Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

fuuuuuj :P
ufole dwaa. mi to zawsze wcisną więcej niż miało być :D

dzięki emi raz jeszcze :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Omg, łysole to takie... dziwaki...ale coś w nich jest urzekającego, nie rozumiem tego :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nietoperrr... »

O matko,jakie brzydale cudowne! :D Dla mnie zawsze golasy takie szkaradne się wydawały,dopóki mój Zgredek u nas nie zamieszkał ;) Mają coś w sobie,takie kosmity z innej planety ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nakasha »

Wow, to się zamysiłaś na całego. :D Samiczki myszek rzeczywiście mocno nie pachną?... Byłam w domu u znajomej, która miała 3 samce i to było.... porażające. P Tak samo jak ja miałam na DT 4 myszki. Po 1 dniu smród był taki intensywny, kwaśny, coś strasznego. ;)


A szczurasy fajne. :) Te łyse to będą Twoje? Gratuluję!
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

gosja1 pisze:Omg, łysole to takie... dziwaki...ale coś w nich jest urzekającego, nie rozumiem tego :P
one są takie paskudne, że aż śliczne... moja mama też nie rozumie i powiedziała, że nie chce na nich patrzeć ;D
Nietoperrr... pisze:O matko,jakie brzydale cudowne! :D Dla mnie zawsze golasy takie szkaradne się wydawały,dopóki mój Zgredek u nas nie zamieszkał ;) Mają coś w sobie,takie kosmity z innej planety ;D
zawsze mi się marzył łysy odmieniec w szczurzym stadzie, nie było mi to dane, to będą myszki... :D
Nakasha pisze:Wow, to się zamysiłaś na całego. :D Samiczki myszek rzeczywiście mocno nie pachną?... Byłam w domu u znajomej, która miała 3 samce i to było.... porażające. P Tak samo jak ja miałam na DT 4 myszki. Po 1 dniu smród był taki intensywny, kwaśny, coś strasznego. ;)
samiczki zdecydowanie czuć mniej niż samców. mocz, wiadomo, ma intensywniejszy zapach niż szczurzy, przynajmniej jak dla mnie. ale ja im wysypuję trocinami wszystko co mogą zasikać i codziennie częściowo wymieniam i jest znośnie :D
samców czuć, na razie mam jednego Leosia, ale też nie ma tragedii. trochę się obawiam co będzie z trójką chłopa, no ale... ;D
A szczurasy fajne. :) Te łyse to będą Twoje? Gratuluję!
tak, te łyse mysiątka moja :D miał być jeden chłopaczek, ale pani od początku próbowała mi wcisnąć więcej (najlepiej wszystkie 4 ::) ), ja mówiłam, że nie mogę.. aż emi pojechała mi myszora odebrać, a pani dalej, że rodzina, będzie im raźniej.. no to się zgodziłam na 2 i teraz modlę się, żeby im nic nie odbiło ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nakasha »

Im, czyli szczurkom? A co miałoby im odbić? Toż to maluszki jeszcze. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Nakashko, to myszki są :P
a mysie samce są terytorialne, one mają 3 miesiące i żyją zgodnie, mam nadzieję, że tak zostanie :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nakasha »

O bogowie, na miniaturkach nie poznałam! :-[ A to tak, oby udało się im razem żyć i mieszkać! :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Entreen »

Ja czasem odnoszę wrażenie, że mysi zapach jest mocno osobniczy, miałam dwie dziewuchy i śmierdziały okrutnie, potem dołączyły dwie... Zapach się nie zmienił. Ale kiedy jedna ze starszych zmarła, nagle spadł do niemal zera - i tak już do końca o_O.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Bandziornooo »

Też miałam mysiego samca :) Mimo że był 1 w lecie godzinę po posprzataniu klatki można było zawiesić siekierę :P
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: emi2410 »

Siedzę w busie z tymi brzydalami i... śmierdzą. :P ::)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Obrazek


tłuką się śmierdziele... :( ale to młodziaki, więc daję im czas, chociaż fruwały już po całej dunie ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: emi2410 »

Jejku, moje śmierdzielki. :D :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

mam 2 dni wolnego, więc jest chwila, żeby przypomnieć stadko :D

ogólnie jest całkiem dobrze. jesteśmy zdrowi (tfu, tfu), niestety niedawno stadko mysich samiczek zmniejszyło się do trzech.
aktualizacja stadka :)

Fluffy - za 10 dni kończy 3 latka. tylne łapki całkiem wysiadły, guz niestety urósł, ale jeszcze nie przeszkadza jakoś specjalnie. schudł też, ale apetyt ma. ma się dobrze, bardzo chcialby skakać, biegać, latać, nieraz jak otwieram drzwiczki to się energicznie rzuci w moją stronę i przewróci na bok, bo zapomina, że musi sobie powolutku człapać ::) dalej chętnie sypia w łóżku pod kołdrą i się mizia :)

Obrazek

Abu - 2 latka i 2 miesiące. Abu jak zawsze wesoły, rozbiegany, miziasty :D i jak zwykle grubasek, ciężko mu zrzucić ciałko, mimo diety, biegania. chociaż mam wrażenie, że trochę jednak spadło (niestety mam niesprawną wagę, żeby to sprawdzić), bo skóra na brzuchu mu wisi :D on ostatnio zaczął szaleć i często chodzi napuszony, wielki jak taka kula śnieżna i tłucze się ostro z chłopakami.. ::)
Obrazek

Cosmo - rok i 6 miesięcy. Cosmo trochę się uspokoił, nie jest już szalejącym po klatce agresorem (zamienił się rolami z Abu :P ). jest fajną kluchą do tulenia teraz. dalej nierozłączny z Cometem :) fajnie potrafi uspokoić Abu, kiedy ten go atakuje. aż miło się patrzy, że nie rzuca się też na niego z zębami, tylko na spokojnie sprowadza do parteru :D
Obrazek

Comet - 10 miesięcy. ten to już w ogóle ciapa, strasznie proludzki szczur, pierwszy jest przy drzwiczkach kiedy je otwieram. i nie czeka na to, żeby wylecieć na pokój, tylko na to, żeby wdrapać się na mnie :D lata i zwiedza jak zając, w podskokach, zawsze mi się buzia śmieje. no i on ma taki rozczulający, dziecięcy pysio - Cosmo pyszczek ma taki dorosły, a Comet właśnie jak maluszek, taki pocieszny :D
Obrazek

Sznycel - ok roku. Sznycel zrobił ogromne postępy przez ten czas, kiedy jest u mnie. ze szczura chowającego się w kącie, żeby tylko człowiek go nie zauważył i nie próbował dotknąć, zrobił się szczurem, który tylko czeka przy drzwiczkach, aż wlezie ludzka ręka, dotknie go (miziać się nie mizia, ale dotknąć się da :D ) i da z ręki coś smacznego :) nie wrzeszczy już kiedy go biorę na ręce, śmiało zwiedza, op klatce porusza się strasznie szybko, ale już nie chowa się w cieniu półki i nie ucieka, kiedy tylko coś koło klatki się poruszy. strasznie kochany i rozczulający szczuras :)
Obrazek

mysie stadko opiszę tylko wiekowo, żeby się na szczurzym nie rozpisywać :D w skrócie - każda mysz jest inna, zupełnie inna. ale wszystkie, oprócz łysków, są baardzo kontaktowe :)

Feltharis - rok i 8 miesięcy
Obrazek

Deris - równo rok
Obrazek

Festris - równo rok
Obrazek

Leoś - również rok
Obrazek

Pinky i Mózg - 3 miesiące
Obrazek
Obrazek

i reszta zwierzyńca :

Primo - w czerwcu skończy 3 latka. jak zwykle - najukochańszy na świecie :D
Obrazek

Edi - w tym roku kończy 10 lat, wredna małpka dalej, ale powoli zaczyna łagodnieć - lepiej późno niż wcale..
Obrazek

Maks - w tym roku skończy 13 lat :) strasznie kochany, a jednocześnie wredny kot. sypia w łóżku ze mną i Primkiem, przykryty kołerką, a potem potrafi się tak zlać na psie legowisko, że capi na cały dom ::)
to ta śpiąca kupa futra na zdjęciu - niestety zdjęć pysia nowych nie mam, bo Maks strasznie nie lubi jak się go fotografuje :D - ale tak właśnie sobie śpimy
Obrazek

uff :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: emi2410 »

Fluffek! :-* Piękny wiek. :)
Abu... Te oczka! :D Ach!
Kosmitek jest tak uroczo kosmiczny. ;D
Zezol Cometa - padłam. 8) :D
Sznycelkowe porzeczki! Jeju, jak ja uwielbiam czerwonookie ściulasy. :)
Myszki przesłodkie, takie pociapane krówki. :D Leoś taki misiowaty, słodziak. :) A łyse to brzydkie bzidale. ;D
Kociak fajny, taki puchaty. :) Ediś śliczny, ale moje serce już dawno skradł pewien czekoladowy przystojniak. 8) Primku! :-*
Wszystkich bez wyjątku wymiziać! ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”