Szczurkowe łobuziaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczurkowe łobuziaki

Post autor: madziastan »

Pokaż tyłek Żelki :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Darka33
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 11, 2012 2:29 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Szczurkowe łobuziaki

Post autor: Darka33 »

Moje dziewczyny :
Zuzka kapturka czarno-biała standard
--------------------------------------------------------
Za TM Klusia, Żelka, Kiki, Paskuda :*
Awatar użytkownika
Darka33
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 11, 2012 2:29 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Szczurkowe łobuziaki

Post autor: Darka33 »

Wiecie co, Żelce okazało się że nic nie jest, byłam z nią u weta i pani powiedziała żebym jej ten tyłek po prostu umyła... no i to się zmyło... Czasem najprostsze rozwiązania są najtrudniejsze :) Heh, jeżeli mnie coś usprawiedliwia to to, że jestem blondynką :) Przynajmniej na ten czas :P
Dziewczyny moje rosną, Żelka zwłaszcza, dotarła już do wagi 330g, to jest tyle, co moja największa samica Kiki, która ma już ok roku, może trochę ponad. Od razu widać że będzie dużym szczurasem. Ale taka sama z niej ciepła klucha jak była. Mają czasem z Paskudą (alfa) na pieńku, myślę że Żelka ma ochotę na odrobinę władzy i wchodzi jej w drogę, ale ogólnie to naprawdę spokojne stadko.
Przeszłam na żwirek koci, bo zrobiło się ciepło i okazało się, że zapachy są wybitne... Ponadto leją na hamaczki i to potęguje jeszcze odorek. Muszę je zmieniać co 2 dzień...
Ściskam wszystkie ogony :)
Moje dziewczyny :
Zuzka kapturka czarno-biała standard
--------------------------------------------------------
Za TM Klusia, Żelka, Kiki, Paskuda :*
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Szczurkowe łobuziaki

Post autor: missia »

Tak sobie śledze twój wątek i stwierdzam, że prze- słodkie masz te kobietki ;D Moje też często tak mi podkradają śniadanie ;)
Oczywiście pozdrowienia i mizanka dla twoich ogonków!
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”