[Koszalin/cała Polska] Dwóch chłopców pilnie szuka DS"

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

[Koszalin/cała Polska] Dwóch chłopców pilnie szuka DS"

Post autor: Maszka »

1. Liczba szczurów do oddania: 3

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: około 3 miesiące

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: możliwość załatwienia transportu do Warszawy, Łodzi, reszta miast dzięki uprzejmości użytkowników.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: świerzb, wyleczony.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Ciekawskie, wesołe z dużą ilością energii :)

8. Stosunek szczurów do człowieka: Na początku nieufne, jednak nie gryzą, ani nie uciekają przed człowiekiem. Dają się głaskać, nie przepadają jednak za braniem na ręce, co mam nadzieję niedługo się zmieni. Potrzebują czasu i stabilizacji, myślę, że nie będzie problemu z ich oswojeniem.

9. Stosunek do innych szczurów: między sobą dogadują się bardzo dobrze. Nr1 i Nr3 praktycznie nie odstępują siebie na krok, Nr2 jest bardziej niezależny.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Szczurki zostały odebrane ze sklepu zoologicznego w zaawansowanym stadium świerzbu.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą zostać rozdzieleni, jednak powinni trafić do stada ze szczurem/szczurami w podobnym wieku - aby mieli z kim się bawić i wariować. Preferowany jest jednak dom w którym będą mogli zamieszkać w dwójkę lub trójkę.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Zapewnienie właściwych warunków, stada, opieki weterynaryjnej oraz dużo miłości. Obowiązuje wizyta przed-adopcyjna, oraz umowa (szczurki są wydawane na zasadach fundacji Viva Gryzonie). Osoby zainteresowane adopcją proszę o wypełnienie ankiety znajdującej się na samym dole postu.

16. Zdjęcia szczurów:
Nr1. Obrazek

Nr2. Obrazek
samczyk ze śliczną białą bródką :)

Nr3. Obrazek

17. Kontakt: poprzez forum - PW.

Ankieta:
1. Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią? ( do wglądu na mejla)
2. Jak duża będzie klatka w której gryzo/ń/nie będą mieszkały?(proszę podać wymiary klatki, najlepiej dołączyć zdjęcie) Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
3. Jak często wybiegi, na jak długo i gdzie ?
4. Czy w razie choroby gryzo/ń/nie będ/zie/ą miał/y opiekę wet. znającego się na jego leczeniu? ( proszę to jakoś uzasadnić. np. tak mam wet. który z powodzeniem leczy moje (szczury/myszy/koszatniczki etc.) bo pomógł tu a tu...itp, itd.) Proszę podać nazwisko wet. i gdzie przyjmuje.
5. Czym karmisz/będziesz karmić swoje/ego gryzoni/e/a ? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.)
6 Oczywiście czy gryzoń będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?
7. Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
8. Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać gryzoni/a/e ? Proszę podać konkretny rodzaj ściółki, firmę.
9. Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić na tereny otwarte, np park, las, pole ? bądź na dwór ( gdzie)?
10. Czy na czas Twojego wyjazdu gryzo/ń/nie będzie/będa miał/y opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nim/i zajmować?
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań/cała Polska]Trzech zakapturzonych chłopców szuka

Post autor: Maszka »

Panowie w dalszym ciągu poszukują swojego człowieka i szczurzego towarzystwa. Grzeczni, weseli, ciekawscy, nie hałasują, nie niszczą, robią spore postępy jeśli chodzi o oswajanie. Do człowieka najbardziej przekonany jest pan z nr 2, ale reszta nie pozostaje daleko w tyle :D

Chłopcy pchają się do aparatu Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kto pokocha?
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań/cała Polska]Trzech zakapturzonych chłopców szuka

Post autor: Maszka »

Komu pięknych chłopców? :)
Awatar użytkownika
dochmikowaa.
Posty: 542
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:43 pm

Re: [Poznań/cała Polska]Trzech zakapturzonych chłopców szuka

Post autor: dochmikowaa. »

Muszę dokładnie przemyśleć adopcje, ale w razie czego jest możliwość adopcji jednego pana (mam juz dwóch) ?
Ze mną są Skipper, Krecik i Dumbuś <33
Ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39272
Zapraszam do ogladania chłopców <3

Za TM szczurek Rico, Mały i chomiś Kuba :((( [*]
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań/cała Polska]Trzech zakapturzonych chłopców szuka

Post autor: Maszka »

Hop!
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań/cała Polska]Trzech zakapturzonych chłopców szuka

Post autor: Maszka »

Chłopcy z nr 1 i 2 znaleźli wspólny dom, czekają tylko na transport :)

Domku nadal poszukuje przystojniak z nr 3!
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań/cała Polska]Trzech zakapturzonych chłopców szuka

Post autor: Maszka »

1 i 2 dziś pojechali do nowego domu :)

Chłopiec z numerem 3 nadal czeka na swój dom! Bardzo zależy nam na czasie, bo biedak został bez towarzystwa. Robi spore postępy w oswajaniu, a jestem przekonana, że w nowym domu pójdzie mu to jeszcze lepiej :)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań/cała Polska]Zakapturzony chłopak pilnie szuka DS

Post autor: Maszka »

"Nowy opiekun" chłopców z nr 1 i 2 wykazał się nieodpowiedzialnością, w związku z czym szczurki ponownie szukają domu. Domu, w którym będą mieli swoje stado oraz opiekuna, który odpowiedzialnie podejdzie do ich adopcji. Wymagają pracy i odrobiny cierpliwości, jednak jestem pewna, że każdy wykazując choć trochę chęci do współpracy ze szczurkami, da sobie z nimi radę :) Chłopcy nie gryzą, nawet nie próbują - obawiają się tylko dotyku, co jest do nadrobienia.
Szczurki aktualnie przebywają w Koszalinie, niedługo powinni znaleźć się w Poznaniu.
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: [ [Koszalin/Poznań/cała Polska] 3 chłopców pilnie szuka

Post autor: Idekk »

Z Koszalina do Szczecina też transport jest, więc brać brać brać!
WhiteS2
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 14, 2011 5:23 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: [ [Koszalin/Poznań/cała Polska] 3 chłopców pilnie szuka

Post autor: WhiteS2 »

Ja chciałbym wziąć dwóch chłopców, jeśli znajdzie się transport do Kielc.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [ [Koszalin/Poznań/cała Polska] 3 chłopców pilnie szuka

Post autor: Maszka »

WhiteS2, proszę o wypełnienie ankiety znajdującej się w pierwszym poście i podesłanie mi jej na PW :)
WhiteS2
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 14, 2011 5:23 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: [ [Koszalin/Poznań/cała Polska] 3 chłopców pilnie szuka

Post autor: WhiteS2 »

Przy okazji myślę o panach nr. 2 i 3.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Koszalin/cała Polska] Dwóch chłopców pilnie szuka DS"

Post autor: Maszka »

Chłopiec z numerem 3 znalazł dom u Hajer, potrzebujemy transportu Poznań --> Katowice :)
Nr 1 i 2 mieszkają aktualnie w Koszalinie i czekają na nowy dom.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Koszalin/cała Polska] Dwóch chłopców pilnie szuka DS"

Post autor: Maszka »

Trójeczka nadal czeka na transport do Katowic. Szczurek z numerem drugim dziś trafił do nowego domu w Koszalinie :)

Swojego miejsca szuka nadal kaptur z numer pierwszym, zależy nam na czasie, bo w DT został sam, nie ma z kim go połączyć.
tosia2902
Posty: 151
Rejestracja: sob mar 30, 2013 3:06 pm
Numer GG: 47886797
Lokalizacja: BYTOM

Re: [Koszalin/cała Polska] Dwóch chłopców pilnie szuka DS"

Post autor: tosia2902 »

Wysłałam Pw do Hayer w sprawie transportu, chyba będę mogła pomóc
;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”