Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNAŃ

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mmaggie
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 27, 2012 7:58 pm

Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNAŃ

Post autor: mmaggie »

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 8 miesięcy

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: łagodne, ciekawskie i przyjazne

8. Stosunek szczurów do człowieka: kochają ludzi!

9. Stosunek do innych szczurów: nie sprawdzałam

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: cała klatka z wyposażeniem

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: są braćmi więc wolałabym żeby zostały razem

A więc mam do oddania cudownych 2 braciszków. Strasznie żałuję, że muszę je oddać, ale niestety przeprowadziłam się do nowego domu, gdzie mieszkają koty i szczurki stresuje sam zapach tego miejsca, mimo, że nie mają kontaktu z kotami. Poza tym boję się wypadku, że np. jak wyjadę to ktoś nie dopilnuje zamknięcia drzwi i kocury się do nich dobiorą ( Naprawdę czuję się z tym okropnie, bo te szczuraski podbiły moje serce, są kochane i mądre). Są też piękne - jeden jasnoszary, drugi czarno-brązowy, oba z białymi brzuszkami.
Muszę dodać, że klatka jest ogromna i piękna i dosyć nowa, bo kupiłam ją pół roku temu, a nowe półki miesiąc temu więc niestety nie jestem tak bogata, żebym mogła oddać ten komplet całkiem za darmo. Cena do uzgodnienia.
Zdjęcia wyślę na maila bo mam problem z ich umieszczeniem tutaj...
Kontakt: frambuesa@onet.eu lub tel. 691665192
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNA

Post autor: xiao-he »

Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNA

Post autor: gabka »

Hej jeśli masz problem z oddaniem klatki to wystaw ją poprostu na sprzedaż a chłopcom staraj się znaleźć domek bez niej.Powystawiaj zdjęcia to bardzo pomaga .Trzymam kciuki za maluchy :)Pozdrawiam
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNA

Post autor: gabka »

p.s i jeśli nie możesz oddać klatki całkiem za darmo to nie pisz w ogłoszeniu ,że chłopcy są do oddania z piekną klatką ... ;)Bo to są takie małe niesnaski ,które moim zdaniem nie powinny mieć miejsca :) albo oddaje się z klatką albo bez niej tutaj nikt Cie z tego rozliczac nie będzie... Pozdrawiam serdecznie :)
\
mrs singer
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 08, 2011 3:40 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNA

Post autor: mrs singer »

Hej, jestem wstępnie zainteresowana:) http://szczury.org/viewtopic.php?f=164&t=40383

ale brałabym szczurki bez klatki
Awatar użytkownika
AsKier
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 22, 2012 6:15 pm

Re: Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNA

Post autor: AsKier »

Opis maluszków przypomina mi moje szczurzątka, tylko one są laskami i nie mają białych brzuszków ;) Szkoda że nie wstawiłaś zdjęć, bo lubię patrzeć na szczurki! <3
Obrazek
mmaggie
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 27, 2012 7:58 pm

Re: Oddam 2 cudowne samce (8 miesięcy) z piękną klatką POZNA

Post autor: mmaggie »

Oferta jest już nieaktualna, ponieważ szczurki znalazły nowy dom :) Do sprzedaży została klatka, ale w tej sprawie napiszę osobny post :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”