Odeszła dzisiaj :(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Odeszła dzisiaj :(

Post autor: Koko_Mila »

Helenka moja kochana szczurcia odeszła dzisiaj zaledwie przed chwilą. Przez pare ostatnich tygodni modliłam sie wręcz o zdrowie dla Felicji ,bo i na nad nią zawitały czarne chmury choroby. Dzielnie walczyła . Helena nie miała nawet okazji powalczyć odeszła z chwili na chwilę . Po prostu położyła się i odeszła .Bez zbędnych ceregieli .Nie czekała zbyt długo.Śmierć zapewne bolesna przyszła szybko. Nie dała mi okazji się z nią pożegnac ,chyba nie wieżyłam że tak potoczą się sprawy. Nie poczekała nawet na weterynaża do którego miała się za chwilę udać. Choć serce zaciska pętla goryczy i żalu to nie mogę nic już zrobic .Wiem że muszę być silna .Szczególnie teraz .Jest przecież jeszcze Felicja ,która musi wracać do zdorwia. Helena spocznie obok mojego królika Coffe ,a na jej grobie posadzę krzak róży .Będzie mi przypominał gdzie leży Helena.Tak naprawdę jednak pochowałam ją na dnie mojego serca i chciałabym żeby ona już zawsze tam pozostała -taka jaką ją zapamiętałam -trochę płochliwa lecz też delikatna i ociupka ,bo w chwili odejścia miaała nieco ponad rok. :-[ \ :'(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odeszła dzisiaj :(

Post autor: unipaks »

:(
Dla Helenki [*] leć, malutka...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Odeszła dzisiaj :(

Post autor: xiao-he »

[*] :'(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Odeszła dzisiaj :(

Post autor: mizi128 »

[*]
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”