[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: WildMoon »

Wyglada super! :D
I jak sie FURET XL widzi? Bo ja uwielbiam ta klatke ;) I nawet mam zamiar kupic nastepna dla moich bestii... Jest jeden problem - brak forsy :? (no i miejsca, bo to naprawde klatka-kolos ;))
Anita, pytanko: Tez Ci szczury wylaza na zewnatrz, jak tylko otworzysz te ogromne drzwi? :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Anita »

A jak... :D Ja jeszcze potrafię je okiełznać (w miarę :|) no i są drugie drzwi, więc wrzucam bestie na zmianę... zanim zdążą dobiec do drugich to już je zamykam :twisted:

Ale jak mój tata po coś klatkę otworzył (ma za swoje) to pół godziny wciskał szczury spowrotem (były niewybiegane :roll: )

Zaletą drzwi jest to, że bez problemu mieszczą się w nich kuwety. W poprzedniej (chomicze drzwi...) musiałam zdejmować górę... a ta góra jest strasznie ciężka...

A i to furret plus, nie XL... nie zmieściłaby się większa w pokoju... niby 50 zł różnicy (w animalii) ale... taka w zupełności wystarczy :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: WildMoon »

A no faktycznie. Dopiero teraz widze :roll: Co za gapa ze mnie :P
Ja mam Furet XL i jest naprawde ogromna.. ale problem z drzwiami, i robie tak jak Ty, 'wrzucam' bestie gora, itd. :P
Chyba zmajsterkuje jakies zwezenie tych dolnych drzwi... Zobaczymy.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mimysia »

Też bym chciala dobra klatke...Moja 1 pietrowa i połeczka ale dla mojej szczury za mala...Forsy nie mam :-(
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: roenna »

Sliczna, piękna... duża :D
w porównaniu z moją to kolos :roll:
ech, kiedyś się takiej dorobie :D
Martina_88
Posty: 36
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 9:32 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Martina_88 »

świetna :D , wielkość taka jak moja ale jeżeli chodzi o umeblowanie i dodatki to po prostu bombowa :bom: , Kopara mi opadła :wink:
31.08.2005 Are you ready?(ICQ 258-522-892)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mimysia »

Jakie są wasze klatki?Ja nie mam na razie zdjec ale nie długo wstawię.Jak można ciekawie urzadzić klatkę?
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 8:53 pm przez Mimysia, łącznie zmieniany 1 raz.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Glaniasta
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 02, 2005 6:40 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Glaniasta »

Cos mi się wydaje, że było dużo takich tematów. Klatka powinna być duża i wygodna. Można urozmaicic ją zabaweczkami w stylu różnych rurek, huśtawek, linek i innych atrakcji. Powinien znaleźć się w niej również domek dla zapewnienia zwierzaczkowi chwili wyciszenia i poczucia bezpieczeństwa. Wskazane sa jakieś pięterka do odgrodzenia toalety od jadalni i sypialni. Ja mam trzypiętrową, średniej wielkości i wieloma zabawkami i ogromnym kółeczkiem. Trzeba jednak pamiętać, że klatka nie powinna być jedynym miejscem, w którym przebywa szczurasek, musi też sobie czasami poganiać po pokoju. :P Pozdrawiam.
Pozdrowionka !!!
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mimysia »

Wiem że były takie tematy ale pytam jakie są wasze klatki,jak ktoś ma zdjecie to niech pokaże.Ja na razie nie mam
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: kitten »

Ja mam taka ale to dopiero poczatek urzadzanie bedzie sie odbywalo jak bede miala natchnienie
http://www.szczury.org/album_page.php?pic_id=1103
Ogladam te niemieckie strony pomysly cudowne ale jakos mam dwie lewe rece do takich rzeczy...
Ryś :)
Posty: 11
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 10:07 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ryś :) »

kitten ale msz fajną klatke ! :o
Hej witam ja i moje ogoniaste :)

Hellman's
Skippi

:D
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: kitten »

Dzieki a jaka jesten z siebie dumna bo mam dwie lewe rece do srubek, listewek przybijania itd.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: myszka »

Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Fam »

myszka wyglada na to zemamy identyko klatki, twoja tez ma sufit otwierany i jest skrecana na srobeczki? wymairy ok. 60*40*75 chyba musze zrobic zdiecie swojej
za tęczowym mostem: Karolcia
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ewqa »

A tak mieszkaja moje paskudy: http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=1070

Z tej najwyższej póleczki wychodzą z klatki, tam na górze są jeszcze jedne drzwiczki. Niedługo zamierzam im zdjąć żółta póleczkę, bo praktycznie z niej nie korzystają tylko siedza na hamaku.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”