Stara- Nowa miłość ;)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
koniczyna20
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 07, 2013 1:18 am
Lokalizacja: Łódź

Stara- Nowa miłość ;)

Post autor: koniczyna20 »

Cześć ;)
Po dość sporym czasie czytania forum postanowiłam się w końcu zalogować.
Mój początek zaczął się niewinnie,po śmierci mojej kochanej szczurzycy postanowiłam kupić sobie następnego ogoniastego, i jakoś tak przypadkiem trafiłam na to forum. Kurcze ludzie nie wiem jak wam to powiedzieć ale jesteście wspaniali ;) Od mniej więcej dwóch lat nieregularnie ale czytam wasze forum i baaardzo dużo się dowiedziałam. Nie kupiłam następnego szczurka, bo teraz wiem że tak nie wolno, widzę błędy jakie popełniałam z moją Zuzią i ile krzywdy jej nie świadomie zrobiłam.. Żałuje bardzo że byłam jeszcze głupim dzieciakiem nie myślącym po prostu. Teraz niestety nie mam ogoniastego zwierzaka, bo dzięki Wam wiem, że nie będzie miału mnie jeszcze tak szczęśliwego życia jak mieć powinien, ale jeszcze wszystko przede mną.Pracuje niedługo się wyprowadzam od rodziców więc będzie miejsce na klatkę więc pojawią się te cudne zwierzaki ( tak teraz wiem że szczur musi mieć towarzystwo). Dziękuję Wam jeszcze raz bo nie dość że dzięki wam myślę logicznie i realnie to jeszcze poprawia mi się humor jak czytam o Waszych stadkach. Trochę przydługo ale mam nadzieję, że nie zanudziłam Was. Więc jeszcze raz Witam Wszystkich;))
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stara- Nowa miłość ;)

Post autor: unipaks »

Miło Cię powitać :) Życzę, by spotkała Cię jak najpiękniejsza Wielka Przygoda Z Ogoniastymi :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Potteromaniaczka
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 02, 2013 12:01 am
Lokalizacja: Woj. Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Re: Stara- Nowa miłość ;)

Post autor: Potteromaniaczka »

Witamy :)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”