Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

wyżaliła bym się, ale nie chce Was zanudzać.... w skrócie: MÓJ CHOP MNIE ZDRADZIŁ!!!! więcej szczegółów Was zanudzi :-(
eeh, nie mam sie komu nawet wyżalić :cry:
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Yrsa »

Wyżal sie, wyżal. Ja się wyżalałam nad moim związkiem i dziewczyny mi bardzo pomogły.

A moze to i lepiej, ze sobie poszedł. Właśnie czytałam "Nigdy w życiu" Katarzyny Grocholi. Główną bohaterke zdradził mąż. Potem ona zaczęła nowe życie, wybudowała dom i znalazła ukochanego. I później nawet polubiła zołzę co jej męza zabrała, bo stwierdziła, ze teraz ona sie bedzie męczyc z tym gnomem. ODWAGI! :)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

eeeeh..... moze i pomoże....kto niie chce nech nie czyta....
około 30 minut temu, przez okno zobaczylam pewnego 16 letniego ładnego chłopaka, który szedł z jakąś zdzirą i się do niej bezczelnie uśmiechał, przytulał, dawał buziaki, bliżej się przyglądając, zauważylam że to on!!! mój men!!! no myślałam że mnie qrwica łapnie :evil: siadłam, i przemyślałam czy to napewno on.... wracał z nią zpowrotem.... zadzwonilam do niego na komóre, odebrał, ja stałam w oknie. Odebrał i mówie "spójrz w okna od mojego pokoju" spojrzał, ja się na niego spojrzałam, a on taka zaskoczona mina :evil: odeszłam od okna i się rozłączyłam. Po chwili dzwoni do mnie i mówi" daj mi sie wytłumaczyć" moja odpowiedź:"nie mam zamiaru słuchać twoich wykrętów wziętych z kosmosu, koniec z nami, NARA" i rzucilam telefonem..... NIE CHCE GO WIDZIEĆ!!! a bede go widywac codziennie (kumpel mojego brata i zawsze wieczorem wpada do niego z innymi znajomymi) aaaaa, zaraz sie powiesze, zabije!!!! byliśmy razem przez prawie 2 lata :-( nigdy nie mowilam ze mam chlopaka, to byla nasza dotychczas slodka tajemnica, ale sie to oczywiscie jakos wydalo. z jednej strony go nadal kofam, z drugiej nienawidze!! zaufałam draniowi, a ten sie tak odwdzięczył! dzisiaj mi mowil ze mnie kocha i nigdy mnie nie zdradzi! a tu o, pan R z panią Z (R-Robert, Z-Zdzira)!!!!!!!!!!!


SORRY za wyrażenia.... jakby co, zmienie, albo będzie [ciach]

od razu lżej na serduchu...
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Smutnik :(

Post autor: roenna »

faceci...
nie każdy facet to świnia ale każdy coś ze świni ma...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Smutnik :(

Post autor: lajla »

eeeh facecci, albo problemy bo sa albo problemy bo ich nie ma :wink: Gumcia bedzie dobrze, jesli to nie ten to bedzie inny... widocznie to nie ten jedyny....


ale mimo wszystko uwazam ze powinnas go wysluchac... jestem pewna ze ty tez bys chciala sie usparwieldiwc... wiec daj mu szanse tez to zrobic, moze to nic nie zmieni, ale sadze ze powinnas go wsyluchac... przynajmiej ja bym wysluchala...
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

bedzie glendził, ale i tak będzie ściemniać :-( jak się z nią całował, to jakie tu wytłumaczenie? :cry:



21:31
właśnie wślizgneła się ta glizda z moim bracikiem na chate... wrrrr, nie chce go widziec, ale bede musiala z nim pogadać :-(
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Smutnik :(

Post autor: lajla »

napisalam buziaki, ;) a to roznica, jak sie z nia calowal... to niestety no tak nie ma co tlumaczyc heh ale mozna wysluchac aby sie posmiac lub nie wiem heeh moze ja zamilkne hehe :X
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

hehe, nie chcialam pisać zbyt drastycznie juz to napisalam buziaki ;) mam 6 minut zanim dojdzie do rozmowy ;) ciekawe co wymyślił ;)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Frank
Posty: 53
Rejestracja: pn mar 28, 2005 5:12 pm

Smutnik :(

Post autor: Frank »

[quote="roenna"]faceci...
nie każdy facet to świnia ale każdy coś ze świni ma...[/quote]

Faceci to świnie rasowe - mają ogonek z przodu ;)

Gumcia, trzymaj sie.. I nie dawaj się na miłe słówka...
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

pogadalam z nim (naryczalam na niego az sasiedzi w rury stukali ;) ) chcial przeprosic, ale przyznal sie do zdrady bo sama widziałam. Biedak od razu po rozmówce poszedł sobie do domku, a mieli bakać z moim bracikiem.... tera mam następnego na oku. Chłopak ma 18 lat :D ale [ciach] koleś :D zerwał przedwczoraj z dzewczyną, a raczej dziewczyna z nim z powodu takiego, że się zakochała w jego kuzynie!!1 i teraz chodzi z kuzynem mego mam nadzieje następnego ;)to jest wredne, ale cóż. teraz pocieszam go, przytulam żeby było mu lepiej ;) zobaczymy co dalej ;)

Gumcia proszę o ładniejsze wyrażanie się/edit mod
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Frank
Posty: 53
Rejestracja: pn mar 28, 2005 5:12 pm

Smutnik :(

Post autor: Frank »

Szybko sobie zmieniłaś upodobania.. :roll:
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Smutnik :(

Post autor: roenna »

az tak łatwo zapomniec?
ja juz od ponad miesiąca usiluje bez wiekszych rezultatów...
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

nie tak łatwo, ciągle mam doła, ale do niego siemoge przytulić. pociecha i dla niego i dla mnie. Szczerze, to nawet z nim bym chodzić nie chciała....
jest ładny i fajny, ale to jeszcze nie teraz.....
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Smutnik :(

Post autor: Livonia »

ja juz z tego wyrosłam;) u mnie jest ten i nikt inny. Gumcia flirtuj flirtuj młoda jestes;) nie czas na zwiazki na serio( ja sie wkopałam w twoim wieku w w taki poważny i wierz mi nie warto:) - wiem ze moze sie wydawac ze glosze jakies rozpustne teorie ale uwazam z perspektywy czasu ze jak mialam 16 lat to moglam byc sama;P
p.s Gumcia jak ktos jest ładny a nieciekawy duchowo to tez nie warto tracic czasu...
lepiej srednio przystojnych albo wrecz tych o wielce Oryginalniej urodzie;D ale z wielkim poczuciem humoru i inteligencja.... wtedy sie mozna zakochac....:)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

eeeh... prawie całą noc ryczałam :-( pierwszy raz w zyciu płakałam z powodu chłopaka.... troche głupio :-(

Livonia... jaa, młoda... eh... ale szczerze, to ja nadal kocham tamtego :-( jestem głupia....
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”