Bazyl...:((

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

D!
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:11 pm

Bazyl...:((

Post autor: D! »

Dzisiaj umarl Bazyl...Moj 4 szczur,ale najmadrzejszy,najwiekszy (wazyl 630g - nie mial nadwagi).Jedyny szczuras ktory trafil do nas juz jako dorosly - mial ponad rok. To wlasnie nad nim musialam sie najbardziej napracowac - socjalizacja, nadmierna agresja. Odszedl dzisiaj...przez dwa tygodnie mial niedowlad konczyn tylnych-przyczyna niewykryta. Zasnal nagle...Jeszcze w nocy slyszalam jak glosno chrupal i jadl swoja ulubiona kolbe:( Brakuje go strasznie...mimo ze mam psa i 4 koty. Ale szczur to co innego...ten byl inny...moje poprzednie trzy szczurki - wszystkie samiczki, byly mniej ciekawskie,przyjazne. Bazyl byl zwyklym szczurkiem, kapturowy, szary. Ale dla mnie najlepszy...Tutaj jego historia od momentu kiedy do mnie trafil : http://szczury.org/viewtopic.php?t=2958&highlight=

Nie potrafie tak zyc, mieszkac bez szczura, bez tego obowiazku, bez tej przyjemnosci. Po prostu nie moge:( Mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla sie zaopiekowac nastepnym biedakiem...:((

Pozdrawiam,

D!
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Bazyl...:((

Post autor: Mageda »

3maj się ..
Teraz nie cierpi napewno
:-( :-( :-(

Większość z nas wie, co przeżywasz w tej chwili i jak ci jest ciężko :-( :-( :-(
Bazyl napewno wie, jak zależało tobie na nim i jest Ci wdzieczny.
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Bazyl...:((

Post autor: soho »

:( przykro mi wiem co przezywasz... ja tez niedwano starcilam Kisla mojego pierwszego szczurka nad ktorymmusialam sie ostro npracowac ... starsznie boli jak odchodza wiem ...ale chociaz troszke mi razniej odkad mam 3 nowe zboje w domq ( nie zastapia mi tego jednego nigdy...)
3maj sie bedzie dobrze - musi byc
biega sobie tam gdzies w szczurzym raju i opowiada jak mial dobrze na ziemi u Ciebie :)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

Bazyl...:((

Post autor: Kasiek »

[*]
3maj sie............
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Bazyl...:((

Post autor: limba »

['][']['] Trzymaj sie cieplutko ..... :cry:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Bazyl...:((

Post autor: ESTI »

[']
Obrazek
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Bazyl...:((

Post autor: Gumcia »

przykto mi :( ale teraz biega i kica z innymi szczurzymi aniołkami...

[*]
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Aniula
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 28, 2005 9:44 am

Bazyl...:((

Post autor: Aniula »

Trzymaj sie :cry: Wiem co czujesz.Moja Łatka tez odeszla w nocy,cichutko i spokojnie.Bardzo Ci wspolczuje :-(
:>
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Bazyl...:((

Post autor: Dona »

['] Obrazek
D!
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:11 pm

Bazyl...:((

Post autor: D! »

Pierwsza noc najgorsza...Ja prowadze nocny tryb zycia (ucze sie wieczorami i w nocy, w nocy tez wracam z imprez) i zawsze Bazyl na mnie czekal taki ozywiony, bo to tez przeciez jego pora byla..:( Brakuje bardzo...klatka pusta, brak ruchliwych wasow...czarnych czujnych oczu:(
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Bazyl...:((

Post autor: pestka4 »

['][']......
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Bazyl...:((

Post autor: Kacha »

smutno [']
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”