[LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: sciurus vulgaris »

Naprawdę dziękuję Wam wszystkim. nie mogę się skupić na pracy, ciągle tylko myślę o tej sytuacji... Korzystając z okazji chciałam jeszcze raz podziękować Panu, który dziś do mnie dzwonił - na pewno skontaktuję się z małżeństwem o którym Pan wspomniał, mam nadzieję, że ta wskazówka coś da. Dziś jest już za późno na telefon (wspominał Pan, że to starsze małżeństwo), ale jutro z samego rana będę się z Nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: missia »

O, może coś uda się zrobić, mam nadzieję!!
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Etusia
Posty: 97
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:44 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: Etusia »

O Boże... gdzie ci ludzie mają rozumy?! Jak można być tak nieodpowiedzialnym i po pijaku prowadzić jakikolwiek pojazd... Nie rozumiem tego...
A Ty nie obwiniaj się, to nie Twoja wina tylko tego pozbawionego zupełnie wyobraźni palanta! Powinna go spotkać jakaś kara!

Trzymam mocno kciuki za Maluszka! Na pewno się znajdzie.
Za Tęczowym Mostkiem Szczurcie: Fobi i Irka [*] [*] Chomiczki: kolejno cztery Kubusie [*] [*] [*] [*]
Awatar użytkownika
kam
Posty: 47
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 7:26 pm
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: kam »

Kochana, strasznie mi przykro... Mam nadzieję, że maluszek czeka gdzieś w kącie na Ciebie i wszystko dobrze się skończy. Trzymam kciuki.
Obrazek
i piętnaście małych Myniaszków :)

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41113
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: odmienna »

i co? i co?? ? udało się namierzyć zbiega?
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: sciurus vulgaris »

Nie mam niestety żadnych dobrych wieści... Co gorsza, nic nie złapało się w żywołapki... Żadne jedzonko nie zostało ruszone... :(
bloody_mary
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 04, 2013 5:45 am

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: bloody_mary »

Straszna historia.Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie!
Jak tak sobie wyobrażam siebie w takiej sytuacji to chyba bym się zapłakała na śmierć.
Szczury są mądre i sprytne ,szybko przystosowują się do nowych sytuacji,więc nawet jeśli się nie znajdzie ,to na pewno sobie poradzi w nowym środowisku.Chociaż mam nadzieje ,że jednak się znajdzie.Trzymam kciuki
Etusia
Posty: 97
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:44 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: Etusia »

I jak? Co ze szczurkiem? Cały czas trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.
Za Tęczowym Mostkiem Szczurcie: Fobi i Irka [*] [*] Chomiczki: kolejno cztery Kubusie [*] [*] [*] [*]
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: sciurus vulgaris »

Bez zmian... Tzn zmiana jest jedna, ktoś z mieszkania na parterze słyszał chrobotanie i zadzwonił do mnie. zbiega nie udało się znaleźć bo oczywiście chrobotanie ustało zanim zdążyłam się tam pojawić, ale rozstawiliśmy więcej żywołapek, teraz także i w mieszkaniach...
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: [LÓDŹ] ZAGINIONY SZCZUR

Post autor: missia »

Kciukam, może coś jeszcze da się zrobić ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”