[Pułtusk] Mała myszka poszukuje domu !!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Eskaaaa1
Posty: 73
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm

[Pułtusk] Mała myszka poszukuje domu !!

Post autor: Eskaaaa1 »

Witam . Napisała do mnie dziś pewna dziewczyna , która znalazła małą myszkę wyrzuconą w słoiku na śmietnik , przy jakimś supermarkecie.
Niestety rodzice dziewczyny nie pozwalają jej zostawić zwierzaka. Dlatego poszukujemy dobrego domku dla małej myszki.

Nie mam narazie zbyt wielu informacji co do małej myszki . Wiem tylko ,że jest bardzo wesoła i szuka kontaktu z człowiekiem.Płeci narazie tez nie znana , ponieważ dziewczyna nie zna sie na myszach i nie wiem jak odróznić.

Sama chętnie bym wzieła malucha ale niestety dziewczyna jest z Pułtuska .

Więc może ktośz tamtych okolic ,przygarnąłby malucha.


ort, Kam.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [Pułtusk] Mała myszka poszukuje domu !!

Post autor: nausicaa »

samce myszy mają jajka i to dość duże, więc łatwo sprawdzić, czy to chłopak czy dziewczyna.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Eskaaaa1
Posty: 73
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm

Re: [Pułtusk] Mała myszka poszukuje domu !!

Post autor: Eskaaaa1 »

Ja to wiem, ale dziewczyna jest komoletnie zielona w tych sprawach. Pisała ,że to prawdopodobnie samczyk ale nie jest pewna , czekam na zdjęcia od niej i więc wtedy bede ocenić czy to samczyk czy samiczka .
Awatar użytkownika
Eskaaaa1
Posty: 73
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm

Re: [Pułtusk] Mała myszka poszukuje domu !!

Post autor: Eskaaaa1 »

Myszka znalazła nowy dom. Więc proszę o zamknięcie tematu !!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”