Lubelskie Dziewczyny ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Dzisiaj nie mam jak jej wyjąć póki co bo śpi w rurze a stamtąd nie mam jak jej wyciągnąć, więc nie wiem czy zapach nadal się utrzymuje, natomiast wczoraj obejrzałam ją dokładnie i nic jej nie było, a zapach pochodził jakby ze skóry pleców.
Akzi, uwierz, nie jest normalnie. Normalne przepychanki mają miejsce pomiędzy pozostałą trójką, która się tłucze, fuka, syczy, wije ogonami i leci futro, ale są to chwilowe sprzeczki, po których każda odchodzi w swoją stronę i zachowuje się jak gdyby nigdy nic. A z Nalą jest inaczej, ona nie może wychylić nosa z klatki bo Bessi momentalnie ją atakuje, skacze prawie na wysokość moich kolan kiedy rzuca się na Nalę, od razu startuje do niej z zębami. Wygląda to masakrycznie. Nala ze zdrowego wesołego szczura zamieniła się w zalęknioną smutną istotkę, kryjącą się wiecznie w rurze...
Nie wiem czy któraś z Was zauważyła, ale jakiś czas temu założyłam wątek bazarkowy na sterylkę Bessi http://szczury.org/viewtopic.php?f=147&t=38884 . Jak uzbieram przynajmniej 2/3 potrzebnej sumy (czyli 100zł) to zapisuję Bessi na sterylkę. Mam nadzieję że będzie to już w przyszłym tyg. Mam nadzieję że zabieg złagodzi choć trochę agresję Bessi, bo jeśli nie i sytuacja ma wyglądać tak jak teraz przez resztę życia dziewczyn to się chyba załamię........
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: akzi »

eh a próbowałaś je zamknąć w ciasnym miejscu i trzymać pare godzin i tak pare dni ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Tak, robiłam tam ale to nic nie daje, bo one jak są zamknięte w klatce to jest ok, w małej jak je zamykałam to jest zupełnie super, śpią razem itd, w dużej też jest raczej spokój, czasem Nala dostanie ale rzadko, też im się zdarza razem spać, ale po otwarciu klatki zaczyna się jatka...
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Bessi nie żyje :'( :'( :'( zebrałam większość pieniędzy i wczoraj była operacja, Bessi przestała oddychać 4 godz po, mimo ze wszystko sie udalo....jestem zalamana............ :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Bandziornooo »

Jezu, strasznie mi przykro :/ Współczuje... :( Chciałaś dla nich jak najlepiej, ale czasem sie niestety tak zdarza...:(
Bessi (*) leć malutka..
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: xiao-he »

Biedna... :'( A wszystko miało się udać... los płata nam czasem figle których nie jesteśmy w stanie przewidzieć :'( Leć aniołku [*]
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: spinka2430 »

o Matko !! Strasznie mi przykro :-[ :'( śliczna Bessi :-[ Leć aniołku za tęczowy most [*], ehh.... tak przykro...tak smutno :-[ Trzymaj się !!
Obrazek
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: harleyquinn »

ojej :( [*]
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
ewka
Posty: 84
Rejestracja: pt paź 01, 2010 9:04 pm

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: ewka »

:'(
[*]
Ja się do tego nie nadaję.
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Lilien »

Nie spodziewałam się tak tragicznego wpisu :(
Tak mi przykro [*]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Jest mi tak potwornie przykro, nie mogę się z tym pogodzić... :'( mam tak cholernego pecha do szczurzych operacji!!!! :'( naczytałam się tylu wątków w których te sterylki się tak ładnie udawały... znam tyle osób które to robiły u swoich szczurów i wszystko było dobrze!! naprawdę jestem załamana, to takie niesprawiedliwe! przezyłam 3 operacje i tylko 1 się udała! sasza&masza z Lublina miała już 6 operacji, pierwszą robiła nie u dr Różańskiej i szczur nie przeżył, kolejne 5 u dr Różańskiej i wszystkie udane! moja daleka znajoma która dostała parkę szczurów, zrobiła od razu sterylkę aborcyjną samiczce też u Różańskiej i wszystko było ok! studentka która teraz była przy operacji Bessi, z którą rozmawiałam kiedy mała się wybudzała, mówiła że też ma szczurzyce i jedna z nich miała już 5 operacji, w tym ostatnia ze sterylką, i wszystkie udane!! naprawdę nie wiem dlaczego u mnie to się kończy tak tragicznie.... :'(
Bessi po operacji byla spokojna, nie cierpiała tak jak Rubi, nie dostała zapaści...spokojnie leżąc na brzuchu w naturalnej pozycji po prostu w jednej chwili przestała oddychać..............naprawdę coś strasznego.....jestem zdruzgotana :'( :'( :'(
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: akzi »

och matko [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: xiao-he »

Ja też nie mam do operacji szczęścia, przeżyłam na szczęście tylko 1 i niestety się nie powiodła :( Teraz już się boje robić cokolwiek z tym szczurem żeby mi się to tragedia nie skończyło :(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

xiao-he pisze:Ja też nie mam do operacji szczęścia, przeżyłam na szczęście tylko 1 i niestety się nie powiodła :( Teraz już się boje robić cokolwiek z tym szczurem żeby mi się to tragedia nie skończyło :(
Ja też nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduję się na kolejną........ :(
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Agusta »

Przykro mi :( Biedna Bessi, a miało być dobrze :(
Trzymaj się jamajka :-\
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”