Nowy czlonek rodziny- marian :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Nowy czlonek rodziny- marian :)

Post autor: Youuki »

Śliczny ten twój Marianek. :D Fajne ma imię.
Etykietka1990
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 01, 2013 12:36 pm

Re: Nowy czlonek rodziny- marian :)

Post autor: Etykietka1990 »

Nie bylo nas tu ostatnio... Troszke duzo spraw na glowie ... Nadrobimy.... marianek nam rosnie.... Dzis bylismy w zoologu i staramy sie o adopcje nastepnego czarnego szczuraska dla Marianka :)Widac,, ze czuje sie samotny i smutny... ja przeciez nie zastapie mu Przyjaciela na nocne zabawy:)
Etykietka1990
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 01, 2013 12:36 pm

Re: Nowy czlonek rodziny- marian :)

Post autor: Etykietka1990 »

No i jest juz z nami :) Czarny szczurasek z bialym brzuszolkiem :) Sliczny :) chociaz Marianek troszke zachwouje sie jak dzikus to dogaduja sie :) Marian wyglada przy nim jak ogromny zwierz :) Zdjecia dodam jak tylko da mi sie jakies im zrobic ;)
Awatar użytkownika
natalka999
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2012 1:15 pm

Re: Nowy czlonek rodziny- marian :)

Post autor: natalka999 »

To czekamy na fotki :D mówisz, że czarny z białym brzucholem 8) óoj typ :D moje dwie czarne diablice pewnie byłyby skłonne się zakochać O0
Ze mna: Bajka, Antonina vel. Tosia :P, Pepsi i Cola :)

Nasz świat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 71#p936871

Za TM: Hektor [*], Koli [*], Elvis [*], Pinki [*]
Spotkamy się po drugiej stronie...
Etykietka1990
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 01, 2013 12:36 pm

Re: Nowy czlonek rodziny- marian :)

Post autor: Etykietka1990 »

Martwie sie poniewaz Zygmunt cos kicha bardzo czesto.... Ale moze to wina tego ze wczesniej mieszkal w zwirku a teraz mieli trocinki.... Zmienilam wczoraj na zwirek i mam nadzieje ze bedzie lepiej.... Poza tym chlopaki sie jakos dogaduja lecz marianek chce pokazac mlodszemu kto tu rzadzi :) Oswajanie nie idzie nam najgorzej :) Zdjecia dodam jak tylko uda mi sie cos temu szybkiemu stworzeniu zrobic L:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”