3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

le00n
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 12, 2013 7:07 pm

3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: le00n »

Witam.Z powodu silnej alergii (duszący kaszel,nieprzespane noce,kłopoty z oddychaniem ,itp.) zmuszony jestem do oddania 3 samiczek.Dwie czarno-białe panny(Matylda i Marcysia) w wieku ok.3-4 miesięcy i jedna dumbo fuzz (Celestyna) w wieku ok. 2-2.5 miesiąca.Pierwsza samiczka trafiła do mnie jako prezent ,kolejna trafiła do mnie po adopcji przez forum, najmłodsza panna została adoptowana poprzez tzw. pocztę pantoflową.Szczurki są oswojone ,codziennie wypuszczane na wybieg(maja do dyspozycji jeden pokój),bardzo ruchliwe i ciekawskie. Najmłodsza Celestyna, jako ze mam ją dopiero 2 tyg., jeszcze sama nie przybiega do człowieka,raczej trzeba ją zachęcić.Wszystkie szczurki, od małego,brane na ręce,nigdy nie ugryzły. Szczurki na nic nie chorowały,karmione karmą ''versele laga''. Jako ze nie wyobrażam sobie rozdzielenia samiczek,interesuje mnie tylko adopcja trzech dziewcząt razem. Ponieważ sytuacja jest dość poważna ,aby pomóc ewentualnemu, przyszłemu właścicielowi, oddam również gratis klatkę REMY(60x40x70).Z mojej strony możliwy transport w okolicy Żar,Zielonej Góry. Chętnie odpowiem na pytania ,poprzez forum lub telefonicznie :692339194
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mysza_2
Posty: 15
Rejestracja: pn kwie 01, 2013 2:35 pm

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: Mysza_2 »

Śliczne panny, umaszczeniem podobne do mojej jednej Agresorki. :)
Życze szybkiego znalezienia nowego domu dla dziewczyn!
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: ann. »

Szkoda, że chcesz oddać wszystkie razem, bo mogłabym wziąć Celestynkę. :)


No, ale życzę powodzenia i jak najlepszego domku. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: natureminemka »

Szkoda, ja z Zielonej Góry a w pt jadę do Wrocka i mogłabym w razie co podwieźć małą ;)
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: ann. »

O, ekstra. Od razu byłby transport. ;)
Napisałam pw do właściciela, może odda tylko Celestynkę. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: natureminemka »

Myślę, że skoro malutka mieszka z nimi dopiero 2 tygodnie i jest tak młoda to zmiana domku nie będzie w jakikolwiek sposób niekorzystna dla jej psychiki ; )
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: ann. »

Właściciel niestety chce oddać całą trójkę razem... Też uważam, że w dwa tygodnie jakoś znacznie się nie przywiązała, no ale skoro tak, to wpisałam się na listę 'w razie w', gdyby jednak właściciel był zmuszony oddać pojedynczo, o. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Selldine
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 20, 2011 10:45 pm

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: Selldine »

Ja wezmę całą trójkę, jeżeli uda mi się znaleźć transport do Warszawy ;)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: ann. »

i jak tam z maleństwami, mają dom?
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: 3 Samiczki +klatka REMY [Żary i okloice(lubuskie)]

Post autor: ziutta »

Widać, że malutkiej dobrze z nimi jest, więc nie dziwię się, że chcesz je wszystkie 3 oddać razem. ;)
Wczoraj pochowałam moją łysolkę Jadzię. Smutno mi strasznie i sama nie wiem, czy chciałabym jeszcze brać jakieś ogonki... ;( Z jednej strony brakuje mi bardzo szczurzego towarzystwa, a z drugiej - serce mi pęka, jak pomyślę, że kiedyś przyjdzie mi żegnać następnego przyjaciela... ;(

Jestem z Głogowa, mogłabym po nie podjechać bez problemu. Klatkę mam, transporter też. Widziałam, że ktoś wcześniej przede mną był zainteresowany, więc mogę być druga w kolejce.

Pozdrawiam.
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”