Karmy >>nie<< Polecane

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Fam »

co do animalsa którego wszysct odradzają przez owady, przeciez szczury zą drapezne, moja wczesniejsza lubila szarańcze swierszcze i pajaki...
za tęczowym mostem: Karolcia
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Anita »

Nie, ale to chodzi o to, że tam są robaki... larwy i takie obrzydlistwa, których z pewnością nie miało być... szczurek może jakieś pasożyty złapać albo co...
Xenu$
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 7:10 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Xenu$ »

ja tez mialam kiedyś tą karme "koliber" i byłam z niej bardzo zadowolona! nawet bardziej od "vitapola" którą kupuje teraz.

ps: to w jakim stanie jest karma nie zależy jedynie od firmy która to produkuje tylko może od warunków w sklepie! np: przesiąknie wodą, duża wilgoć, gorąco, termin ważności sie skończył, długo stała na półce, a trociny też kupuje z "animals" i wydaje mi sie że jest taka jak inne, przapraszam ze tak krytykuje)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Fam »

ja oddaje chonor firmie MEGAN bo to byl odosobniony przypadek, sprzedawczyni przeprosila i wyslala do producenta
za tęczowym mostem: Karolcia
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: falka »

A ja ostrzegam, żeby POWĄCHAĆ przed zakupem! Kupiłam 10dag megana na wagę i jak rozpakowałam w domu to oczywiście wsadziłam w to nos - myślałam, że padnę!!! Zjełczało czy jak to nazwać, w każdym razie było zepute i musiałam wywalić :( Oczywiście to nie wina megana, tylko głupiego sklepu - a specjalnie poszłam do sklepu, gdzie nie sprzedają zwierząt, ale widać trzeba być trochę samolubnym :(
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Fam »

to wina sklepu nie producenta!!! trzeba bylo nie wyzucac tylko zareklamowac w slepie, mi wymienili bez paragonu, jak kupujesz w zoologu to wolą wymienic niz stracic klijęta
za tęczowym mostem: Karolcia
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: falka »

trudno... złotówka w plecy, ale i tak już nigdy tam nie pójdę... paragonu to chyba nawet nie dostałam :/
JuStYnA
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 4:20 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: JuStYnA »

Megan jest oki ale moja woli ten z pszeniczką niż z samymi kolorowymi rzeczami. Od czasu do czasu kupuje jej też VitaKraft i mieszam (od czasu do czasu bo to 7 zł za opakowanie :? ) ale jest dobre bo ma szczelnie zamykany worek i ładnie pachnie do ostatniego ziarenka a jak jej jeszcze kupie taki kuleczki z wszystkimi witaminkami to jest wogóle super tylko je zadko widuje. Ale powracając do tematu to nie polecam Animals bo ma pełno zielonych kułek nie wiem z czego i moja mała teko nie je ( a to i jeszcze inne zielone paskustwa to 50% całego pudełka) jest mało przenicy itp. są tylko jakieś kolorowe wałki z czegoś ziarnopodobnego
Ze mną szczurka Miśka <3D~ (przechrzczona Ashy :-P)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Livonia »

kupialm Animals i szzur tego nieee chce;) ale w Vitapol chyba suszone mieso jest czy się mylę?:P ja mięsa nie chcę podawać: :x
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Mycha »

Ja przywiozłam sobie karmy z Czech- Dibaq- beznadziejna- karma w której większość to owies, którego jedynie Fabianek wcinał jak płatki, ale jeśli chodzi o pokarm to on dziwny jest :wink:
I Darwins- pierwsza tego typu karemka- miski wyczyszczone do końca :) Nie wiem czego to zasługa- próbowałam sama próbować, ale czeskie dodatki choć są takie same jak polskie są bardziej lubiane przez szczury :roll:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: falka »

Mi tata przywiózł karmę z Niemiec, był to zupełny "no-name" w półkilowym zielonym pudełku... także większość owsa, więc kilka miesięcy mieszałam to z innymi karmami, bo Iset w ogóle nie je owsa. To powinno być w "niepolecanych", ale chciałam nawiązać do "zagranicznych" ;).
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

.:Mole w jedzeniu::.

Post autor: Wackowa »

Wczoraj chciałam przesypać pokarm z pudełka z ziarenkami dla gryzoni, i wyleciały trzy ćmy prawdopodobnie mole! Naszczęście to było w trakcie sprzątania i miałam super broń odkurzacz. Wciągłam okropne robale. Teraz mam tylko pytanie. Czy mogę dać moim myszką ten pokarm :] jak wróce za tydzień z wakacji to już bede mieć szczura i też bym tym karmiła a nie wiem czy warto! Napiszcie!!!
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: KasiaGdańsk »

Nie dawaj im tego pokarmu jeśli zalęgły się robale, biegnij po nową. Nie wiadomo czy to nie były jakies przenoszące pasożyty....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Wackowa »

oh kurcze dzięki że mi powiedziałaś!! tylko że wcześniej to ja sypałam z tego pudełka!! i tak w połowie przesypałam!! nic im nie jest! ale zrobie tak jak mówisz!
Madaxaa
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 29, 2005 4:56 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Madaxaa »

Ja spotkałem się z takimi malutkimi robaczkami żółtymi widocznymi po bliższym spojrzeniu w karmie w przezroszczystym wiaderku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”