Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Łódź

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Łódź

Post autor: pauliska »

Dzisiaj przyjechał do mnie szczurek... Czekałam na niego od ponad tygodnia, sama bałam się iść go odebrać. Może i wszystko było by ok, bo sytuacja jakich wiele ludzie się rozstają zwierze u kogoś zostać musi i niestety chłopiec został u faceta, który pije, pali.... i całkowicie miał szczura w d...... spraszając sobie znajomych do tej swojej meliny . Teraz kilka słów o szczurze, mały ok. 5 miesięczny samczyk, mieszkający w uwłaczających warunkach, w mysiej klatce, karmiony oczywiście jak się właścicielowi przypomniało karmą dla koszatniczek tą z vitapolu :-\ Chłopiec to standardowo uszny, ciemno niebieski velveten?? Dzisiaj wstawię zdjęcia. Pilnie potrzebne Dt gdyż ja wiedziałam,że to jest samica, po przyjeździe okazało się, że to samiec, a ja mam 11 samic, które na sam zapaszek samca dostają szału macicy >:D Dodam,że mały koniecznie potrzebuje męskiego towarzysza.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: akzi »

spróbuj ogłosic sie tez na alloszczurze.
powodzenia w szukaniu domku, a nie myślałaś żeby poddac go kastracji i dołączyc do stada ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: pauliska »

[quote="akzi"] Nie chcę go kastrować bez potrzeby do tego zaraz trafią do mnie 2 następne dziewczynki i ogonków będzie już 13 ;) Jest na tyle ładny,że jak ktoś weźmie go na Dt to na prawdę szybko znajdzie domek ;) Chłopiec siedzi sam bardzo smutno w kącie klatki :-[ pilnie potrzebny koleżka dla niego .
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: akzi »

zrób ładne zdjęcia
napisz ogłoszenie tez na allo i powidzenia !!! :-*
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: nausicaa »

napisz coś jeszcze o charakterze, czy jest oswojony, odważny czy lękliwy? po takich warunkach to różnych rzeczy można się spodziewać
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: pauliska »

Na allo już widnieje ogłoszenie ;) Zaoferował się pewien użytkownik jednak wolałabym, aby to była inna osoba :-\
Chłopczyk, apatycznie siedzi w rogu klatki patrząc na mnie smutnymi oczkami :-[ zadzwoniłam do jednej osoby z forum, być może się zdecyduje nam pomóc. Chłopczyk dostanie imię zapewne związane z dzisiejszym dniem, ale póki jest taki smutny i niechętny do życia to żadne imię nawet to najsłodsze ostatnich miesięcy życia mu nie zwróci, teraz tylko trzeba mu prawdziwego miłośnika szczurów ::)
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: pauliska »

nausicaa pisze:napisz coś jeszcze o charakterze, czy jest oswojony, odważny czy lękliwy? po takich warunkach to różnych rzeczy można się spodziewać
O charakterze ciężko cokolwiek powiedzieć, ja usłyszałam,że ten popier....szczur ciągle gryzł ??? Jednak patrząc na niego, nie można mu się dziwić, on się tylko boi ręki, uchyla się jak by bał się uderzenia, a ponieważ był sam to smutek i tęsknota biją z jego pięknych mądrych oczu :(
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: pauliska »

Chłopaczyna potrzebuje kompana do zabaw :D jest miłym szczurem, i na zawołanie przychodzi jak piesek 8) nie odgryza palców jak to usłyszałam od byłego posiada bo właścicielem to bym tego pana nie nazwała :-\
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: Kameliowa »

A sierść? wszoły czy coś?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: pauliska »

Kameliowa pisze:A sierść? wszoły czy coś?
Wszołów nie widzę, pójdę z nim do weterynarza jutro, chłopaczyna jest przy głowie strasznie rozdrapany, myślę,że to od siana i bardzo kiepskich trocin wszystko to śmierdzące i przemoczone dało taki efekt. Tak to potrzeba kolegi, i dobrego jedzonka oraz na 100% kąpieli dla małego capka ::) na pewno w szamponie przeciwgrzybiczym dla gryzoni ;) ogólnie stan jego mogę ocenić pozytywnie mało jedzenia, ale też bardzo mało ruchu i na szczęście chłopaczyna zbyt mocno wychudzony nie jest, co prawda wszystko u mnie bardzo mu smakuje, ale po jakimś tygodniu zapewne to ustanie :P
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: Blanny »

Biedny ogon. Fajnie, że się nim zainteresowałaś i ocaliłaś go od dalszego niezbyt fajnego losu. Teraz będzie już tylko lepiej.
Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Pokaż jakąś fotkę koniecznie szybciutko. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: mania85 »

Wrzuć zdjęcia chłopaka, ludzie szybciej się zakochują :D
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: unipaks »

Szczurek najprawdopodobniej jednak ma pasożyty, zewnętrzne lub/i wewnętrzne. ::)
Nie kąp szczurka, nawet w szamponie przeciwgrzybiczym dla gryzoni, ani nie posypuj proszkiem p/pasożytom, nie pryskaj Frontlinem ani nie używaj Strondholdu.
Szczurkowi trzeba zakropić Ivermektynę na kark z tyłu głowy 1-2 krople, 3 dawki w odstępie tygodniowym.
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilnie potrzebne Dt dla szczurka z patologicznego domu Ł

Post autor: pauliska »

Można zamknąć, chłopiec znalazł domek i już dzisiaj jak na bestię przystało spał u nowego pana na kolanach :D
Ps. ranki pięknie mu się zagoiły i przestał się drapać :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”