Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

katarzyna101
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 21, 2011 11:25 pm

Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: katarzyna101 »

Witaaaam.
Zaadoptuje 1 lub 2 maluszki (moga byc tez troche starsze. Marzy mi sie czarna i biala:) ), samiczki. Szukam kolezanek dla mojej Jamaici, poniewaz czuje sie samotna po stracie swojej ukochanej Karolki :((
Chetnie przyjme lub odkupie za symboliczna cene rowniez z klatka, poniewaz nie wiem czy klatka o wymiarach:
wysokosc - 43 cm
dlugosc - 50 cm
szerokosc - 28 cm,
bedzie odpowiednia dla 3 szczurkow.

Gwarantuje super opieke i duuuzo milosci dla moich nowych podopiecznych :)
Pozdrawiam !
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: xiao-he »

katarzyna101 pisze: Chetnie przyjme lub odkupie za symboliczna cene rowniez z klatka, poniewaz nie wiem czy klatka o wymiarach:
wysokosc - 43 cm
dlugosc - 50 cm
szerokosc - 28 cm,
bedzie odpowiednia dla 3 szczurkow.
Ta klatka jest za mała nawet na 1 szczurka. Minimum na 3 szczurki to 70x40x80 (dłogość x szerokość x wysokość), ale lepiej nawet troche większą ;) Powodzenia w doszczurzaniu!
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
kasienka123-91
Posty: 47
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 2:21 pm
Numer GG: 9299239

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: kasienka123-91 »

jeśli Cię interesuje mam do oddania jedną 2 i pół miesieczna samiczke czarno białą ... i jedna samice która udało mi sie uratowac przed weżem - biała albinoska. Ja niestety nie moge ich zachowac bo w sumie mam teraz 9 szczurów a to ogromny obowiazek i jeśli jesteś zainteresowana to pisz. Transport też prawdopodobnie bym miała Jestem z okolic Bielska Białej
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: nienazwana »

W środę 3 kwietnia pojawił się post dotyczący oddania do adopcji 2 samiczek dumbo (z Warszawy chyba) od nausicaa. Te dziewczynki są troszkę starsze, choć do adopcji po leczeniu dopiero będą, ale może byłyby lepsze do towarzystwa dla Twojej szczurci niż maluszki. Sprawdź sobie. Powodzenia
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: xiao-he »

nienazwana pisze:W środę 3 kwietnia pojawił się post dotyczący oddania do adopcji 2 samiczek dumbo (z Warszawy chyba) od nausicaa. Te dziewczynki są troszkę starsze, choć do adopcji po leczeniu dopiero będą, ale może byłyby lepsze do towarzystwa dla Twojej szczurci niż maluszki. Sprawdź sobie. Powodzenia
Mam 3 DTciaki od tej dziewczyny z tego samego stadka i sa przekochane, polecam ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: Malachit »

Ogłoszenie aktualne?
Wyszukiwarka nie gryzie
katarzyna101
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 21, 2011 11:25 pm

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: katarzyna101 »

Aktualne, ale tylko 1 szczurek
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuje 1 lub 2 samiczki [WARSZAWA]

Post autor: katkanna »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”