Spółka z.o.o. ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: emi2410 »

Co nowego u Wafelkowych Pierdółek? 8)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: xiao-he »

O0

Nic nowego, oprócz tego, że Izzi z przyczyn dokładniej nie znanych zaczeła kuleć na łapkę i od kilku dni leci na zastrzykach przeciwbólowych, które najwyraźniej pomagają. A wiecie jaki ze mnie mięczak? ::) Nasza Własna Szczurza Pani Wet Natalia ( ;D ) chciała mi dać do domku strzykaweczki, żebym mogła sama Izzce robić zastrzyki, zamiast codziennie latać spowrotem po zastrzyk do niej. Najpierw ja Izzę przytrzymałam i Pani pokazała jak się to robi a potem ona miała przytrzymać a ja miałam zrobić zastrzyka na próbę. Pani trzyma... ja przyłaożyłam igłę do skórki Izzi i dosłownie poczułam się jakby to mnie ta igłę wbijali... i jeszcze takie biedne i bezbronne piśnięcie Maluszka... i stchórzyłam. Powiedziałam Pani że wolę codzienie do weta łazić niż własnego szczura kłuć ::) Taka jestem ofiara :P

A oprócz tego wygrzebałam jakiś stary filmik jeszcze w starym składzie :D
http://www.youtube.com/watch?v=DPizG-BsExI :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: Megi_82 »

Wstyd, wstyd, wstyd... straciłam orientację, co Ty masz za ogonki i co u Was :( Nadrobię niedługo, obiecuję :(
Ja się obawiam, że jeśli kiedy przyjdzie co do czego, to też będę lądować u weta na zastrzyki - ludziom umiem robić, takiemu maleństwu bym nie dała rady chyba.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: Bandziornooo »

Xiao, no co Ty ! Dobrze że nie zemdlałaś ;) A pro pos widzę że twój "stan szczurzy" znacząco się powiekszył :) Gratuluję :)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: Lilien »

Dawno się nie udzielałam, ale obserwuje na bieżąco :D
Stanu stadka wciąż zazdroszcze, a zastrzyków ja sama nie byłabym w stanie wykonać. Jak kiedyś Benuś zastrzyk dostał i pojawiło się trochę krwi (jakieś naczynko się zbuntowało) to aż usiadłam, wetka się niemal ze mnie śmiała ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: spinka2430 »

Xiao jak tam dziewczyny ? Zintegrowały się już z resztą stada ? Wymiziaj je proszę mocno i wycałuj pyszczki kochane.... bardzo za nimi tęsknię. Jak kiedyś będę w Krakowie to bardzo bym chciała Was odwiedzić jeśli nie będziesz miała nic przeciwko ;) :D zaglądam do Was codziennie :) :)
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: xiao-he »

Matko przepraszam Was bardzo, ale ostatnio na forum jestem tylko na chwilke i nawet napisać nic nie mam czasu. Ciągle nauka nauka nauka i jeszcze raz nauka, masakra :-X żeby Wam to jakoś wynagrodzić to dam Wam jakieś stare fotki, wykopane skądś tam ::)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

:D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: emi2410 »

xiao, nie ładnie nas zaniedbywać. ;)
Słodkie pychole, ucałować, wymiziać! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: xiao-he »

DUPA :(
Z Izzką jest źle. Najprawdopodobniej zapalenie układu nerwowego, albo guz przysadki. Dzis dostała glukoze na dowodnienie i dożywienie, przeciwzapalny i steryd. Mam staryd i przeciwzapalny też na jutro w strzykawce,, będe musiała jej sama zrobić zastrzyki. W pon idziemy znowu i zobaczymy co dalej. Trzymajcie kciuki mocno, prosze :(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: valhalla »

Spróbuj skołować chociaż pół tabletki Dostinexu, może ktoś w okolicy ma i Ci odsprzeda.
Warto by jej podać oprócz sterydu, bo jeśli to guz przysadki, to dobrze zadziałać szybko.
I... głowa do góry, jeśli to stan zapalny, to się wyleczy, ale w przypadku guza przysadki również można sporo zdziałać :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli czarny, biały i czarno-biały :D

Post autor: xiao-he »

I Izzką po sterydach dużo lepiej, czekamy na wizytę u doktor Lewandowskiej :-X

Teraz obecnie nie ma mnie w Krakowie... może sie do emi wybiore nawet, kto wie, kto wie... :) Reszta dziewczyn dobrze, ostatnio strasznie mi zgrubły i musze je odchudzić :P Zrobiły sie coś bardziej przytulaśne i jak tylko wchodzę na wybieg to mi się ładują na kolanka z miną:
Obrazek
::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Megi_82 »

Wycałuj Izz... kurde ja też ostatnio wycieczki do weta zaliczam. Czemu te ogony takie chorowite :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Wycałuje ją... kurcze, z ta ich chorowitością to jakaś masakra :-\

Wizytę do dr Lewandowskiej mamy w poniedziałek na 11, jak wrócę to zdam Wam sprawozdanie... :-X

A tak apropos... nie chce ktoś chomika? ;D Macie chomikowego facebooka: https://www.facebook.com/events/1143557 ... ion=stream brać ludzie, brać! ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Byliśmy dziś u dr Lewandowskiej i diagnoza taka...: "Klinicznie śluzówki różowe, węzły chłonne nie są powiększone, wysłuch oskrzelowy w normie, praca serca miarowa, jama brzuszna bolesna w okolizy śródbrzusza, powiększone obie nerki, odwodnienie, podkasanie boków, zaburzenie czucie powierzchonego i głębokiego we wszystkich kończynach, zachowany odruch korekcji postawy. Niewydolnośc nerek oraz wątroby, wszystkie parametry są znacznie przekroczone, rokowanie w takiej sytuacji jest ostrożne, można spróbowac podjąć leczenie ale rokowanie jest ostrożne. "

Ogólnie zapłaciliśmy 120zł i mamy chyba z 982476507234876 różnych leków...

W skrócie... chodzi o to że ona przez te niewydolności nie mogła sobie wypłukiwać z organizmu toksyn i te toksyny jej sie rzuciły na ukłąd nerwowy i stąd te objawy.

Leczymy i robimy wzystko, ale mówiąc szczerze szanse na poprawę nieduże, zwłaszcza biorąc pod uwage jej wiek (około 2 lata)... masakra, ja już nie wyrabiam :( Kciuki sie przydadzą więc trzymajcie prosze...
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: emi2410 »

Są kciuki. Izzula, nie wygłupiamy się, brać się kobieto do życia!
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”