Trzy podwarszawskie kluseczki!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Psycho Fiddler
Posty: 15
Rejestracja: sob paź 20, 2012 3:12 pm

Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: Psycho Fiddler »

Mimo że mało udzielam się na forum, to i tak postanowiłam założyć temacik dla swojej gromadki!

Szczurki mam od końca września. Były nagrodą ode mnie dla mnie za zdany egzamin w sesji poprawkowej :P Egzamin dotyczył historii krajów byłej Jugosławii, po ostrym wkuwaniu w mojej głowie zostało dużo imion, więc tak jakoś wyszło, że moje ogony nazywają się dosyć oryginalnie. Przy czym szczury są płci żeńskiej, a ich imiona przeznaczone są dla płci męskiej. Po prostu tak chciałam je nazwać i tyle :)

Przedstawiam moje szczurki (w kolejności od najstarszego do najmłodszego).

Tito – alfa, najbardziej niezależna i ciekawska ze wszystkich, bardzo inteligentna. Strasznie ruchliwa, nie jest w stanie wysiedzieć w jednym miejscu. Ma przepiękne lśniące futerko, co mam nadzieję widać na zdjęciach. Jest też najszczuplejsza, mimo że je tyle co dwie pozostałe – może dlatego, że tyle biega i szybko spala kalorie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Đorđe– zawsze pierwsza rzuca się do drzwiczek gdy podchodzę do klatki, bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Lubi też jeść i gryźć różne rzeczy. Wszystkiego próbuje dotknąć swoimi ząbkami, paskuda wygryzła mi dziury w paru ciuchach. Trafiła do mnie z wytartym futerkiem na nosku i chyba już tak jej zostanie. I tak jest śliczna.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miloš– przygarnięta od Conchita z forum. Prześliczna pół albinoska. Jest najgrubsza i ma najostrzejsze pazurki z całego stada. Jeśli chodzi o osobowość, to zazwyczaj żyje w swoim świecie :) Ma wyczulony słuch, pewnie przez te słabo widzące czerwone oczka. Często lubi przesiadywać w jednym miejscu, ale jak wystraszy ją jakiś dźwięk to potrafi dostać zrywu jak torpeda. Bardzo milusia, lubi lizać mnie po rękach.

(tu jeszcze jako maluszek)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

__________________________________________________________________________

I to właśnie jest moja kochana gromadka na chwilę obecną. Niestety w październiku straciłam moją szczurkę o imieniu Ante z powodu choroby, tutaj jest o tym temat http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=38099 Często o niej myślę, bo mimo że nie spędziłyśmy razem dużo czasu, to zapowiadała się na wspaniałego przyjaciela...

Obrazek
Awatar użytkownika
Psycho Fiddler
Posty: 15
Rejestracja: sob paź 20, 2012 3:12 pm

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: Psycho Fiddler »

I jeszcze więcej zdjęć:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
asia6677
Posty: 143
Rejestracja: sob wrz 01, 2012 6:10 pm
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: asia6677 »

Śliczne masz te dziewczyny :)
Zapraszam :) : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38909

Ze mną: Kropka i Popi
Za TM: Megi ['] (XX.11.2008-16.10.2012)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: noovaa »

Gromadka piękna!
Dorde szczególnie :P


Ale taka mała sugestia. Zmień te wstrętne pręty w klatce na półki z plastiku i/lub koszyki. Pręty nie są zbyt zdrowe i wygodne dla łapek ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: Karasu »

Śliczne panny :3

Tito mi się najbardziej podoba :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: unipaks »

Śliczne te jugolki :D ;) Tak słodko wyglądają mordki w tym domku :) Fajnie byłoby pooglądać fotki z nimi, przytulonymi do siebie w hamaczku :)
Wygłaszcz dziewczyneczki ode mnie i moich panien :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: harleyquinn »

Cudowne kluseczki :) A imiona mają bardzo oryginalne, ale niezwykłe i mi się podobają :)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Roksana1999
Posty: 131
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:52 am

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: Roksana1999 »

Śliczniachne, imiona też :D Bardzo dziwny okaz,... umaszczenie trochę husky a oczy różowe ( niektórzy mówią że czerwone, ale różowe ładniej brzmi) ;D
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: akzi »

mi sie wydaje ze te oczy sa od flesza ;)
a normalnie ma czarne ;)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Psycho Fiddler
Posty: 15
Rejestracja: sob paź 20, 2012 3:12 pm

Re: Trzy podwarszawskie kluseczki!

Post autor: Psycho Fiddler »

mi sie wydaje ze te oczy sa od flesza
a normalnie ma czarne
Naprawdę ma czerwone :) Przy odpowiednim oświetleniu widać to wyraźnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”