Mlode szczurki z poczatku Marca

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

SirJohny
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 15, 2013 11:30 am

Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: SirJohny »

Mam klika mlodych szczurkow do oddani, beda gotowe za jakis tydzien, juz teraz biegaja i skubia jedzenie ale jeszcze potrzebuja matki. Plec - nie za bardzo jeszcze widac. Male sa zdrowe i bardzo zwawe - strasznie wariuja w klatce
Moge dowiezc w okolice Zielonej Gory lub Swiebodzina
Kontakt - ss.sawicki@gmail.com

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lusia Pączusia
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 2:39 pm

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: Lusia Pączusia »

Piękne maleństwa. :) Może maluchy zaczęły pokazywać już swoje charakterki? Jakieś opisy by się przydały. Na pewno pomogłyby w podjęciu decyzji o adopcji. ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: ssylvusia »

SirJohny, to już kolejny Twój miot o ile dobrze widzę... jak to się stało??

Tu masz dział o rozpoznawaniu płci -> http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t= ... ie#p945799 Dla wprawionego oka płeć można rozpoznać tuż po urodzeniu.

Nie podając podstawowych informacji takich jak ilość samców i samiczek, czy fotki każdego malucha z osobna wraz z krótkim opisem zmniejszasz szanse na znalezienie maluchom porządnych domków.
ObrazekObrazek
SirJohny
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 15, 2013 11:30 am

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: SirJohny »

ssylvusia pisze:SirJohny, to już kolejny Twój miot o ile dobrze widzę... jak to się stało??

Tu masz dział o rozpoznawaniu płci -> http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t= ... ie#p945799 Dla wprawionego oka płeć można rozpoznać tuż po urodzeniu.

Nie podając podstawowych informacji takich jak ilość samców i samiczek, czy fotki każdego malucha z osobna wraz z krótkim opisem zmniejszasz szanse na znalezienie maluchom porządnych domków.
Poprzednie znalazly dobre domy (mam nadzieje) Mam jeszcze tylko 2 chlopcow do oddania z poprzedniego miotu.
Zeszlym razem mialem dosc ciekawe okazy i tym razem maluchy sa super choc tylko 6 dlatego takie podpasione. Wiecej juz mlodych nie bedzie, samiec po ktorych one sa zostal adoptowany. Nie chcialem go oddawac ale nie moge trzymac 15 szczurow. :-)
Na te male tez mam juz rezewrwacje wiec mam nadzieje ze szybko znajda nowe domy.
Awatar użytkownika
devlish
Posty: 358
Rejestracja: sob mar 24, 2012 11:55 pm
Numer GG: 5051889
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: devlish »

Cudne maluchy! Takie puchate kulki :D
Moje kochaski: Noc vel Mała Pała, Gryzelda, Choco i Bazylia

Moje i TŻa: Kawa, Kluska vel Guziczek i Rubi

Za Tęczowym Mostem: Księżniczka Xena i Czikusia

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36540
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: Wilczek777 »

Czyli to był miot planowany? Ile jest samców a ile samiczek?
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: IHime »

Moderacja uprzejmie przypomina, że nie popieramy rozmyślnego rozmnażania szczurów przez osoby niezarejestrowane w odpowiednich związkach hodowców. Przypominam też, że za szczury bez rodowodów nie można domagać się zapłaty.
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: ssylvusia »

SirJohny pisze: Poprzednie znalazly dobre domy (mam nadzieje) Mam jeszcze tylko 2 chlopcow do oddania z poprzedniego miotu.
Zeszlym razem mialem dosc ciekawe okazy i tym razem maluchy sa super choc tylko 6 dlatego takie podpasione. Wiecej juz mlodych nie bedzie, samiec po ktorych one sa zostal adoptowany. Nie chcialem go oddawac ale nie moge trzymac 15 szczurow. :-)
Na te male tez mam juz rezewrwacje wiec mam nadzieje ze szybko znajda nowe domy.
Ciekawe okazy??? Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że te "ciekawe okazy" mogą w przyszłości umierać w męczarniach na nowotwory i inne potworne choroby prze Twoją zabawę w Boga?! Tragedia po prostu!
13. Na forum nie zgadzamy się na rozmnażanie szczurów dla zabawy, zysku, na karmę czy bez powodu przez osoby niezrzeszone w SHSRP. takie ogloszenia będą zamykane, "hodowca" może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banem. Każdy przypadek zostanie rozważony indywidualnie.
ObrazekObrazek
SirJohny
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 15, 2013 11:30 am

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: SirJohny »

Wilczek777 pisze:Czyli to był miot planowany? Ile jest samców a ile samiczek?
Witam

Nie bardzo mozna poznac na 100% jeszcze czy to samce czy samiczki jeszcze sa male, probowalismy ale wygladaja tak samo. Moze za pare dni.
Lusia Pączusia
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 2:39 pm

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: Lusia Pączusia »

U 3 tygodniowych maluchów nie jest aż tak trudno rozpoznać płeć. Spróbuj porównać "odległości od dziurek" że tak się wyrażę nieprofesjonalnie. ;) U samców te odległości są większe, u samiczek mniejsze. Potem porównaj sobie te odległości u wszystkich swoich maluchów, a na pewno znajdziesz różnice... Chyba, że wszystkie twoje ogony są jednej płci, ale rzadko to się zdarza.
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: Devona »

Ja już zgłaszałam historię tego Pana administratorowi, to takie typowe bezmyślne rozmnażanie, a później szczury "się rozchodzą", więc po co uczyć się na błędach?

SirJohny, w tym wieku płeć można ocenić już bez większych trudności, wystarczy się douczyć, jak to zrobić. Poprzednim razem nawet oferowałam pomoc w rozpoznaniu, ale nie było odzewu.
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: natureminemka »

Na alloszczurze czytałam, że mamusie też będziesz chciał oddać. Może zamieść jakieś zdjęcia?
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
SirJohny
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 15, 2013 11:30 am

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: SirJohny »

natureminemka pisze:Na alloszczurze czytałam, że mamusie też będziesz chciał oddać. Może zamieść jakieś zdjęcia?
Mamusia znalazla juz dom, tylko czekam jeszcze tydzien az maluchy troche podrosna
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Mlode szczurki z poczatku Marca

Post autor: natureminemka »

Widzę, że tu aktualizacji brak ale pojawiło się ogłoszenie na tablicy.

samiczki: http://tablica.pl/oferta/3-szczury-sami ... 8873;r:;s:
chłopcy: http://tablica.pl/oferta/2-szczury-odda ... 8873;r:;s:
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”