[Gdańsk] Gwiazdka - dorosła samiczka o kręconym futerku

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[Gdańsk] Gwiazdka - dorosła samiczka o kręconym futerku

Post autor: smeg »

Gwiazdeczka została przeze mnie odebrana razem z kilkunastoma innymi szczurami od poprzedniego, niezbyt odpowiedzialnego właściciela, podobnie jak dziewczynki z tego tematu: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=39685 . Ma ok. 1,5 roku. Jest spokojna, trochę nieśmiała i wycofana, ale daje się brać na ręce, nie jest agresywna. Na początku była straszną dzikuską, ale zrobiła duże postępy, jestem przekonana, że przy odrobinie wysiłku da się dość dobrze oswoić :) Ja niestety nie mogę jej zapewnić wystarczająco dużo uwagi w DT. Wobec innych szczurów nie jest dominująca, łatwo się u mnie połączyła z młodymi dziewczynkami.

Ma piękne, kręcone futerko, miękkie jak dziecięcy puszek :) Nie jestem pewna, co to za odmiana - na początku obstawiałam velveteen, teraz bardziej skłaniam się ku teddy rex ;)

Niedawno była operowana, ze względu na gruczolaka. Wszystko jest już w porządku, po ranie nie ma śladu, a futerko prawie już odrosło w miejscu szwów ;) W tej chwili jest zdrowa.

Gwiazdka szuka domu z innymi samiczkami/kastratami, transport do innych miast jest do ustalenia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”