Pilnie potrzebujemy nowego domu !

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Pilnie potrzebujemy nowego domu !

Post autor: Ayashikun »

Kochani, znów zwracam się do Was o pomoc. Tym razem chodzi o moje prywatne stadko. Niestety pilnie muszę oddać do adopcji kilkoro z moich chłopaków. Niespodziewana, mobilna i niedająca czasu wolnego praca i przeprowadzka pchnęła mnie do tego jakże przykrego kroku, jednak wiem, że wśród Was znajdę osoby odpowiedzialne i gotowe zająć się godnie moimi chłopcami aż po kres ich szczurzego życia. Najchętniej oddałabym ogony co najmniej parami jako że od prawie roku są jednym, zgodnym stadem. Z racji pracy prosiłabym też osoby zdecydowane o odbiór osobisty, tak więc zapraszam do Siedlec, województwo podlaskie. Dla zwolenników dziewczynek mam dwie ... tu pomagam znaleźć nowy dom dla szczurasek mojej przyjaciółki.
Osoby zdecydowane zapraszam do kontaktu @ lub telefonicznego, ponieważ z braku czasu nie mam nawet jak i kiedy tutaj zaglądać :( zdjęcia, odpowiedzi na ewentualne pytania i jakiekolwiek wątpliwości na @
ayashikun@gmail.com
lub
693 334 678
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Pilnie potrzebujemy nowego domu !

Post autor: limomanka »

Czy szczurki są jeszcze do adopcji? Wstawiać na fb (tu informacje?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”