Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Gościmy rezydentki

Post autor: valhalla »

Szczęśliwych i zdrowych Świąt, Uni :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Gościmy rezydentki

Post autor: ol. »

Biadolenia ?! Toć aż w szczupakowie było słychać ten koncert na cztery ząbki i cztery oczka, który syte i dopieszczone dziewczynki dały przy północy :D ;)
Całusy ślemy :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Gościmy rezydentki

Post autor: unipaks »

Oj był koncert, był istotnie :D Szkoda, że czas świąteczny minął tak szybko...

Wrzuciłam filmik z pobytu u nas Fantazji i Miki, zapraszam do oglądania:
http://www.youtube.com/watch?v=kfTE4NSPm5s

A u nas i u naszych niebieskich pociech... fajnie. :) Baby rządzą, domagają się rozpieszczania.
Puma nadal prezentuje nieposkromiony apetyt. ::)
Scenka jeszcze całkiem świeża. Był biały dzień i dziewczyny spały. Postawiłam na stoliku
kubek z herbatą oraz trzymany w drugim ręku talerzyk i zawróciłam, żeby przymknąć drzwi; kiedy się odwróciłam, w moją kanapkę była wbita Puma i zlizywała masło spod warzyw. :P Przegoniłam, skonsumowałam w kuchni i wróciłam.
Puma w pięknej stójce obejmowała łapami butelkę ze Staropolanką i zębiskami zdzierała z niej etykietkę; klej nie był zbyt mocny a Puma nie anemik - w złości za ukrócenie łakomstwa zlikwidowała papierową otulinę i spojrzała na swą panią wyzywająco i z miną tryumfatora. Pod nogami miała dane o mineralnej, na pyszczku zaś papierowy kawałek. Przylgnął doń, już to z powodu kleju, już to naelektryzowania, do sierściastego policzka i ani myślał odstąpić. :D Szczura z godnością i nie bez elegancji pochyliła główkę, pewnym gestem przydeptując łapką niesforny kawałek. I owszem, papierek posłusznie dał się stamtąd usunąć, za to przylgnął teraz do łapki, która ze zniecierpliwieniem usiłowała się natręta pozbyć, potrząsając nią, przykrytą papierowym skrawkiem - na próżno, uparte małe bydlę tkwiło tam i wystawiało jej opanowanie na próbę. Rozeźlona nie na żarty Puma pochwyciła naelektryzowany i lepki od kleju papierek w zęby i efektownym gestem odrzuciła w bok... to znaczy, taki był zamysł - cóż, kiedy przeciwnik wyraźnie robił jej na przekór. Przód szczurzej mordki zdobił teraz śliczny błękit pospołu z malowniczą sylwetką uzdrowiska oraz datą 1905. ;D Jeszcze nie składając broni, szczura podrzuciła mocno głową raz, potem drugi i trzeci, następnie wściekle natarła na złośliwca łapami oraz paszczęką. Mordkę uwolniła, owszem, ale aktualnie papierek nieprzejednanie kleił się to do jednej, to do drugiej łapki, które z determinacją przestępowały raz po raz. :D Z bielmem na oczach niebieska wściekłość zaatakowała raz jeszcze, a rezultat batalii mogłam ujrzeć na szczurzym nosku, który uniósł się ku mnie z zaklejonymi wstrętnym skrawkiem chrapkami; w oczkach pojawiło się rozżalenie i skarga, zwierzątko przytruchtało ku mnie i wbiegło mi na kolana, a ja zakończyłam tę nierówną walkę i serdecznie przytuliłam uwolnioną już od natręta wojowniczkę :)
dziewczyny pozdrawiają! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Gościmy rezydentki

Post autor: IHime »

Historia przezabawna, już nie pamiętam która z dziewcząt u mnie odstawiła podobny taniec nowoczesny. A zakończenie rozczulające. :-*
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: ol. »

Ach ta niesforna niebieska materia ;D
Stanęła mi w oczach jak żywa !

Jasne dziewczynki jakie zabiegane, mają tam u Was rozrywki i strawy dla ciała i ducha - chcieliśmy wiedzieć co szczurki robiłyby na wakacjach ? Już wiemy ;)

A na uskok Miki na końcu - aż sama na fotelu podskoczyłam :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: unipaks »

Nowy rok zaczęliśmy nieszczególnie... :-\ Puma ma odczyn na szwy rozpuszczalne po tej kastracji.
Kiedy wczoraj wróciliśmy do Wrocławia po sylwestrze, znów tknęła mnie jakaś zmiana w jej zachowaniu, prawie niewidoczna, dla innych w gruncie rzeczy niezauważalna i można by ją złożyć na karb traumy po noworocznych fajerwerkach, ale coś mi mówiło, że to jednak nie o to chodzi.
Obejrzałam szczurę dokładnie i domacałam się malutkiej kulki w miejscu po szwie; jak rozgarnąć sierść to widać zaróżowioną skórkę. Boże, minął ponad miesiąc od kastracji!
Taką miałam nadzieję jadąc do lecznicy, że to nie to, co myślę, ale niestety... :(
Teraz smaruję jodyną i zgodnie z zaleceniem będę obserwować, licząc na to, że może Pumce dane będzie, że świństwo nie urośnie, że się samo wchłonie...
Prosimy o kciuki, żeby zakończenie było szczęśliwe..!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: pariscope »

Nasze kciuki już zaciśnięte. Będzie dobrze. A filmik dziewczynkami super. Aż Was zasubskrybowałam, żeby mi nic już nie umknęło :D
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: emi2410 »

Kciuki mocno zaciśnięte! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: ol. »

Oj no, przecie musi być dobrze ! Będzie :)
Kciuki i niech gulka spływa !
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: Eve »

Uni trzymam bardzo mocno te kciuki !
Nie miałam ostatnio czasu być na bieżąco a dziś postanowiłam nadrobić bo.. szukając gdzieś pokrzepienia ..gdzie spokój a tu takie niepokojące wiadomości. Bardzo trzymam te kciuki i żeby .. na przekór wszystkiemu .. wysyłam moc dobrych, pozytywnych .. może nieco strapionych ale uśmiechniętych buziaków żeby ten rok mimo pierwszych wbitych szpil był .. dobry :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: noovaa »

Kciuki trzymam. Ehh ..
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: manianera »

Oj, niech zło wszelkie spływa i jedynym problemem będzie kleistość rzeczy martwych!

Miło obejrzeć wielkooką Fajntazję i Mikę, która mimo uprzedzającego komentarza ol. przyprawiła mnie o podskok na koniec filmu :D !
Trzymamy mocno kciuki za zdrówko!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: ol. »

Uni, i jak sobie z gulką radzi jodyna ?
Mam nadzieję, że wszystko jest pod kontrolą, a dobre samopoczucie dopisuje i Pumce i Wam bardziej już spokojnym o ulubienicę ? Ku ziszczeniu takiego stanu rzeczy przesyłamy wiązkę pozytywnej energii :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: unipaks »

Odczyn w drugiej dobie smarowania jodyną zmniejszył się trochę, za to nieco niżej domacałam się trzech innych "koralików", w tym jednego bardzo łatwo wyczuwalnego groszka... :( Smarujemy więc teraz dwa miejsca.
Zostałam uprzedzona, żeby się nie przestraszyć, jeśli to pęknie. W sumie to mnie nie przeraża, lękiem przejmuje mnie możliwość, że powstały wskutek odczynu na te szwy ropień zacznie drążyć w głąb jamy brzusznej, a tam narządy... :-\
Szczura je normalnie (czyli dużo, i chciałaby jeszcze więcej), ale kiedy przychodzi do mnie, widać że jest inna w zachowaniu, na pewno czuje jakiś dyskomfort... boję się myśleć, że może ból... :-\
Kciuki nadal bardzo potrzebne, żeby wszystko się dobrze skończyło!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: filmik z Fantazją i Miką:)

Post autor: ol. »

jeszcze tak sobie pomyślałam - głęboko te koraliki ? nie ma szans, żeby to były szwy bardziej obecnie "widoczne" dla dotyku przez to, że tkanka wokół już zabliźniona i znikł obrzęk ?

Bardzo bym chciała, żeby to się ładnie, naturalnie "po kościach" rozeszło...
Ale wierzę, że jest na to szansa skoro jodyna na pierwszy twór działa w dobrym kierunku :)
Wygłaskaj czule Pumkę, a wszelki dyskomfort niech znika niechciany !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”