LUBLIN - roczne stadko prosi o dom tymczasowy lub stały ;(

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
aklota
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 10:23 pm
Lokalizacja: Lublin

LUBLIN - roczne stadko prosi o dom tymczasowy lub stały ;(

Post autor: aklota »

Witam :(
Długo nie udzielałam się na forum i z bólem serca jestem zmuszona napisać post o właśnie takiej tematyce ;(
Zacznę od wprowadzenia, bo tak będzie najłatwiej. Od 2 lat mieszkamy z chłopakiem w wynajętej małej kawalerce, od roku i 2 mcy, towarzyszą nam 3 ogonki: Lucek, Fucek, Bobek. Wiedliśmy sobie szczęśliwe życie, wszystko się układało, pracowaliśmy i studiowaliśmy jednocześnie, szczuraski też miały szczęśliwe życie, (no Fuckowi zdarzyło się zachorować, ale pokonaliśmy wszystkie trudności i już jest ok :)) czas spędzały biegając po pokoju i wylegując się w mięciutkich hamaczkach od figoifagot . W lipcu oboje z chłopakiem obroniliśmy się, ja wraz z końcem studiów zostałam zwolniona z pracy, ale jakoś ciągnęliśmy z oszczędności, ja nie mogłam nic znaleźć, a równo 3 tyg po mnie, pracodawca mojego chłopaka rozwiązał firmę i jest bardzo ciężko, cały czas czegoś szukamy, ale oszczędności się kończą, jesteśmy zmuszeni wrócić do rodzinnych domów, ale ani ja oni on, nie będziemy mogli trzymać szczurków. Mama chłopaka to typowa kociara, a moja nie chce nawet słyszeć o naszych podopiecznych 
Stąd mój ogromny apel o dom stały a najlepiej tymczasowy (na niestety nieznany mi bliżej czas wyjścia z kłopotów mieszkaniowych). Moje Fuciaski mieszkają jednak w pożyczonej klatce, wyposażę je w ściółkę, pokarm, ich fatałaszki od figo.
POMÓŻCIE proszę ;(
Lucek <3 Bobek <3 Fucek <3
Obrazek
Iwo
Posty: 194
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 11:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: LUBLIN - roczne stadko prosi o dom tymczasowy lub stały

Post autor: Iwo »

Poprosimy o zdjęcia i opis każdego ze szczurków :)
Kaszka ryżowa i wafelki ryżowe - rządzą nami ;D
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: LUBLIN - roczne stadko prosi o dom tymczasowy lub stały

Post autor: limomanka »

Czy panowie są jeszcze do adopcji? Wstawiać na fb (tu informacje?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
aklota
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 10:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - roczne stadko prosi o dom tymczasowy lub stały

Post autor: aklota »

Przepraszam za tak długą nieobecność, ale daliśmy radę i nasza rodzinka pozostaje w komplecie <3
ogłaszam temat za nieaktualny :D
Lucek <3 Bobek <3 Fucek <3
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”