Ludka- mój kochany szczur destruktor

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Potteromaniaczka
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 02, 2013 12:01 am
Lokalizacja: Woj. Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: Potteromaniaczka »

Pomiziaj ode mnie i od moich 4 chłopaków Ludkę.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: Wilczek777 »

Wszyscy piszą o tym, że Ludka powinna mieć towarzystwo bo to podstawa jaką trzeba zagwarantować szczurowi. Równie dobrze można by odciąć ją od jedzenia czy picia. Od czasu gdy pojawił się Twój temat namawiania rodziców minęło z 8 miesięcy a Twój szczurek nadal jest samotny. Nikt nie będzie w Twoim temacie pisał o Ludce nic innego bo każdy wie, że trzymanie jej samotnie tak długi czas jest po prostu okrutne. Nie wymagaj więc nie wiadomo jakiej treści w postach skoro każdemu jest jej po prostu szkoda.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
Ksyna
Posty: 136
Rejestracja: czw gru 27, 2012 1:25 pm
Lokalizacja: Słupsk

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: Ksyna »

Popieram Wilczka Ale nie o tym wątek, więc pozdrawiamy Ludkę ;)
Moje dzieci: Sassy, Pansy, Rifle, Sky
Za TM: Nena 15.12.2012 - 16.03.2013, Mia 14.06.2012 - 05.01.2015, Joy 12.09.2012 - 09.03.2015
Nasz temat: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38876
Awatar użytkownika
karolaina
Posty: 74
Rejestracja: czw lip 26, 2012 4:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: karolaina »

Wilczek777 pisze:Wszyscy piszą o tym, że Ludka powinna mieć towarzystwo bo to podstawa jaką trzeba zagwarantować szczurowi. Równie dobrze można by odciąć ją od jedzenia czy picia. Od czasu gdy pojawił się Twój temat namawiania rodziców minęło z 8 miesięcy a Twój szczurek nadal jest samotny. Nikt nie będzie w Twoim temacie pisał o Ludce nic innego bo każdy wie, że trzymanie jej samotnie tak długi czas jest po prostu okrutne. Nie wymagaj więc nie wiadomo jakiej treści w postach skoro każdemu jest jej po prostu szkoda.
zgadzam się z tym. szczurki to zwierzęta stadne - nie ważne ile czasu poświęcisz Ludce nie zastąpisz jej szczurzego towarzysza.
skoro Twoja mama się zgodziła na drugiego szczurka - poszukaj tutaj na forum, ewentualnie są hodowle gdzie można zarezerwować szczurka dumbo, wystarczy trochę poczekać. poza tym poszukaj na serwisach aukcyjnych w internecie - bardzo często ludzie z powodu wyjazdu np. oddają szczurki, więc trzeba szukać.
ludeczka
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 19, 2012 8:44 pm

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: ludeczka »

Słuchanie, nie mówię że Ludeczka nie powinna mieć towarzyszki ja po prostu nie mogę się dogadać z rodzinką bo co im przypomnę że się zgodzili to oni wystawiają cały czas ten sam argument 'Co z nią zrobimy na wakacje?'. Popieram Wasze posty ale zrozumie że szanse są małe... :(
ludeczka
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 19, 2012 8:44 pm

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: ludeczka »

karolaina pisze:
Wilczek777 pisze:Wszyscy piszą o tym, że Ludka powinna mieć towarzystwo bo to podstawa jaką trzeba zagwarantować szczurowi. Równie dobrze można by odciąć ją od jedzenia czy picia. Od czasu gdy pojawił się Twój temat namawiania rodziców minęło z 8 miesięcy a Twój szczurek nadal jest samotny. Nikt nie będzie w Twoim temacie pisał o Ludce nic innego bo każdy wie, że trzymanie jej samotnie tak długi czas jest po prostu okrutne. Nie wymagaj więc nie wiadomo jakiej treści w postach skoro każdemu jest jej po prostu szkoda.
zgadzam się z tym. szczurki to zwierzęta stadne - nie ważne ile czasu poświęcisz Ludce nie zastąpisz jej szczurzego towarzysza.
skoro Twoja mama się zgodziła na drugiego szczurka - poszukaj tutaj na forum, ewentualnie są hodowle gdzie można zarezerwować szczurka dumbo, wystarczy trochę poczekać. poza tym poszukaj na serwisach aukcyjnych w internecie - bardzo często ludzie z powodu wyjazdu np. oddają szczurki, więc trzeba szukać.
Poszukam. :)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: emi2410 »

W razie wyjazdu na wakacje możesz poszukać domu tymczasowego na przykład tu na forum. Także taki problem to pikuś.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ludeczka
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 19, 2012 8:44 pm

Re: Ludka- mój kochany szczur destruktor

Post autor: ludeczka »

Łokej ;D dzięki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”