Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Cathycash »

no pewnie, a ta reszta się teleportowała...

nie ma to jak inteligentna dyskusja.

p.s uczą was w szkole innych znaków interpunkcyjnych niż wykrzyknik?
żegnam szanowne towarzystwo
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Aha o to zdjecie ci chpdzi.....Nie no chcielismy zrobic zdjecie i podnieslismy domek!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: koteczek »

a w rzadek sie same ulozyly... ehh przynajmniej nie krec!! Mam pytanie: Twoja mam nie chce zgodzic sie na 3 szczurka, a w tym momencie urodzilo sie kolejnych kilka. A jak nie uda Ci sie ich wydac to one beda musialy u Ciebie zostac, czy Twoja mama zdaje sobie z tego sprawe??
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Mycha »

[quote="Dinusia"]Nie no chcielismy zrobic zdjecie i podnieslismy domek![/quote]
Biedna samiczka...

Wcale nie dziwię się jej jakby tak sobie zostawiła maluchy...
TO JUŻ LEPIEJ WYJĄĆ SZCZURA Z GNIAZDA NIŻ DOMEK PODNOSIĆ! :roll:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

ale moja plamka sie niedenerwuje i tak w ogole to byla wtedy na spacerku w pokoju!A w rzadku one czetso sie ukladaja!A czasami sa na kupce!Roznie niechcecie mi wierzyc to nie........A na szczurki mam chetnych jesli dobrze pojdzie to musze domki znalezc jeszcze tylko dla 7!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Cathycash »

tylko... no co to dla niej :wink: poupycha bardzo rozgarniętym koleżankom z 4 klasy :roll:
żegnam szanowne towarzystwo
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Po pierwsze niechodze do 4 klasy........po drugie nieoddam ich osoba ktore nieznaja sie naszczurach!lub tak jak jedna z moich kolezankek gnebia szczury!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Neave »

Sorry że się spytam ale do której klasy chodzisz???
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Do 6! a co??
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
nienawisc
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 08, 2004 3:16 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: nienawisc »

nie widac, ze do 6, bo:
po 1: pisownia: koszmar, mnie jakos inaczej uczono w 6
po 2: sposob myslenia: jeszcze gorszy
po 3: zero logiki.
ps: masz w szkole biologie? wiesz na czym polega rozmnazanie?> czy nie jeszcze nie? a co do tego, ze TY sie znasz na szczurach - to chyba niekoniecznie, skoro nie uswiadomilas swojej Rodziny
ps2: nie z czasownikami pisze sie rozlacznie
sztuka jest byc, a nie tylko istniec.
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Ewqa »

Cos mi sie tutaj nie zgadza z tym wypuszczaniem.
Po pierwsze "gratuluję" Dinusi kolejnych szczurków które nie wiadomo czy znajda domy.
Po drugie nie wierze ze dorosli sa aż tak beznadziejnie naiwni że maja w domu 3 szczury i nic ani nic sie na nich nie znają. Coś nie bardzo chce mi sie w to wierzyć.
Mój synek opiekuje sie szczurkami, ale nawet on wie duzo rzeczy o szczurach, nie wyobrażam sobie żeby w domu zagościło zwierze o którym nic nie wiem. Wydaje mi sie że tak mysli wiekszość dorosłych ludzi, zwłaszcza jezeli u Dinusi: tata ma swojego szczura, mama ma swojego szczura i ona ma swojego.
Dziwne, albo ja jakaś z innej planety :twisted:
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: krwiopij »

a moze juz skonczyc te dyskusje, co? to przeciez do niczego nie prowadzi... zawsze ktos sie przyczepi do wypowiedzi Dinusi, zawsze ona odpowie i tak sie to moze w nieskonczonosc ciagnac... dajcie spokoj... stalo sie bardzo zle, a poczucie odpowiedzialnosci Dinusi/mamy Dinusi zostaly juz skomentowane, ale teraz skupic sie trzeba na szukaniu malym nowego domu i odpowiedniej opiece nad szczurza mama...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

No juz to wczesniej mowilam!A w domu mam 2 szczury w tym jeden mojego taty!Niedlugo tata swojego zabiea a ja biore dwa maluchy!Poprostu moja mama myslala ze oni nic nierobia jak sa na tapczanie bo jakos zawsze jak ja ich puszczalam to nic niechcieli robic widocznie niemialy samice ruji!A moja mama o ym niepomyslala i...a co do przymiotnikow to jakos niewiem jak sie pisze bo niemoge zapamietac Nawet niektorzy dorosli pisza szczurki przez "Ó"!Dobra juz bez komentarzy!niech pisza ci co chca wziasc maluszki!Aha i sorry ze napisalam ze do 6 klasy chodze przez przypadek nacisnelam 6 zamiast 5 bo musialam juz isci szybko pisalami napisalam i juz niesprawdzalam co napisalam!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Livonia »

Nie wiedzialam ze tak wyjdzie więc sory za zmyłkę - Dinusia to, że napisałam do dummy, że może mam transport do Kalisza nie znaczy, że już ona bierze go od ciebie..chyba , że masz monopol na Poznań? .- napisałam to tutaj jakoś automatycznie ale nie napisał przecież nikt, że bierze na bank.:Pmyślałam raczej o szczurkach kogoś innego, który nie rozmażał celowo.. ty przecież sobie poradzisz miałaś tam jakiś znajomych co mieli brać inni sie znajdą też... zaradna jesteś:)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Mimysia »

Nie chę być niegrzeczna ale możecie odczepić się od Dinusi?Bo chyba ten temat zrobiła po to żeby szukać domu dla szczurków a nie żeby czytać jak ją obrażacie,potępiecie i jesteście wyjątkowo chamscy i przyczepiacie się do czyjegoś wieku jak rzep do psiego ogona!Zawsze przyczepiacie się do wypowiedzi
Dinusi a ona się tłumaczy i popada w jeszcze większe kłopoty w relacjach z użytkownikami że tak to nazwę.Wiem że bywa roztrzepana ale to nie powód żeby być takim okropnym!Zawsze
jak jest ktoś nowy i niedoświadczony,palnie coś przez przypadek to wszyscy od razu naskakują!
Jak jesteście w złym humorze to odejdzcie od komputera i pomedytujcie chwilę i weźcie kilka głębokich wdechów zanim coś napiszecie.Też czasem jestem zła i mam ochotę na kimś się wyżyć.Cieszcie
się lepiej że Dinusia szuka domów dla szczurów tutaj niż nie wiadomo gdzie,lub oddaje je do sklepu.
Przecież chodzi los szczurków.Proponuję więc jak Krwiopijka zakończyć dyskusję na ten temat i zająć się sprawą szczurków.

PS Dinusia ty też chwilę pomyśl zanim coś napiszesz :wink:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”