Zaadoptuję 2 samczyków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Kucyk
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 22, 2013 3:31 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Zaadoptuję 2 samczyków

Post autor: Kucyk »

Witam.Mogę zaadoptować 2-ch panów , najchętniej młodych- mamy w domu dwie kocice, które akceptują szczury. Z doświadczenia wiem, że młode szczuraski bardzo dobrze żyją z kotami, natomiast starsze długo się przyzwyczajają.Obecnie mam 2-ch niewykastrowanych panów (też z "drugiej ręki") ,dużą klatkę (52x100x94).Mozliwa wizyta przedadopcyjna.
Mieszkam w Opatowie(woj.świętokrzyskie). Odbiór szczurasków możliwy w Ostrowcu św. , Staszowie, Kielcach, ew. mogę podjechać gdzieś w granicach ok. 100 km. :)
Z nami:Tofcio, Chrupcio
Za tęczowym mostem:Olo, Fiona, Mysia, Busiosław, Fenek, Fąfel, Dżumbo(Pulpecik), Fredek

☆◇°♥ ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥°◇☆
Kucyk
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 22, 2013 3:31 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Zaadoptuję 2 samczyków

Post autor: Kucyk »

Z nami:Tofcio, Chrupcio
Za tęczowym mostem:Olo, Fiona, Mysia, Busiosław, Fenek, Fąfel, Dżumbo(Pulpecik), Fredek

☆◇°♥ ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥°◇☆
Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Zaadoptuję 2 samczyków

Post autor: Yoru »

To co prawda kawałek dalej ale możesz spróbować w Katowicach 2 samczyki miesięczne, powinny być do oddania bo ogłoszenie świeże http://tablica.pl/oferta/szczurki-miesi ... 256ebbe63f
Obrazek
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Zaadoptuję 2 samczyków

Post autor: maniek75 »

Witam, mam do adopcji dwa 9 miesięczne szczurki. Szczurki są oswojone i miziaste. Ja również mam w domu koty, dwa z nich reagują na szczurki pozytywnie, natomiast moja kocica atakuje je nieustannie. Szkoda mi ich włąśnie ze względu na nią.
Zdjęcie szczurasków:
Obrazek
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Zaadoptuję 2 samczyków

Post autor: maniek75 »

maniek75 pisze:Witam, mam do adopcji dwa 9 miesięczne szczurki. Szczurki są oswojone i miziaste. Ja również mam w domu koty, dwa z nich reagują na szczurki pozytywnie, natomiast moja kocica atakuje je nieustannie. Szkoda mi ich włąśnie ze względu na nią.
Zdjęcie szczurasków:
Obrazek
Mieszkam w Kielcach
Kucyk
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 22, 2013 3:31 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Zaadoptuję 2 samczyków

Post autor: Kucyk »

Od kilku dni nasze stadko liczy 4-ch panów.Mieszkają już razem.Nowi panowie rzeczywiście są supermiziaści,bardzo porządni.Dziękujemy Maniek75! ;D ;D ;D
Z nami:Tofcio, Chrupcio
Za tęczowym mostem:Olo, Fiona, Mysia, Busiosław, Fenek, Fąfel, Dżumbo(Pulpecik), Fredek

☆◇°♥ ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥°◇☆
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”