Japońskie dziewczęta <33

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: emi2410 »

Bratuś, pojemnik idealny znalazłam u siebie już. ;D Ale ten sklep to raj. :o 8)

Dziewczynki są przecudne, zdjęcia rewelacyjnie Ci wychodzą. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Bratka.a10 »

Nowe zdjęcia, robione kilka dnia temu, kiedy szczurze panny biegały sobie po pokoju. :D

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

No i to by było na tyle. U Nas po staremu, leniuchujemy sobie za granicą. Powiem Wam, że mam niesamowite gmr... Mama powiedziała, że się zastanowi. Tzn. Wiecie... W klatce mam jeszcze jedno wolne miejsce ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: ^Yuuhi^ »

Super zdjęcia, wygłaskaj dziewuchy :)

A fiolet im pasuje ;) albo one pasują do fioletu ;D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Flexy
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Flexy »

Moje kochane ;33 Wymiziaj panny a zdjęcia jak zwykle super ;>
Z pamięcią dla Nutrii i Lilki
Dwóch dziewczynek które odeszły
Mimo długiej ilości czasu po tym zdarzeniu,
wciąż pamiętam.......
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: xiao-he »

Bierz bierz bierz :) :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Bratka.a10 »

Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: xiao-he »

ech... leć maleńka [*]

co jak co ale avatar to masz wyrąbisty ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Bratka.a10 »

Pozbierałam się (no może nie do końca, ale się staram) i oto nadszedł czas, abym nareszcie coś napisała. Byliśmy w Paryżu. Podczas naszej nieobecności wszystkie panienki zostały w domku, w Niemczech. Opiekował się nimi nasz współlokator. Zanim wyjechaliśmy (a byliśmy zaledwie 3 dni) udzieliłam mu wskazówek co i jak. Nie będę się rozpisywać jak było w Paryżu bo to bez sensu. Wspomnę tylko, że wieża Eiffla jest super. ;D Kiedy wróciliśmy od razu zauważyłam, że coś jest nie tak. Natsumi i Yui wisiały na prętach, kiedy tylko otworzyłam drzwi. Azumi nie wyszła. Leżała nieruchomo w sputniku. Zawołałam mamę i ojczyma. Okazało się, że moje słoneczko nie żyje. Łzy poleciały od razu. Pan mówił, że jeszcze kilka godzin temu do nich zaglądał i wszystkie trzy biegały. Niestety co się stało to się nie odstanie. Wcześniej zero objawów. Podjęłam bardzo szybką decyzję. Na następny dzień mój ojczym miał jechać do Polski załatwić kilka spraw. Postanowiłam, że się zabiorę razem z nim. Chciałam udać się z Yuiśką i Natsumiśką do weterynarza, aby upewnić się, że z nimi jest wszystko dobrze. W nocy nie mogłam spać, zasnęła dopiero po 3... Obudziłam się po 6, gdyż przed 7 wyjechaliśmy. Kiedy dojechaliśmy do domu byliśmy padnięci, ale od razu na następny dzień ojczym zabrał mnie i dziewczynki do Zielonej Góry. Pani Ania Ryś (bo u niej byliśmy) zbadała szczurzynki i powiedziała "Z obydwie jest wszystko ok. Są zdrowe". Kamień spadł mi z serca. Kazała tylko obserwować małą łysinkę na lewym policzku Natsumi. Niedawno zauważyłam, że łysinka stała się nieco większa. Raz widziałam jak mała się w to miejsce drapie, a raz jak druga ją tam iska. Nie wiem co to oznacza, ponieważ poza tym nie ma nic niepokojącego... Poza tym przecież dziewczynki są zdrowe. Teraz jesteśmy z powrotem w Niemczech. Wracamy przed 24. Moje szkraby bardzo, ale to bardzo się do siebie zbliżyły. Można by powiedzieć, że w klatce nie odstępują się na krok. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ wcześniej Natsumi była jakby trochę odtrącona przez Yui. Często była wyganiana ze sputnika i tak dalej. Teraz śpią razem. Bardzo często widzę jak się wzajemnie iskają. Jeszcze raz powtórzę, że bardzo się z tego cieszę. Dziewczynki bardzo przeżyły odejście ich ukochanej koleżanki. Do tej pory czasami wydaje mi się jakby jej szukały. Oprócz tego mam bardzo fajną wiadomość, że doszczurzam się! Więcej informacji będzie po 24. :P
Szlag by trafił to, że zgubiliśmy akumulatorek (czy coś tam) od aparatu, więc aktualnie zdjęć brak. Jednakże bodajże wczoraj mój ojczym znalazł go w samochodzie. Na dniach porobię jakieś zdjęcia i wrzucę do tematu! Pozdrawiamy! :-* :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Bratka.a10 »

Nikomu nie chce się czytać moich wypocin, więc może chociaż zdjęcia Was zainteresują! :D Akumulatorek czy co to tam jest, więc pstrykłam kilka fotek. Yui jest świetną modelką, Natsumi nieco mnie, bo straasznie się kręci ;D

No to może najpierw Yuisiątko:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Natsumisiątko:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I kilka razem:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: ^Yuuhi^ »

W pierwszym momencie nie wiedzieć czemu myślałam że to chomik ::)
http://imageshack.us/photo/my-images/585/elij.jpg/

Wysmeraj te białe brzusia :-*
http://imageshack.us/photo/my-images/707/ask3.jpg/


MROCZNY SZCZUR xD
http://imageshack.us/photo/my-images/832/uo97.jpg/
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
...Falvie...
Posty: 167
Rejestracja: pt sie 09, 2013 1:05 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: ...Falvie... »

One są śliczne *_*
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Arau »

Dopiero przeczytałam o Azumi... Przykro mi, tak niespodziewanie... :(
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Malachit »

Yui się coraz okrąglejsza robi ;D piękne masz laski.
A jakie odstępy ma twoja klatka? Coś jej nie mogę zidentyfikować ::)
(w ogóle jak się czyta Yui? Zawsze mnie to zastanawiało. Jak "Jui"? Nie wiem :D)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: Bratka.a10 »

Malachit dobrze czytasz! Choć łatwiej wymówić "Juji" ;D
A klateczkę mamy taką http://fretkowo.pl/pl/p/Ferplast-Furet-Plus/213 - czyli ok. 1,5cm odstępu :)
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Japońskie dziewczęta <33

Post autor: xiao-he »

To kiedy mnie odwiedzasz? :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”