Serwus!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Serwus!

Post autor: przypadkowa »

Fakt, zdążyłam uprzednio gdzieś coś napisać, o coś zapytać. Machnąć rażącą w oczy literówkę, jakiegoś byka też. (;
Ale nadrabiam już i kłaniam się nisko witając wszystkich.

I mój Sznycel też.
Obrazek

Raczej nie planuję się wychylać, częściej - przed zadaniem pytania - udaje mi się znaleźć odpowiedź, od jakiegoś czasu bowiem śledzę was tu sobie uważnie. (:
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Serwus!

Post autor: yss »

omg, Sznycel wygląda jak Gandalf po rezurekcji, skąd wy bierzecie takie czyste szczury?

standardowo upomnę za nieposiadanie kolegi dla Sznycla - przydałby się jakiś Mielony lub Schabowy do kompletu :)

i witam na forum.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Serwus!

Post autor: madziastan »

Witamy serdecznie, Sznycel jest cudny :) Taki albinosek z niego :) Czekamy na wieści o tym, kiedy Sznycel znajdzie swojego przyjaciela szczura z forum (nie ze sklepu) :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Serwus!

Post autor: xkuubi »

właśnie właśnie. Szczurek potrzebuje rodzinki :3 Właścicielkę też kocha, ale brat to podstawa! :D Podrap tam psotnika ode mnie :3
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: przypadkowa »

A no właśnie. Kombinuję teraz żeby zrobić tak, by było dobrze. Za jakiś tydzień kroi mi się wyjazd nad morze i powrót dopiero po majówce. Sznycla owinę szalikiem i zabiorę ze sobą... z dwójką byłoby to niemożliwe. Dlatego jestem w kropce - bo choć serce chciałoby już, tak rozsądek karci i każe zaczekać z przyjęciem nowego lokatora. : /
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: unipaks »

Transporter (lub plastikowy kosz piknikowy) załatwi sprawę. :)
Nasmarujesz je wcześniej olejkiem waniliowym i zapoznasz na neutralnym terenie (choćby na parapecie okna), aż zobaczysz na takich spotkaniach oznaki przyjaźni: spanie razem, iskanie się.
A podróż nad morze będzie świetną okazją do zbliżenia się szczurasków - wspólna niedola transportowa bardzo łączy. :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: przypadkowa »

O. A wiesz, unipaks, że chyba masz rację? W Kołobrzegu będzie czekała już klatka ... i choć nie będzie w niej luksusów, to obydwaj byliby w nowym miejscu. Siłą rzeczy musieliby się jakoś dogadać, żeby żyło im się lepiej (:

No, to nie jest głupie.

I tak troszkę martwi mnie ta podróż, to mniej więcej 400 km w jedną stronę. Ale - choć nie zanurzą łapek w morskiej wodzie, to może odrobina jodu im dobrze zrobi (:
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: unipaks »

Jeśli będzie cieplutko, to tak... :) Tak jak teraz, to zbyt chłodno jest dla ogonków :P

W podróży przytulą się do siebie, czerpiąc pocieszenie jedno od drugiego - państwo pogłaszczą od czasu do czasu, i jakoś podróż zleci. :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: przypadkowa »

Nie inaczej.
Więc teraz w mojej kwestii leży dobranie Sznyclowi towarzystwa.
Muszę podwoić działania : D
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: ann. »

jaki kochany ryjek!

trzymam kciuki za nowego towarzysza. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Serwus!

Post autor: Nakasha »

Śliczny wacik. :) :)

To prawda, szczury lepiej się łączą gdy są troszeczkę zestresowane, m.in. wspólną podróżą i zmianą lokum. ;) Nasmarujesz je olejkiem, zapoznasz w domu, a potem możesz ruszać z nimi w podróż. :)

Tylko że szczury potrzebują transportera, to najbezpieczniejszy sposób ich przewożenia. Sama odległość nie jest żadnym problemem, ja kiedyś jechałam ze szczurami z Finlandii 2 dni i nic im nie było. ;) Wsadzisz im do transportera ogórek i pomidor (aby miały wodę), transporter opatulisz kocem i będzie dobrze.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: ann. »

moje szczury jeżdżą ze mną z domu rodzinnego do wrocławia i na odwrót, trzy godzinny przesypiają, aż milo. ;)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: przypadkowa »

Nakasha pisze:
Tylko że szczury potrzebują transportera, to najbezpieczniejszy sposób ich przewożenia.
Na szczęście i na to jestem przygotowana, myślę, że transporter 40x30x24cm będzie wystarczający dla dwójki dorosłych szczurków. No, choć to wciąż założenie hipotetyczne, bo Sznycel póki co ciągle sam...
ann. pisze: trzy godzinny przesypiają, aż milo. ;)
Zobaczymy, mam nadzieję, że faktycznie podróż okaże się tak nudna, że w większości ją prześpią.
Póki co najdalszy wspólny wyjazd to odwiedziny u doktorka pitnaście minut drogi od domu... (;
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwus!

Post autor: przypadkowa »

No więc...
Wciąż nieśmiało i jeszcze troszkę płochliwie - wita się z wami Kostek.

Obrazek

Puchata brzoskwinka z niego z pięknymi rubinowymi oczętami (nie mam pojęcia jak "fachowo" określa się tego typu odmianę barwną.)
ursus
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 17, 2013 10:46 am

Re: Serwus!

Post autor: ursus »

Hej :)

Moje szczurki Aria i Emi są ze mną od półtora tygodnia :) Mam nadzieję, że znajdę na tym forum dużo ciekawych porad i opisów przygód Waszych szczurków :) pozdrawiamy,

Kasia, Aria i Emi hehe ;)
Kasia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”