[Warszawa] 1,5 roczny samczyk PILNIE szuka domku!!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Eskaaaa1
Posty: 73
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm

[Warszawa] 1,5 roczny samczyk PILNIE szuka domku!!

Post autor: Eskaaaa1 »

Witam , poszukuje domu dla około 1,5 rocznego szczurzego samczyka. Historia ogonka jest straszna gdyż mały został odebrany właścicielce, która w ogóle nie zajmowała się szczurkami i niestety jego kolega nie przeżył.
Monte bo tak się wabi szczurek to kapturek aguti bardzo towarzyski i energiczny , na pewno szybko zaaklimatyzuje się w nowym stadzie.
Sama zostawiłabym małego u siebie niestety moje obecnie szczurki nie akceptują nowego ogona w stadzie pomimo wielu prób połączenia, a poza tym chwilowa sytuacja nie pozwala mi na posiadanie 4 szczurków.

Zainteresowanych proszę o szybki kontakt , bądź o popytanie znajomych szczuromanniaków czy ktoś nie zaopiekowałby się biedakiem :) i w najbliższym czasie postaram się dodać zdjęcia ogoniastego .
MagdaQ
Posty: 8
Rejestracja: pt lip 19, 2013 9:45 am

Re: [Warszawa] 1,5 roczny samczyk PILNIE szuka domku!!

Post autor: MagdaQ »

Ja mogę go przejąć, bo szukam towarzysza dla mojego Piksela, który w poniedziałek stracił brata i teraz jest sam!Wysłałam PW w tej sprawie.
MagdaQ
Posty: 8
Rejestracja: pt lip 19, 2013 9:45 am

Re: [Warszawa] 1,5 roczny samczyk PILNIE szuka domku!!

Post autor: MagdaQ »

Witam,
odświeżam wątek szczurka Monte. Po długotrwałych próbach połączenia go z moim jednoosobowym stadem wydaje się, że szczury nie dogadają się ze sobą. Podejmę jeszcze jedną próbę połączenia ich w stado - planuję wykastrowanie Montego (jutro zabieram go do weta na oględziny i ustalenie daty). Jeżeli po zabiegu ogonki się zaakceptują, to zostawiamy go u siebie. Jeżeli natomiast i ta próba się nie powiedzie, to mamy nadzieję znaleźć dla niego nowy dom. Szczurek (jak to już wcześniej zostało wspomniane) jest bardzo energiczny i ciekawski - daje się wziąć na ręce i nie boi się ludzi, ale zdecydowanie bardziej preferuje buszowanie po pokoju (typ bardziej odkrywcy niż pieszczocha - przynajmniej na razie). Prawdopodobnie łączenie byłoby łatwiejsze z młodszymi ogonkami - nasz ma już 2 lata.
Naprawdę zależy nam na tym, żeby oba szczury były szczęśliwe, w tym samym stadzie, lub w dwóch osobnych. Jeżeli ktoś chciałby dać mu nowy dom, będzie idealnie :)
Pozdrawiam
MagdaQ
Posty: 8
Rejestracja: pt lip 19, 2013 9:45 am

Re: [Warszawa] 1,5 roczny samczyk PILNIE szuka domku!!

Post autor: MagdaQ »

Podbijam!
a tutaj zdjęcia Monciaka: http://imageshack.us/g/849/nmra.jpg/ :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”