Paint it Black

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Jedź do weta, jeśli masz możliwość. AS jest całodobowy...
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Paint it Black

Post autor: majulina »

Jezuuu................
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Ropień może? Jedź do weta, jeśli masz możliwość :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Jutro jest dr. Jachman. Koleżanka mi go gorąco poleca (bywa u niego przynajmniej raz na dwa tygodnie z psem) więc będziemy od rana jechać. Bezlzebub generalnie moje zmartwienia ma w dupie. Unieruchomienie gnoja i wyczucie guzika było trudne. Belze biega i bawi się jakby gdyby nic. Nie boli go, je i pije. Nie mniej, jestem przerażona - wygląda to jakby podeszła mu ropa w policzek. Dziś nic nie zrobię, jutro będziemy szukać pomocy. Wykrakałam te guzy... Mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymajcie kciuki.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Przemywaj Rivanolem do czasu wizyty.
O dr Jachmanie słyszałam parę negatywnych opinii, ja żadnej osobistej nie mam. W razie czego jest jeszcze dr Łopata w przychodni NaStokach (w niedzielę 10-18), byłam tam raz i odpukać wyleczył młodą z miesięcznej infekcji nie wiadomo czego :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Paint it Black

Post autor: majulina »

trzymam kciuki:)
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Rivanolu nie mam, mam altacet przeciwzapalny w tabletkach, rozpuszczalny, regularnie stosowany na TŻ. Przemywam policzek z wielką awanturą. O Jachmanie słyszałam opinie i pozytywne i negatywne. Pozytywnych jednak większość. Wiem, że jutro będzie i pojedziemy do niego.

Nie ma możliwości edycji, a chcę dodać, że guzik urósł dosłownie w ciągu dwóch godzin, więc jest to niemożliwe, żeby był to jakiś nowotwór - żaden się tak szybko nie rozwinie, nawet na szczurze. Po kolejnej godzinie spuchło bardziej, przez sierść prześwituje czerwona skóra, pod palcem guzik jest twardy, mały, rusza się, jest dokładnie na policzku, zaraz na zakończeniu wargi. Właśnie pałaszuje orzecha włoskiego, rozgryzając łupinę - więc mu to nie przeszkadza, nie boli. Nie znalazłam na forum żadnych wskazówek "co to może w ogóle być". Dowiemy się... Kciukajcie :( Wykrakałam, kuźwa o tych guzach!
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Skoro tak szybko urósł, to pewnie ropień. Ropnie tak rosną z godziny na godzinę. Ropień rzecz do zwalczenia, zwłaszcza u młodego szczura, ale że w pysiu - to kciuki potrzymam na wszelki wypadek :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Na pewno będzie dobrze! Całym stadem wysyłamy pozytywne wibracje i trzymamy kciuki :-*
Pisz wszystko, jak już wrócicie od lekarza!
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Paint it Black

Post autor: BlackRat »

No pewnie, że będzie dobrze :) Szkoda tylko bidulka, bo w pysiu takim malutkim :[
Trzymamy wszystkie kciuki!
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Ropień może się w pysiu wytworzyć :(? kur***, oszaleję... Gnojek ma mnie głęboko w poważaniu, śpi, je, pije, leje się z bratem, jakby niby nic. Ja szaleję, sprawdzam co chwilę stan pysia, rzuca mną. Nie usnę chyba dzisiaj. Belze gryzie twarde. Nie wiem, może to niegroźne, może wszystko jutro przejdzie... Trzymajcie kciuki, proszę, jeszcze dzisiaj się cieszyłam, że mam zdrowe szczury, dzisiaj moja radość upadła... boję się.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Paint it Black

Post autor: BlackRat »

Niestety może :(
Trzymaj się, Arau, będzie dobrze, bądź dobrej myśli :-*
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Niestety wszystko może się zdarzyć. Ale nie wolno Ci się załamywać! Musisz być spokojna, opanowana i pełna wiary, jutro pan lekarz zrobi hokus pokus i będzie po sprawie a Bubuś jak nowy! Nie takie rzeczy... :-*
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Paint it Black

Post autor: spinka2430 »

Kurcze Arau ??? Trzymam mocno kciuki za chłopaka , bedzie dobrze na,pewno !!
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Paint it Black

Post autor: Bandziornooo »

Arau, nie martw się, wszystko będzie dobrze - na pewno. Dobrze że mu to nie przeszkadza, że normalnie je, pije i się bawi. Wiesz że go nie boli i nie cierpi, a to już baaaardzo wiele. Daj znać jak tylko wrócisz od weta jak z Belzebubkiem.
Pingwiny pozdrawiają i trzymają mocno kciuki za kolegę, ja z resztą też :) :*
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”