Własna karma we Wrocławiu?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Maniekk
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 12, 2013 10:26 pm

Własna karma we Wrocławiu?

Post autor: Maniekk »

Cześć! Po przeczytaniu wielu wypowiedzi odnośnie karmienia, zdecydowałem się na karmę własnego wyrobu jako podstawę diety (pszenica, owies, kukurydza, słonecznik czarny, płatki owsiane / dodatki: pestki dyni, orzeszki ziemne, orzechy włoskie, orzechy laskowe, ogórek, jabłko, gruszka, jajko itp.). Oczywiście urozmaicenia z zoologicznego również wchodzą w grę, jednak bazować będę na pokarmie skomponowanym własnoręcznie. Mam tylko jeden problem i bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu szczególnie mieszkańców Wrocławia. Pytanie do Was: gdzie we Wrocławiu można kupić dobrą pszenicę i owies?? Domyślam się, że pewnie w Hali Targowej, ale upewnię się dopiero w poniedziałek. A może ktoś z Wrocławia dysponuje wspomnianymi składnikami i chce trochę odsprzedać?
cvercetti
Posty: 32
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Własna karma we Wrocławiu?

Post autor: cvercetti »

Możesz też spróbować na Targu Piast, ale ja swojego czasu kupowałam właśnie w Hali Targowej
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Własna karma we Wrocławiu?

Post autor: Malachit »

Ja też kupuję w Hali Targowej, nigdzie indziej nie udało mi się nic sensownego znaleźć. I mogę ci polecić jako bazę do mieszanki karmę dla gołębi, którą tam sprzedają ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Maniekk
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 12, 2013 10:26 pm

Re: Własna karma we Wrocławiu?

Post autor: Maniekk »

Jeżeli polecasz to pewnie jutro kupię trochę tej dla gołębi i jakieś dodatki :) jest tam jakiś konkretny punkt z tą karmą, czy jest dostępna w kilku miejscach w Hali?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”