Krzywy Lublin

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

Witam.

Muszę znaleźć dom dla Krzywego. Szczur został przeze mnie odebrany, gdyż opieka weterynaryjna przerastała jego dawnych właścicieli. Szczur w 4-5 miesiącu życia zaczął krzywić łepek. Okazało się, że jest to zasługa cysty uciskającej mu okolice rdzenia kręgowego. Pomimo prób załatwienia mu leczenia na Wydziale Weterynarii, nie znalazłam osoby zainteresowanej pomocą mu. W tym czasie, aby usunąć tą cystę potrzebny był rezonans magnetyczny, by móc zlokalizować jej położenie. Niestety wykonanie zdjęć przerastało moje możliwości finansowe. Dlatego szczur dostał standardowe leki podawane w takich przypadkach (antybiotyki, witaminy z z grupy B).

Obecnie szczur jest zdrowy, posiada jednak skrzywianą głowę, co zmienia jego postrzeganie świata. Nie powiodły się próby łączenia go z innymi szczurami. Jest typowym samotnikiem.

Może znajdzie się osobą pragnąca się nim zaopiekować. Krzywy jest dużym, ponad 7 miesięcznym szczurem, barwy grafitu z odcieni brązu na grzbiecie. Sierść ma lekko skędzierzawioną, typowo dla rex'ów. Jest niesamowicie inteligentny i odważny. Nie miałam problemów z socjalizowaniem go. Nie gryzie ludzi, lubi jak poświęca mu się czas. Sam przychodzi do mnie i dziaduje o smakołyki.

Obrazek

Obrazek
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

Chciałabym jeszcze dodać, że jeśli znalazłaby się osoba chętna przygarnąć Krzywego, mogę dorzucić dla niego klatkę. Zależy mi tylko na tym, aby znalazł dobry dom.

Pozdrawiam.
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

Może istnieje możliwość stworzenia dla Krzywego domu tymczasowego. Szczur pomimo, że nie wygląda specjalnie pięknie, ma wyjątkową osobowość. Jest odważny i bardzo przyjacielski.

Sprawa jest dość pilna. Nie chcemy, aby trafił na pokarm. Ja niestety szóstego szczura już nie pomieszczę. Jak pisałem wcześniej mogę dorzucić do niego klatkę.
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
ataszczurzata
Posty: 29
Rejestracja: pn lis 26, 2012 6:35 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Krzywy Lublin

Post autor: ataszczurzata »

Witam.Jestem z Gdańska. Bardzo poruszyła mnie historia Krzywego i fakt, że nikt nie chce biedaka.Ja akurat wychodzę z założenia, że im stworzenie bardziej pokrzywdzone , tym bardziej zasługujące na miłość.
Chciałabym jednak wiedzieć, czy wyczerpała Pani wszystkie możliwości łączenia malucha z innymi szczurzakami? Bo szczerze mówiąc przygarnęłabym Krzywego dla mojego Czmycha, który wczoraj stracił przyjaciela.Czmychu mimo, że jest ogromnym szczurem, jest pluszakiem i oazą łagodności, ma 1 i 10 m-cy i nigdy nie chorował. pozdrawiam
Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

poszło PW ;)
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Krzywy Lublin

Post autor: limomanka »

Czy Krzywy znalazł już dom?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

Niestety nie :( Nadal czeka na kogoś kto podaruje mu godne życie.
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Krzywy Lublin

Post autor: limomanka »

Może w takim razie wstawić go na fb (tu szczegóły)?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

Jak najbardziej.
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
Awatar użytkownika
WakeSkadi
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:59 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Krzywy Lublin

Post autor: WakeSkadi »

Dziś Krzywy znalazł już swój dom. Temat do zamknięcia.
Z nami na DS:Juniorstein, Rusznic, Kościej, Rigby.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”