Mynia

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
PaniCiurowa
Posty: 359
Rejestracja: pn gru 17, 2012 4:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mynia

Post autor: PaniCiurowa »

No i odeszłaś od nas, Myniu. Wsiadłaś do szczurzego TARDISa i odleciałaś za Tęczowy Most.
Zaczęło się w piątek, kiedy to nie mogłaś złapać jedzenia w łapki. Pan doktor powiedział, że to najprawdopodobniej przysadka, dostałaś leki. Było lepiej, w niedzielę już nawet trzymałaś się na łapkach. W poniedziałek dostałaś kolejną dawkę leku, który pomogła nam zdobyć Pyl. We wtorek znowu było lepiej, ale potem nadszedł szybko kryzys. Dzisiaj nie mogłaś już nawet przełknąć tej odrobinki nutridrinka, w którym rozpuściłam ci leki. Leżałaś prawie bez ruchu i stukałaś lekko ząbkami, tymi trzema które ci zostały. Postanowiliśmy ci pomóc.
Miałaś dobre życie, trzy lata z hakiem to długo, dom miałaś wręcz idealny, towarzyszkę w klatce również. Byłaś najlepszym prezydentem Zjednoczonych Emiratów Ciurlandii jakiego można było sobie wymarzyć. Gdybyśmy z bratem o każdym szczurze śpiewali tyle piosenek, co o tobie, to byśmy zostali szczurzymi bardami...

Mynia to jest biała kulka
bardzo miękka jak na szczurka
Wszystkich kocha i przytula
Mynia to ideał króla...



Na zawsze zostaniesz w naszych sercach, biała kuleczko...
https://zrzutka.pl/z/phidippusregius - Dorzuć grosz na moje marzenie. :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mynia

Post autor: unipaks »

Bardzo mi przykro... :(
Leć, Myniu...[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mynia

Post autor: xiao-he »

:'( [*]
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”