Prawdziwe Damy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Asamara
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 26, 2013 11:57 am
Lokalizacja: oświęcim

Prawdziwe Damy

Post autor: Asamara »

Hej wam ludziska! ;D Nadszedł ten czas kiedy stwierdziłam, że i moich włochaczy nie może zabraknąć na forum ;) Na szczęście moje damy chętnie pozują do zdjęć więc też jest ich kilka. Na początku przedstawię może sytuację :)
Moje pupilcie to dwie piękne szczurzyce oraz wesoła kundelkowa suczka :) Panienki super się dogadują :>
Do niedawna moja kilkumiesięczna szczurcia ( nie wiem dokładnie ile ma, u mnie jest 4 miesiące) Lilith była sama.. postanowiłam więc dokupić jej koleżankę.. Nieświadoma warunków i sytuacji pojechałam do sklepu zoologicznego.. Tam zobaczyłam małą czarną kuleczkę. Tak trafiła do mnie Lamia, która - jak się okazało po niecałym tygodniu - miała chore drogi oddechowe.. Niestety wizyta u weterynarza, zastrzyki i antybiotyk nie pomogły.. Było już za późno.. Chwilę po wizycie u weta Lamka zmarła w moich dłoniach.. Byłam załamana i rozpaczałam po stracie kochanego zwierzątka.. Tak trafiłam na nasze forum. Czytałam i czytałam.. Szukałam czegoś lub kogoś kto pomoże mi jakoś złagodzić smutek.. Wtedy nauczyłam się podstawowej zasady "Nie kupuj zwierzaków w zoologicznym!". Po kilku rozmowach stwierdziłam, że adopcja kolejnego maleństwa będzie dobrym rozwiązaniem.. Już parę dni później zdecydowałam się na adopcję kolejnej czarnulki :) Mehit - bo tak się nazywa - jest ze mną od wczoraj. Wydaje się powoli oswajać z nowym otoczeniem, uwielbia siedzieć na ramieniu.. Jest trochę płochliwa, ale nie dziwię się, bo maluszek ma dopiero kilka tygodni. Czarnuszka została wyciągnięta z niefajnych warunków, była leczona z wszołów, których pozostałości są jeszcze widoczne.. Co będzie trzeba to podleczymy, wypielęgnujemy ;) Mam nadzieję, że będą z Lilith najlepszymi przyjaciółkami.. Pragnę tego z całego serca. Przed nimi napewno jeszcze trochę bójek i drapanek, ale mam nadzieję, że się nie pozagryzają ;d Kiedyś jeszcze na pewno powiększę stadko :) ::) Ależ się rozpisałam! Czas na zdjęcia.. ;)
Obrazek Mehitka
Obrazek Lilithka
Obrazek Lilithka
Obrazek Lady
<3
Awatar użytkownika
Zbuu
Posty: 25
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:58 pm
Lokalizacja: Płońsk

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: Zbuu »

Słodziakiii :D
Życzę szczęścia :)
Pierzak i wiaderko pełne szczurów :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 04#p991404
Zaglądamy! ;)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: ann. »

Witamy!
Zazdroszczę chętnych modelek. ;) Fajnie, że adoptujesz.
Psu też ekstra. No i właścicielka dobytku sliczna. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Asamara
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 26, 2013 11:57 am
Lokalizacja: oświęcim

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: Asamara »

A dziękuję bardzo :D
myślę, że moje stadko z czasem jeszcze się powiększy ;> >:D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: unipaks »

Wszystkie dziewczyny bardzo piękne :) Fajnie, że dopuszczasz możliwość powiększenia zwierzyńca ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Asamara
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 26, 2013 11:57 am
Lokalizacja: oświęcim

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: Asamara »

Jestem dumna z dziewczynek :) robią takie postępy! Myślę, że jeszcze kilka wspólnych wyskoków w neutralne miejsce i będą takie funfele, że będą spać wtulone w siebie już w jednej klatce ;) O0
rolcia88
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 11, 2013 9:46 pm

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: rolcia88 »

Fajnie to wygląda. Życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
Asamara
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 26, 2013 11:57 am
Lokalizacja: oświęcim

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: Asamara »

http://www.youtube.com/watch?v=wMOOp-Gq ... e=youtu.be
Dziewczynki są już razem w klatce :) śpią ze sobą i nawet nie kłócą się o jedzonko ;) siostrzana miłość nam się rozwija ;D
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: missia »

Ale fajne dziwczyny! ;D Mehitka widać zaczepia Lilith "w ramach zabawy" zupełnie jak moje i zawsze ta młodsza leci a starszą :D wymiziaj obie ode mnie. A dla Lamci [*] niech bryka za TM. Lady też wycałuj! Słodka psinka!
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawdziwe Damy

Post autor: Malachit »

Lilith jak świeci oczami na filmiku :D
Piękne panny, Mehit ma świetne imię, niech zdrowo rosną!
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”