[Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: gabka »

Zosska pisze:Byłoby świetnie. Oddanie szczurzyc odwlekam już parę miesięcy z nadzieją, że może jakoś się na nie odczulę, ale niestety słabsze leki łagodzące objawy alergii nie działają, a ostatnio jeszcze się pogorszyło. Uznałam, że to zapewne uczulenie na mocz, bo Zocha przecież łysa. :P Wolałabym dziewczyn nie rozdzielać, ale jeśli jest taka konieczność... Oby tylko znalazły dobre domki. ;) Mogę pokryć koszty sterylizacji, natomiast nie ryzykowałabym zrobienia tego zabiegu u nas w Łomży, nawet z psem do weta jeżdżę do Białegostoku. ::) noovaa w Białymstoku jestem tak raz na dwa tygodnie, właśnie teraz będę w sobotę napisz mi proszę na maila ( 9meerkat6@gmail.com ) pod jaki adres mogę podwieźć dziewczyny.

Ehh... Szkoda mi będzie się z nimi rozstawać, mieliśmy takie fajne stadko. :(
Obrazek
Witam mogę przygarnąć obydwie lub łysą Zosieńkę :) Jestem z Krakowa proszę o konatakt czy nadal aktualne ???:)
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: sisay »

Szkoda ze tak daleko, wzięłabym obie :) po co rozdzielać.
Trzymam kciuki, łysolek mi się marzy ale ta druga tez jest śliczna.
A w ogóle to cały pokój bardzo mi się podoba ;D
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Zosska
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 12, 2012 5:02 pm

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: Zosska »

sisay pisze:A w ogóle to cały pokój bardzo mi się podoba ;D
Dziękuję :)

Jeśli nie znajdzie się odpowiedni domek dla obydwu szczurzynek zostaną rozdzielone. Od soboty będą u noovej w domu tymczasowym, wszystkie pytania proszę kierować do niej (noovaa), Ona zdecyduje do kogo powędrują dziewczynki. :)
Pozdrawiam
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: Pigi2012 »

Ja jestem chętna na Zośkę :-* :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: emi2410 »

Wszyscy się tak na Zosię rzucili, a Mania jakaś gorsza? ::) Sama na początku pisałam, że jeśli dziewczyny byłyby rozdzielane to byłabym chętna na łysą, jednak potem stwierdziłam, że lepiej dla nich by były razem. Ale niestety ze względów zdrowotnych nie powinnam brać ani jednej. Nie ma sensu rozdzielać dziewczyn skoro są ze sobą zżyte. Obydwie będą nieszczęśliwe jeśli się je rozdzieli, więc jak komuś zależy na szczęściu (nie tylko na wyglądzie) szczura, a ma warunki, to niech weźmie obie. :) Wiadomo, że prędzej czy później znajdzie się domek dla obu panienek, więc nie ma co się napalać na samą łysą. ;)

Kciukam za dobry domek dla nich, mi jest strasznie smutno, że nie mogę ich przygarnąć... Ale na pewno znajdą kochającego opiekuna. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: Pigi2012 »

Też jestem za nierozdzielaniem samiczek i wiem że znajdzie się domek dla dwóch naraz ;D Oby były szczęśliwe ::)
Obrazek
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: fixatiffka »

ojej... zosia zupełnie jak moje prosiaczki ś.p.... :'(
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: gabka »

Pigi2012 pisze:Też jestem za nierozdzielaniem samiczek i wiem że znajdzie się domek dla dwóch naraz ;D Oby były szczęśliwe ::)
Po co wogóle je rozdzielać jeśli są chętne osoby na adopcje dwóch ?? Zaskakujące jest to ,że co poniektórzy zmieniąją zdanie w zaskakującym tempie. Ciekawa jestem pod jakim wpływem...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [Łomża, Białystok] Oddam dwie samiczki

Post autor: noovaa »

Jeśli autorka tematu nie ma nic przeciwko prosiłabym o zamknięcie. Szczurki przyjadą do mnie w sobotę, po czym dostaną nowe ogłoszenie, "na moich zasadach". Zainteresowanych proszę o cierpliwość, ogłoszenie pojawi się w sobotę lub niedzielę.

Osobiście mi się nigdzie nie spieszy. Mogą u mnie posiedzieć ile trzeba, dlatego nie widzę nawet opcji rozdzielenia znających się od dawna samiczek które mogłyby iść do domku razem. Ich dobro jest ważniejsze od szybkiego pozbycia się.

Jednocześnie od razu dopiszę, że w nowym ogłoszeniu umieszczę ankietę adopcyjną i wzór umowy. Osoby które nie chcą umowy adopcyjnej podpisać ( podpisać może tylko osoba pełnoletnia lub opiekun prawny ), mogą rozglądać się już teraz za innymi szczurami, bo bez niej nie wydam ;).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”