Moje stadko ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Moje stadko ;)

Post autor: Szczur_Albinos »

Wszyscy już mnie znają z forum więc czas przedstawić moje małe stadko. Więc zaczynamy. ;)

Magik - jest to samiec o ubarwieniu czarno-białym. Charakter ma świetny. Jest bardzo spokojnym szczurkiem. Jednym słowem trochę z niego taka ciapa :P
Rahim - samiec o ubarwieniu hmm takiej troche kawy z mlekiem może nawet nie. Szczur ten ma w sobie dużo energii i,gdy tylko go puszcze by pobiegał to biega jak pchła. :D
Fokus - był u mnie dosyć krótko,bo nie cały miesiąc z powodu takiego,że miał zapalenie płuc i mimo,że dostawał antybiotyk to odszedł za TM. :(
Akira - młody szczur,który jest szaro-srebrno-biały. Jest psotny,ale słodziutki. :)

Wszystkie są ze sklepu zoologicznego i dlatego proszę zostawić zbędne komentarze dla siebie.
Daty w,których je kupiłam:
06.12.2012 - Magik
06.12.2012 - Rahim
15.02.2013 - Akira

Daty Fokusa nie pisze,ale macie jeśli chcecie: 8-9.12.2012. w tym dniu do mnie trafił,ale dokładnie nie pamiętam więc zrobiłam tak jak jest napisane.

Zdjęcia chłopaków:
Obrazek - Magik

Obrazek - Rahim

Obrazek - Akira

I ostatnie zdjęcie: Obrazek Fokus [*]
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje stadko ;)

Post autor: Szczur_Albinos »

Zaczne od początku.

Magik - jest to samiec o ubarwieniu czarno-białym. Charakter ma świetny. Jest bardzo spokojnym szczurkiem. Jednym słowem trochę z niego taka ciapa :P
Rahim - samiec o ubarwieniu hmm takiej troche kawy z mlekiem może nawet nie. Szczur ten ma w sobie dużo energii i,gdy tylko go puszcze by pobiegał to biega jak pchła. :D
Akira - młody szczur,który jest szaro-srebrno-biały. Jest psotny,ale słodziutki. :)

Wszystkie są ze sklepu zoologicznego i dlatego proszę zostawić zbędne komentarze dla siebie.
Daty w,których je kupiłam:
06.12.2012 - Magik
06.12.2012 - Rahim
15.02.2013 - Akira

Wczoraj trafił do mnie kolejny szczur Freddie,który ma 3 miesiące i jest jeszcze Devil. Date Wam napisze później.

Teraz czas na zdjęcia:

Obrazek Magik

Obrazek Akira

Obrazek Devil

Obrazek Rahim

Obrazek Freddie

Cztery pierwsze zdjęcia są stare.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje stadko ;)

Post autor: Szczur_Albinos »

Daje jeszcze raz zdjęcia:

Obrazek FREDDIE

Obrazek RAHIM

Obrazek DEVIL

Obrazek AKIRA

Obrazek MAGIK

Przepraszam za spam.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje stadko ;)

Post autor: missia »

Śliczne miziole ;D Całuski dla każdego i pozdrowienia od moich zauroczonych kobietek ;) - które również zapraszają do swojego wątku ;D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje stadko ;)

Post autor: Szczur_Albinos »

Dziękuje :) Będę starała się dodawać świeże zdjęcia :) Piękne szczurki masz :)
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Moje stadko ;)

Post autor: Afera »

Zaprezentuj też swoje poprzednie szczury - dziewczynki, które oddałaś i te które odeszły przez nieodpowiednie leczenie. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje stadko ;)

Post autor: missia »

przez Szczur_Albinos » Wt, 2 lip 2013, 21:34
Piękne szczurki masz
dziękuję ;D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje stadko ;)

Post autor: Szczur_Albinos »

do zamknięcia
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”