Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na leczenie!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sebasebaseba
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 11:17 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: sebasebaseba »

jestem również za sterylizacją . Byłem przeciwny ale Nausicaa pozytywnie przekonała mnie do tego zabiegu :D Zawsze miałem samce dlatego nie wiedziałem jak ważne jest to dla dziewczyn , szczególnie w starszym wieku ;)
Ze Mną :
chwilowo brak
Odeszły :
Maciuś , Maluszek bez imienia , Oskarek , Maciuś Drugi , 8-letnia suczka KORA (18.10.2012) , Oskarek Drugi ze śmietnika , Hubert Węglarz "garażowiec" , Pan Ferdynand (żył 3 lata i 1 miesiąc)
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Pigi2012 »

ja też deklaruję pomoc :) :) Nausicca, dam Tobie pieniążki osobiście-jak się nie obrazisz ::) I myślę że sterylizacja to rewelacyjny pomysł ;D
Obrazek
Szczurza.Mama
Posty: 174
Rejestracja: czw paź 13, 2011 1:48 pm

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Szczurza.Mama »

Widziałam małą, jest naprawdę cudna. Dzisiaj u weterynarza miała rankę oczyszczaną i strasznie piszczała, ale nie dziwię się jej - Może tego nie widać, ale wdał się porządny stan zapalny - ropa, opuchnięcie.

Haszczanka jest szczuplutka i na pewno potrzebuje porządnego kopa witaminowego. Sierść wypada jej, gorzej niż mnie po umyciu włosów.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Pigi, dziękujemy:)

w takim razie (sprzeciwów nie słyszę) zadzwonię jutro do medi i od razu umówię ją na sterylizację.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: mikanek »

Nausica, nie wiem jak się zaksięguje przelew więc piszę- przelałam 20 zł ;)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: fixatiffka »

podaj dane na pw, to się dorzucę :)
Awatar użytkownika
sebasebaseba
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 11:17 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: sebasebaseba »

Poszły trzy dyszki , na zdrówko ;D
Ze Mną :
chwilowo brak
Odeszły :
Maciuś , Maluszek bez imienia , Oskarek , Maciuś Drugi , 8-letnia suczka KORA (18.10.2012) , Oskarek Drugi ze śmietnika , Hubert Węglarz "garażowiec" , Pan Ferdynand (żył 3 lata i 1 miesiąc)
Awatar użytkownika
expelliarmus
Posty: 30
Rejestracja: pn lis 19, 2012 2:19 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: expelliarmus »

Serce rośnie, kiedy czyta się stos wiadomości deklarujących chęć pomocy! ;)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Jeszcze raz bardzo dziękuję za taki odzew dla małej!:)

Będzie z niej radosny szczurek, już teraz sama wychodzi z klatki i daje się brać na ręce, a na ramieniu nie usiedzi ani chwili, tylko biega jak szalona po całym człowieku :D tylko bardzo panikuje przy zastrzykach i potem jakiś czas mnie nie lubi :P
chwilowo siedzi z moją Zielną (muszę ją podtuczyć przed ponownym łączeniem, więc obie dostają kupę żarcia) i z innymi szczurami dogaduje się bez problemu, jak na młodego szczura przystało. Kiedy ogonek jej się przypadkiem dotknie, popiskuje jeszcze jakiś czas po tym dotknięciu:( ale opuchlizna już trochę zeszła, szczególnie spod spodu, gdzie to wyglądało szczególnie brzydko.
Wczoraj mała dostała rujki, chyba wyczuła samców w pobliżu :D
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Szczurza.Mama
Posty: 174
Rejestracja: czw paź 13, 2011 1:48 pm

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Szczurza.Mama »

A to cwaniara, chłopców się jej chce :)

Nausica - Tobie się należy milion dolarów za tę pomoc i willa z basenem.
ADAMOWATY
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 21, 2012 8:18 pm
Numer GG: 37503468
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: ADAMOWATY »

Co prawda sam nie mogłem pomoc ale okropnie miło czytac takie rozwinięcie wątku i tylko pogratulować ratunku tak zaniedbanego zwierzaczka :)) Z mojej strony HIP HIP HURRA dla Pani nausicaa :))
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: majulina »

oby tak dalej:) pozdrowionka:)
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Wlasnie wracam z medi. Dr Kasi udalo sie ja dzis wcisnac za zabieg. Jako,, ze mala jest bezdomna i po przejsciach dostalismy znizke i amputacja ogonka bedzie darmowa, zaplacimy tylko za sterylizacje. Koszt zabiegu dr Kasia wycenila na ok 220zl, pod wziewka. Mala zostala osluchana i jest zdrowa, ma tez zdrowe zabki. W ogole w lecznicy za glowe sie zlapali, jak ten ogonek zobaczyli. W drodze do medicavetu zdazylam jej wymyslic imie i zostanie Serwatka:-) trzymajcie kciuki za zabieg, chociaz nie powinno byc problemow, bede ja odbierac wieczorem i dam znac, jak sie czuje:-) przelewy dopiero splywaja, wiec wieczorem tez napisze, ile zeszlo do tej pory, bo przez weekend ciezko z ksiegowaniem. Przepraszam za bledy, ale pisze z komorki.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
sebasebaseba
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 11:17 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: sebasebaseba »

trzymam kciuki ;) daj znać wieczorem jak się wszystko skończyło :)
Ze Mną :
chwilowo brak
Odeszły :
Maciuś , Maluszek bez imienia , Oskarek , Maciuś Drugi , 8-letnia suczka KORA (18.10.2012) , Oskarek Drugi ze śmietnika , Hubert Węglarz "garażowiec" , Pan Ferdynand (żył 3 lata i 1 miesiąc)
EsEn
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 2:24 pm

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: EsEn »

I jak się czuje szczurek? Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”