Parapapapa I'm lovin' it!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

nff pisze:Kira jest po prostu wrednym babskiem!
Jest kochanym babskiem, jak cała reszta! ;)
bullek pisze:Planujesz jeszcze się doszczurzać czy na razie stop?
Ja się nigdy nie planowałam doszczurzać, miały być tylko dwa :D Cała reszta jest nieplanowana ;)
Ale chwilowo muszę się uspokoić, bo jednak trzeba się liczyć z tym, że przy tylu szczurach, w razie czego (tfu tfu) trzeba być jednak nastawionym na większe wydatki :)


Łysy wczoraj pojechała do Warszawy. Na wstępie przebadała ją dr Rzepka :) Mała, po walce z chłopakami nff, ma na oku owrzodzenie rogówki, dostała też zalecenie wizyty u okulistki (zabiorę ją razem z Szarlotą). Sterylkę ma jutro, także kciukamy za maleństwo, by wszystko poszło dobrze!
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

Magdonald pisze: Łysy wczoraj pojechała do Warszawy. Na wstępie przebadała ją dr Rzepka :) Mała, po walce z chłopakami nff, ma na oku owrzodzenie rogówki, dostała też zalecenie wizyty u okulistki (zabiorę ją razem z Szarlotą). Sterylkę ma jutro, także kciukamy za maleństwo, by wszystko poszło dobrze!
Trzymam kciuki jak nie wiem co, żeby wszystko dobrze poszło - daj znać od razu, plis plis, bo ja tu będę jutro zaglądać i czekać na wieści :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Imbira »

Magdonald pisze: Ja się nigdy nie planowałam doszczurzać, miały być tylko dwa :D Cała reszta jest nieplanowana ;)
Ale chwilowo muszę się uspokoić, bo jednak trzeba się liczyć z tym, że przy tylu szczurach, w razie czego (tfu tfu) trzeba być jednak nastawionym na większe wydatki :)
No proszę to jak u nas! 2 samiczki bo nie może być jedna, potem odeszła Laura i było
-" o zobacz! Są maluchy w Koninie kilka bloków od Dziadków weźmy jedną."
- " Nie, weźmy dwie żeby nie była sama podczas łączenia". No i były 3.

Kiedyś wchodzę na forum, szara słodkość Sasaneczka, czyli adopcja :D . " Rodzino i przyjaciele są już 4 szczurki". W niedziele dojeżdżają do nas dwie dziewczynki od Emi i Matiss ;D Bo jak mamy " już tyle" to następne 2 co zaszkodzą. :P

Jutro planuję wpaść po karmę to się jeszcze odezwę, ale będę mogła sobie pomacać łysolka jakiegoś? ;D ::) Bo się cały czas zastanawiam czy one są takie gładziutkie, gładziutkie jak skóra czy jak, ekm nieogolona noga :P jak koty sphinksy...
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Megi_82 pisze:Trzymam kciuki jak nie wiem co, żeby wszystko dobrze poszło - daj znać od razu, plis plis, bo ja tu będę jutro zaglądać i czekać na wieści
Oczywiście, że dam znać! Sama, mimo, że jest w pewnych rękach (u dr Rzepki), to jednak mimo wszystko ogromnie się stresuję, bo to jeszcze maleństwo.
Imbira pisze:Jutro planuję wpaść po karmę to się jeszcze odezwę, ale będę mogła sobie pomacać łysolka jakiegoś?
Jasne, zapraszamy ;) Tylko uprzedź mnie troszkę wcześniej w jakich godzinach się będziesz wybierać, żebym nigdzie nie uciekła :D

Z doszczurzaniem było podobnie :D Najpierw miały być dwa, później trzy, metiss wcisnęła mi czwartego ;D Później dwie siostrzyczki od kaka958, Mała Mi, bo "nikt jej nie chciał", a na końcu Łysy, maleństwo od nff, które okazało się samiczką, więc wylądowało u mnie :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: unipaks »

Kciukam mocno za chore oczko i dobry przebieg sterylki. Wygłaszcz ode mnie dziewczynki teraz i później :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: ann. »

lecą również kciukersy aż z Holandii :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: fidusiowa »

My też mocno kciukamy żeby wszystko poszło dobrze!
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: nff »

Magdonald pisze: Oczywiście, że dam znać! Sama, mimo, że jest w pewnych rękach (u dr Rzepki), to jednak mimo wszystko ogromnie się stresuję, bo to jeszcze maleństwo.
Ja już włosy wyrywam z nerwów Magda. :-X
Będzie dobrze, musi musi!
Napisz mi od razu po wszystkim jak się maleństwo czuje!

Wymiziaj panny, ale Kirę najmniej. :-X :D ;D
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Kciuki musimy potrzymać jednak do jutra, a najpóźniej do wtorku :) Dziś dr Rzepka nie zdołała zoperować małej. Spróbuje wyrobić się jutro, a jeśli i to się nie uda, sterylka odbędzie się najpóźniej we wtorek (wtedy ma zaklepany normalny termin na operację). W każdym razie trzymamy mocno kciuki ! ;)

Za to u nas znów łapkowe perypetie Miu... Jeszcze kilka dni temu, zanim zdążyłam udać się do weta, cudownie wyzdrowiała jej przednia łapka, na którą przez dwa dni kulała. Za to wczoraj wieczorem zauważyłam, że kuleje na tylną... Ogólnie wiem, że jest szczurem ninja i ryzykantką, ale nie widziałam ani nie słyszałam, żeby jakoś poważniej czy mocniej skądś gdzieś spadła. W każdym razie noc, razem z Erzą (żeby było im raźniej) spędziła w chorobówce, a dziś rozwiesiłam w klatce jeszcze więcej hamaczków, w najdziwniejszych nawet miejscach. Chyba muszę skombinować więcej hamaków "szczurołapaków", bo z takim oszołomem szybko osiwieję ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

Ech, no to czymamy kciuki dalej...
Co jest grane ostatnio, że jak się jedno ogarnie, to u drugiego coś nawala - i to wszystko młode szczury, kurdę mol...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Właśnie przed chwilą dostałam telefon z Pulsvetu. Łysy już po operacji i ma się dobrze, także dziękujemy za kciuki - przydały się ;)
Jeśli dobrze pójdzie, w ciągu tygodnia mała się wygoi i wróci do nas :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: unipaks »

Uff! :)
Ale potrzymamy jeszcze, za szybki powrót małej:)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: nff »

Magdonald pisze:Właśnie przed chwilą dostałam telefon z Pulsvetu. Łysy już po operacji i ma się dobrze, także dziękujemy za kciuki - przydały się ;)
Jeśli dobrze pójdzie, w ciągu tygodnia mała się wygoi i wróci do nas :)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZĘ!!!!
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

No to gitaraaaaaaaaaaa :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: sztefyn »

Niech już wraca szybciutko! Trzeba ją wymiziać :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”