przyszło wielkie zamówienie porządnego psiego jedzonka. Co by się nie wydarzyło, jakiś piesek na tym skorzysta, a żeby nie poddawać się frustracji, z pudeł zrobiłam willę do zabawy dla szczuractwa.

Z tego wszystkiego nie napisałam, że Miś ma od wczoraj zmienione leki. Dostaje Vetmedin i Furosemid. Wydawało mi się, że obrzęków nie miał, ale jednak po Furo widać, że troszkę się "wciągnął". Dzisiaj wydaje mi się, że lepiej się czuje, ale nie chwalmy dnia... Bardzo daje mu się we znaki skóra, która przypomina o sobie zawsze, kiedy Misieniek ma spadek formy. Clemastin okazał się za słaby i musieliśmy zaryzykować ze sterydem.

Za to Palmyrcia ma się rewelacyjnie. Przedwczoraj wtłukła porządnie Bagiśce, moje poczochrane dzieciątko wróciło na pozycję bety i chodzi jak w zegareczku. Łączyłabym stado, gdyby nie zły stan Misia.
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Majaki Nocne

Post autor: pariscope »

Jasne, IHime, że nawet na forum mamy przykłady doskonałej koegzystencji psów ze szczurkami, a nawet kotów z psami i szczurkami. No i my to wiemy, bo znamy Cię z forum, że byłabyś naprawdę świetną, oddaną i odpowiedzialną opiekunką psiaka, ale tam - po drugiej stronie - nie wiedzą tego co my :( Miejmy nadzieję, że Twoje odwołanie przyniesie jakiś pozytywny efekt (bo rozumiem, że się odwołujesz :D ? )
Cieszę się, że ze szczurkami coraz lepiej. Szczególnie kibicuję Palmyrce, ze zrozumiałych względów.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Cieszą takie wieści o Palmyrce :) Dzielna, kochana szczura! :D Oby tak dalej, kciukamy, i za Misiaczka też, bardzo mocno :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Ło matko szczuractwo by mopsa zjadło żywcem czy co?! Paranoja jakaś...
Swoją drogą uwielbiam mopsy, są tak pokraczne, że aż najpiękniejsze na świecie! I te oczy jak kasztanki ::) .

Misiu widzę na zastawie podobnym do naszego Stefcika (jeszcze niedawno), u nas fajnie pomagało, widać było jak energia ogonkowi wraca czego i Misiowi życzymy!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”