Bernie, najukochańszy szczurek na świecie

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Szarlatan Jamayka
Posty: 32
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 5:20 pm
Numer GG: 8963646
Lokalizacja: Łódź

Bernie, najukochańszy szczurek na świecie

Post autor: Szarlatan Jamayka »

Dzisiaj Bernie, kochany klusek, dwuletni senior, szczur z charakterem, zasnął u mnie pod szyją, potem dostał ostatni zastrzyk. Był moim ulubionym szczurkiem ze wszystkich trzech, jakie miałam. Od miesiąca regularnie byłam z nim u weta, bo najpierw lekkie przeziębienie, które po popisie kretynizmu współlokatorki stało się cięższym przeziębieniem. Leczyłam go antybiotykami, od niedzieli był już na sterydach, ale strasznie osłabiony... leki nie działały, a on, chociaż jadł, widziałam, że się poddał. Jego słodkie czarne oczka straciły cały swój psotny blask, były pełne bólu i niezrozumienia. Dziś już nie walczył. Przepuściłam go za Tęczowy Most... pewnie siedzi teraz ze swoim bratem [przeżył Ernesta o ponad pół roku], iskają się nawzajem i wcinają natkę pietruszki i suszone banany.

Leć, Bączuszku. Zawsze będę wspominać Cię najlepiej, jak wtulałeś się w zgięcie mojego łokcia, podgryzałeś ucho, albo siedziałeś po prostu przy moim boku na kanapie myjąc się albo śpiąc. Tylko Ty pogryzłeś mnie do krwi, i tak strasznie mi żal, że nawet tego już nigdy nie zrobisz... Jutro spoczniesz sobie pod wielkimi, starymi lipami na wsi, tam jest naprawdę pięknie. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy.

Kocham Cię, maluchu. Zawsze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bongo ze mną
Ernie i Bernie za Tęczowym Mostem
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bernie, najukochańszy szczurek na świecie

Post autor: unipaks »

:( przykro mi...
[*] leć, Bernie
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bernie, najukochańszy szczurek na świecie

Post autor: xiao-he »

:'( [*]
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Bernie, najukochańszy szczurek na świecie

Post autor: akzi »

:( [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”