Paint it Black

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Pękło. Po 9 dałam antybiotyk, wyszłam do pracy, wróciłam o 14, witam się z łobuzami i coś mi nie pasuje. Bubuś jakoś za bardzo symetryczny. Wylazło paskudztwo, zostawiając malutką dziurkę w Bubusiowym pycholu. Nacisnęłam jeszcze, nic nie wyszło. Przemyłam i czekam na TŻ, będziemy jechali do Asa.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Cudownie ;D (zawsze wychodzi inaczej niż napiszę :P )
Kciuki za dzielność Bubanda :-* bo teraz to dopiero trzeba będzie przemywać i czyścić...
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: IHime »

Całe szczęście, że na zewnątrz! Teraz będziecie mieć zabawę z płukaniem paskudztwa. Oby szybko zniknęło i nigdy nie wracało! :-*
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Uffff :) To teraz już z górki :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Paint it Black

Post autor: xiao-he »

Świetne wiadomość! :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: Paint it Black

Post autor: malina89_dg »

Wkońcu i tu nadrobiłam :)
Przecudownych masz tych chłopaków :) ten kologram szczęścia :)
a Belzebubek bardzo odważny :* niech się goi ranka :*
ucałuj chłopaczyska :)
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Dziękujemy, wycałujemy :)
Popełniłam koszmarny błąd. Wzięłam Bubusia samego do weterynarza (tym razem byłam zmotoryzowana, a nie tłukłam się tramwajami, więc stwierdziłam, że skoro to tylko chwila, to co ja będę obu wozić). Podczas, gdy Alek, korzystał ze spokoju w ciepłej klatce, Bubusiątko nawaliło mi streskupek do transporterka, a u pani doktor schował się u mnie, trzęsąc się i cicho popiskując... Od teraz będę je wozić solidarnie razem, stres rozkłada się wtedy na obu :(
Na szczęście, żadna kolejna wizyta się nie zapowiada. Belzebubowa mordka wygląda ślicznie. Dostaliśmy jeszcze antybiotyk na kolejne cztery dni i mamy przemywać wodą utlenioną, żeby nie robił się strupek, jakby coś się jeszcze zebrało.
Mamy jednak problem z ząbkami. Przez to jego cholerne piłowanie prętów po nocach dolne zęby mu się rozchodzą. Póki co nie wygląda to źle, ale jak tak dalej pójdzie, to je sobie albo połamie, albo zaczną przerastać ;/ Pani doktor pogroziła palcem i wytłumaczyła jak głupio będzie wyglądał szczerbaty, ale znając Bubusia, to nie wziął sobie tego do serca. Macie jakieś sposoby na takiego zawziętego Diabła?
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Ja myślę, że stres był większy, bo facet kojarzył już z czym się wiąże taki wyjazd ;) To świetnie, że wszystko gra - dzielny Bubuś, pokonał brzydkiego ropnia! :-*
A dolne zęby to się chyba z zasady troszkę rozchodzą... Ale możesz im nawrzucać jeszcze czego do klatki, żeby się nie nudziły nocą ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Ja nigdy nie miałam problemu ze szczurzęciem gryzącym klatki. Kacperkowi się zdarza, ale sporadycznie i przez chwilę - tylko gdy chce mnie poinformować, że zaraz umrze niewypuszczony...
Może jakieś drewienko ich zainteresuje? Choć ja wiem, że zakazane lepiej smakuje :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

To nie oto chodzi... Ze strony Bubusia to jest czysta perfidia. Mają gałązki z drzew owocowych do gryzienia, dostają orzechy w łupinach, suchą na kamień, bułkę, od czasu do czasu suchy makaron i kolby. Ani im się nie nudzi, ani zęby nie swędzą. Belze po prostu po zgaszeniu świateł demonstruje swoje niezadowolenie - bo jaśnie książę właśnie teraz by pobiegał.
Na chwilę przystopowałam jego zapędy, przymocowując do prętów drzwiczek gałązki właśnie. Nie chrobocze, więc Bubuś się wścieka i usiłuję za wszelką cenę pozbyć się patyczków, co zajmuje mu czas i energię :P

Wczoraj wycisnęliśmy paskudną, gęstą, żółtą ropę z ranki, ale dzisiaj już jest ładnie.

No i mamy rybki :P
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Gaba też obgryzała klatkę, ale na szczęście zaprzestała jak dołączyła do hasz-stada... Może masz za małe zaszczurzenie :P
Bierzecie jeszcze antybiotyki? Jak długo się leczy takiego ropnia? Nieustająco trzymam kciuki, żeby już go nie było :-*

A jakie macie rybki? ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Gratulacje z powodu rybek :)

Dobrze, że radzicie sobie z ropniem Bubusia.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Skoro rybki to jak rozumiem - niedługo nowe szczury w drodze? ;D
Aaa, zwykła szczurza złośliwość. Jak mogłam o tym nie pomyśleć ;)
Ja mam w takim razie szczury aniołki. Z drugiej strony - nie śpię z nimi w pokoju, więc co ja tam mogę wiedzieć...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Paint it Black

Post autor: Bandziornooo »

haha, co za Czort! spac nie daje huligan jeden ! Po tych gałązkach to pewnie masz niezły bajzel w i dookoła klatki jak tak się wyżywa :D Ale ważne że działa :)
P.s. może jakieś zdjęcia podwodnych lokatorów? :)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

gosja1 pisze:Skoro rybki to jak rozumiem - niedługo nowe szczury w drodze? ;D
TŻ jeszcze się opiera, zobaczymy ;)
gosja1 pisze:Ja mam w takim razie szczury aniołki. Z drugiej strony - nie śpię z nimi w pokoju, więc co ja tam mogę wiedzieć...
Klatka stoi w salonie, my śpimy w pokoju obok, ale nawet jak drzwi zamknę, to słychać skubańca ::)
saszenka pisze: Bierzecie jeszcze antybiotyki? Jak długo się leczy takiego ropnia? Nieustająco trzymam kciuki, żeby już go nie było :-*
Dzisiaj mamy ostatnią porcję antybiotyku i sterydu. Ropień pojawił się w sobotę, w niedzielę był zastrzyk, od poniedziałku do czwartku antybiotyk, w czwartek ropień pękł. Piątek kontrola i antybiotyk na kolejne 4 dni. Strupka mamy namaczać wodą utlenioną, tak, żeby rana się nie zamknęła, gdyby coś jeszcze miało się zebrać - jak dotychczas zdarzyło się to tylko raz, w sobotę w nocy. Dzisiaj też wygląda ładnie. Zobaczymy co będzie po odstawieniu antybiotyku...
Bubuś jest na mnie wściekły, widać, że nadwyrężyłam jego zaufanie. Nawet codzienna porcja twarożku (bo tak przemycamy leki) nie jest w stanie go ugłaskać :P
saszenka pisze:A jakie macie rybki? ;D
Eh, mój TŻ jest fanem "zup rybnych", więc mamy 5 brzanek różowych, 2 brzanki rekinie (jedna wygląda dość marnie, chyba była uszkodzona przy transporcie, możliwe, ze padnie), danio pręgowane różowe i zielone, 2 bocje karłowate, 2 ostronosy i 2 mułojady, z czego tych ostatnich nie widać po się zakopały w żwirku.
Nie chce ktoś kilku różowych danio:P? Facet nam wcisnął za dużo ;x
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”