Zaadoptuję samca-kastrata:)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
MrsWetka89
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 27, 2013 4:24 pm

Zaadoptuję samca-kastrata:)

Post autor: MrsWetka89 »

Chciałabym przygarnąć kastracika . Bardzo ważne dla mnie jest , żeby był typem pieszczocha :) Mam stadko składające się z 5-ciu samiczek :) Gwarantuję codziennie wybiegi na co najmniej 2 godziny, najwyższej jakości różnorodne karmy, dodatkowe karmy uzupełniające, świeże owoce , warzywa, po jednej łyżce zupki jarzynowej Bobovity na ''kolację'':) itd. :)
''To właśnie ludzkie współczucie wobec wszystkich istot czyni z niego prawdziwego człowieka.'' Dr Albert Schweitzer
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Zaadoptuję samca-kastrata:)

Post autor: maniek75 »

A dwaj kastraci w wchodzą w grę. Chłopaki mają 9 miesięcy, obaj to przytulasy. Muszę ich oddać do adopcji, ponieważ moja kotka atakuje szczurinki nieustannie. Szkoda mi ich, bo nawet na wybieg spokojnie ich nie mogę wypuścić :( Skąd jesteś MarsWetka89?
Zdjęcie szczurasków:
Obrazek
Awatar użytkownika
MrsWetka89
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 27, 2013 4:24 pm

Re: Zaadoptuję samca-kastrata:)

Post autor: MrsWetka89 »

Jestem z Bydgoszczy :) to trochę daleko od Kielc, ale może by się wykombinowało jakiś transport :)
A Czy jest możliwość adoptowania tylko jednego szczurka?
''To właśnie ludzkie współczucie wobec wszystkich istot czyni z niego prawdziwego człowieka.'' Dr Albert Schweitzer
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Zaadoptuję samca-kastrata:)

Post autor: maniek75 »

MrsWetka89 pisze:Jestem z Bydgoszczy :) to trochę daleko od Kielc, ale może by się wykombinowało jakiś transport :)
A Czy jest możliwość adoptowania tylko jednego szczurka?
Bydgoszcz jest rzeczywiście dosyć daleko. Chłopcy są bardzo przywiązani do siebie, nie chcę ich rozdzielać.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”